החוג למדעי החיים (570) - מסלול סביבה מדעי החיים במסלול דו-חוגי
קורסי המסלול
תואר בוגר
סביבה מדעי החיים במסלול דו-חוגי (8032)
שנה א'
לימודי חובה . מדעי החיים:
69123
כימיה פיסיקלית לתלמידי ביולוגיה
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 12:00 13:45 סילברמן ראשל ב' פרופ דני פורת, פרופ דני פורת
שעור א ב 14:00 14:45 פלדמן א ב' פרופ דני פורת, פרופ דני פורת
תרגיל א ב 17:00 18:45 שפרינצק 26 ב'
תרגיל ב א 10:00 11:45 שפרינצק 217 ב'
תרגיל ג ג 14:00 15:45 שפרינצק 29 ב'
חובה להגיש תרגילים.
69166
כימיה אורגנית לתלמידי ביולוגיה
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ד 9:00 9:45 קנדה ב' פרופ אסף פרידלר, פרופ אסף פרידלר
שעור א ה 8:00 9:45 קנדה ב' פרופ אסף פרידלר, פרופ אסף פרידלר
תרגיל א א 16:00 17:45 מתמטיקה 110 ב'
תרגיל ב ד 16:00 17:45 לוי 07 ב' גב מאי שמיר
תרגיל ג ד 17:00 18:45 רוטברג ב'
תרגיל ד ב 15:00 16:45 B221 ב' גב מאי שמיר
תרגיל ד ב 15:00 16:45 B221 ב' גב מאי שמיר
תרגיל ה ה 15:00 16:45 רוטברג ב'
תרגיל ו ג 16:00 17:45 לוי 07 ב'
קבוצות תרגיל א' לתלמידי התכנית לביולוגיה חישובית ואחרים. קבוצת תרגיל ה' לתלמידי התכנית לביולוגיה חישובית בלבד.
69174
כימיה כללית לתלמידי ביולוגיה
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 6 ש"ש: 84 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: מבחן ממוחשב בקמפוס

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 16:00 17:45 כימיה 7 א' פרופ רועי שנהר, פרופ רועי שנהר
שעור א ד 10:00 11:45 כימיה 7 א' פרופ רועי שנהר, פרופ רועי שנהר
תרגיל א ב 12:00 13:45 שפרינצק 117 א' גב דנה גרינהוז
תרגיל ב ה 14:00 15:45 שפרינצק 115 א' גב יעל ברוך
תרגיל ג ה 8:00 9:45 אולם לוין א' גב יעל ברוך
תרגיל ד ב 15:00 16:45 לוי 06 א' גב דנה גרינהוז
תרגיל ה א 14:00 15:45 פלדמן א א' מר דניאל בעז
תרגיל ו ה 11:00 12:45 לוי 07 א' מר דניאל בעז
קבוצת תרגיל ג' וה' מיועדים לביולוגיה חישובית. קבוצת תרגיל ג' לפסיכוביולוגיה.
72153
מבוא לביולוגיה של התא לתלמידי ביולוגיה
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 10:00 11:45 פלדמן א א' פרופ אורן אוסטרזצר, פרופ אורן אוסטרזצר, ד"ר תמר אבין-ויטנברג, ד"ר תמר אבין-ויטנברג
שעור א ה 13:00 13:45 קנדה א' פרופ אורן אוסטרזצר, פרופ אורן אוסטרזצר, ד"ר תמר אבין-ויטנברג, ד"ר תמר אבין-ויטנברג
תרגיל א א 12:00 12:45 שפרינצק 116 א' מר ניר חריטן
תרגיל ג א 13:00 13:45 שפרינצק 117 א' מר ניר חריטן
תרגיל ה ב 14:00 14:45 שפרינצק 26 א' מר ניר חריטן
תרגיל ו ה 9:00 9:45 שפרינצק 214 א' גב רות וינר
תרגיל ז ה 11:00 11:45 שפרינצק 214 א' מר ניר חריטן
תרגיל ח ה 11:00 11:45 שפרינצק 29 א' גב רות וינר
תרגיל ט ה 12:00 12:45 שפרינצק 29 א' גב רות וינר
72155
מבוא לגנטיקה
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור, תרגיל ומעבדה סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ג 8:00 9:45 קנדה ב' ד"ר יונתן צור, ד"ר יונתן צור, ד"ר מיכל רבני, ד"ר מיכל רבני
שעור א ה 12:00 12:45 קנדה ב' ד"ר יונתן צור, ד"ר יונתן צור, ד"ר מיכל רבני, ד"ר מיכל רבני
תרגיל א ב 12:00 12:45 שפרינצק 27 ב' מר אמיר חדאד
תרגיל ב ב 12:00 12:45 שפרינצק 213 ב' מר אסא שרמן
תרגיל ג ג 12:00 12:45 סילברמן 508 ב' מר אמיר חדאד
תרגיל ד ג 13:00 13:45 סילברמן 504 ב' מר אסא שרמן
תרגיל ה ג 14:00 14:45 סילברמן 504 ב' מר אסא שרמן
תרגיל ו ה 13:00 13:45 סילברמן 508 ב' מר אמיר חדאד
תרגיל ז ה 13:00 13:45 סילברמן 502 ב' גב רני פלק
תרגיל ח ה 14:00 14:45 סילברמן 508 ב' מר אסא שרמן
תרגיל ט ג 13:00 13:45 סילברמן 508 ב' גב רני פלק
מעבדה א ב 8:00 10:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן ב' מר אריאל פגיס
מעבדה ב ב 8:00 10:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן ב' מר ויסאם זעאתרה
מעבדה ג ב 8:00 10:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן ב' גב שני וקנין
מעבדה ד ב 8:00 10:45 ב' גב טל מקוב-בואניש
מעבדה ה ב 8:00 10:45 ב' מר איתי רוזנברג
מעבדה ו ב 8:00 10:45 ב' גב יובל שלם
מעבדה ז ב 8:00 10:45 ב' מר עידן שיזף
מעבדה ח ב 8:00 10:45 ב' מר אריאל פגיס
מעבדה ט ב 8:00 10:45 ב' מר ויסאם זעאתרה
מעבדה טו ד 12:00 14:45 ב' גב יובל שלם
מעבדה טז ד 12:00 14:45 ב' מר דניאל סגל
מעבדה י ב 8:00 10:45 ב' מר דניאל סגל
מעבדה יא ב 8:00 10:45 ב' מר איתי רוזנברג
מעבדה יג ד 12:00 14:45 ב' מר ויסאם זעאתרה
מעבדה יד ד 12:00 14:45 ב' גב שני וקנין
מעבדה יז ד 12:00 14:45 ב' מר איתי רוזנברג
מעבדה יח ד 12:00 14:45 ב' מר עידן שיזף
מעבדה יט ד 12:00 14:45 ב' גב שני וקנין
מעבדה כ ד 12:00 14:45 ב' מר אריאל פגיס
מעבדה כא ד 12:00 14:45 ב' מר עידן שיזף
מעבדה כב ד 12:00 14:45 ב' גב יובל שלם
מעבדה כג ד 12:00 14:45 ב' מר דניאל סגל
מעבדה כד ד 12:00 14:45 ב' גב טל מקוב-בואניש
המעבדה תינתן פעם בשבועיים- סה"כ 6 שבועות (מתוכם 1 שעה תרגיל כיתתי)- לו"ז מפורט יינתן על ידי מתרגלי הקורס בתחילת המעבדות. המעבדה מיועדת לתלמידי מדעי-החיים בלבד. תלמידים אחרים יכולים להרשם לקורס מס' 72156. סה"כ תרגולים- 14 (תרגול אחרון לאחר סיום הסמסטר). מסלול כימיה ביולוגיה= מעבדות של יום ד' תרגיל ט' מסלול פסיכוביולוגיה- עדיפות למעבדות של יום ב' מסלול ביולוגיה קוגניציה- עדיפות למעבדות יום ב'
72301
מבוא להסתברות וסטטיסטיקה
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 11:00 12:45 פלדמן א ב' פרופ לירן כרמל, פרופ לירן כרמל
שעור א ד 11:00 11:45 קפלן ב' פרופ לירן כרמל, פרופ לירן כרמל
תרגיל א ב 10:00 10:45 שפרינצק 116 ב'
תרגיל ב ה 14:00 14:45 סילברמן 506 ב'
תרגיל ג ב 15:00 15:45 סילברמן 504 ב'
תרגיל ה ד 10:00 10:45 שפרינצק 116 ב'
תרגיל ו ד 14:00 14:45 קנדה עליון ב'
תרגיל ח ג 13:00 13:45 שפרינצק 213 ב'
תרגיל ט ב 10:00 10:45 סילברמן 504 ב'
תרגיל י ד 10:00 10:45 סילברמן 504 ב'
במידה ולא ניתן יהיה לקיים מבחן מסכם במתכונת הרגילה, תשקלנה אפשרויות נוספות כדוגמת מבחן בית ו/או עבודה מסכמת
76222
קורס ממוחשב בבטיחות - שנה א'
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 0 ש"ש: 0 סוג: הדרכה סמסטר: א' או ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
הדרכה א א'
הדרכה ב ב'
חומר הקורס והמבדק באתר הקורס
76414
הכרת משאבי הספרייה לתלמידי החוג למדעי החיים - קורס מתוקשב
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 0 ש"ש: 0 סוג: הדרכה סמסטר: א' או ב'

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
הדרכה א א' גב יפעת אלבכרי, גב רונית מושל
הדרכה ב ב' גב יפעת אלבכרי, גב רונית מושל
קורס זה הינו תנאי מוקדם להשתתפות בסמינריון בוגר.
77134
חשמל, מגנטיות וגלים למדעים
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: מבחן ממוחשב בקמפוס

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 14:00 14:45 פלדמן א ב' פרופ יצחק טוכמן, פרופ יצחק טוכמן
שעור א ג 10:00 11:45 פלדמן א ב' פרופ יצחק טוכמן, פרופ יצחק טוכמן
שעור ב ה 10:00 12:45 פלדמן ב ב' פרופ עודד מילוא
שעור ג ד 15:00 17:45 פלדמן א ב' פרופ אמיר סער
תרגיל א א 18:00 19:45 מתמטיקה 110 ב' מר ברק רום
תרגיל ב ד 15:00 16:45 רוטברג ב' מר ברק רום
תרגיל ג ה 10:00 11:45 לוי 07 ב' מר אליסף כהן
תרגיל ד ה 10:00 11:45 קנדה עליון ב' גב יעל כהן
תרגיל ה ב 14:00 15:45 שפרינצק 117 ב' גב יעל כהן
תרגיל ו ב 14:00 15:45 רוטברג ב' מר עקיבא גרין
תרגיל ז א 14:00 15:45 שפרינצק 117 ב' מר מאמון ספדי
תרגיל ח ד 10:00 11:45 שפרינצק 28 ב' מר אליסף כהן
תרגיל ט ד 10:00 11:45 סילברמן 508 ב' מר מאמון ספדי
תרגיל י ב 16:00 17:45 שפרינצק 114 ב' מר עקיבא גרין
מיועד לתלמידי מדעי החיים, רוקחות ומדעים ביו-רפואיים. שיעור ב מיועד למדעים ביו רפואיים בלבד. שיעור ג לרוקחות בלבד. תרגילים א'-ד' מיועדים למדעי החיים. תרגילים ה'- ו' מיועדים למדעים ביו רפואיים בלבד. תרגילים ז'-ט' מיועדים לרוקחות תרג א לחוג ‎570‏. תרג ב לחוג ‎570‏. תרג ג לחוג ‎570‏. תרג ד לחוג ‎570‏.
לימודי חובה . מדעי הסביבה
77133
מכניקה וזורמים למדעים
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 18:00 18:45 פלדמן א א' ד"ר אלעד זינגר, ד"ר אלעד זינגר
שעור א ד 13:00 14:45 פלדמן א א' ד"ר אלעד זינגר, ד"ר אלעד זינגר
שעור ב ב 8:00 9:45 פלדמן א א' ד"ר ראובן פרל, ד"ר ראובן פרל
שעור ב ד 14:00 14:45 פלדמן ב א' ד"ר ראובן פרל, ד"ר ראובן פרל
שעור ג ג 10:00 11:45 פלדמן ב א' ד"ר אמיר ארז, ד"ר אמיר ארז
שעור ג ד 15:00 15:45 פלדמן ב א' ד"ר אמיר ארז, ד"ר אמיר ארז
תרגיל א ג 12:00 13:45 שפרינצק 115 א' מר סער בק
תרגיל ב ב 10:00 11:45 שפרינצק 116 א' מר פז אור
תרגיל ג ב 12:00 13:45 סילברמן ראשל א' מר פז אור
תרגיל ד ג 14:00 15:45 B221 א' מר סער בק
תרגיל ד ג 14:00 15:45 B221 א' מר סער בק
תרגיל ה ד 15:00 16:45 לוי 06 א' מר אור חוסטצקי
תרגיל ו ד 15:00 16:45 שפרינצק 115 א' מר שחר אשכנזי
תרגיל ז ג 15:00 16:45 אולם לוין א' מר מאמון ספדי
תרגיל ח ד 13:00 14:45 שפרינצק 27 א' מר אור חוסטצקי
תרגיל ט ד 13:00 14:45 B220 א' מר מאמון ספדי
תרגיל ט ד 13:00 14:45 B220 א' מר מאמון ספדי
תרגיל י ג 15:00 16:45 סילברמן ראשל א' מר שחר אשכנזי
מיועד לתלמידי מדעי החיים, רוקחות ומדעים ביו-רפואיים.שיעור ב למדעים ביו רפואיים בלבד.שיעור ג לרוקחות בלבד. תרגילים א'-ד' מיועדים למדעי החיים. תרגילים ה'- ו' מיועדים למדעים ביו רפואיים בלבד. תרגילים ז'-ט' מיועדים לרוקחות.לפני תחילת הקורס מומלץ לרענן את הידיעות בחשבון אינפיניטסימלי (נגזרות ואינטגרלים) לפי הרמה הנלמדת לבגרות של 3 יחידות מתמטיקה או יותר. ביום 12/1/22 תרגול ה' יתקיים בכיתה C320 שעור א לחוג ‎570‏. תרג א לחוג ‎570‏. תרג ב לחוג ‎570‏. תרג ג לחוג ‎570‏. תרג ד לחוג ‎570‏.
80125
מתמטיקה למדעים 1
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 10:00 11:45 פלדמן ב א' מר שמואל ברגר, מר שמואל ברגר
שעור א ד 8:00 8:45 פלדמן ב א' מר שמואל ברגר, מר שמואל ברגר
שעור ב ג 8:00 9:45 מתמטיקה 2 א' ד"ר אורי רוזנשטיין, ד"ר אורי רוזנשטיין
שעור ב ה 10:00 10:45 אולם לוין א' ד"ר אורי רוזנשטיין, ד"ר אורי רוזנשטיין
תרגיל א ד 9:00 9:45 אולם לוין א' מר בנימין אקרמן
תרגיל ב א 16:00 16:45 שפרינצק 214 א' מר בנימין אקרמן
תרגיל ג ה 8:00 8:45 שפרינצק 214 א' מר מתן טל
תרגיל ד א 12:00 12:45 C320 א' מר מתן טל
תרגיל ד א 12:00 12:45 C320 א' מר מתן טל
תרגיל ה ד 9:00 9:45 שפרינצק 117 א' מר מתן טל
תרגיל ו ב 11:00 11:45 שפרינצק 217 א' מר בנימין אקרמן
קבוצות שעור א תרגילים א' וב', לרוקחות ואחרים. קבוצת שעור א' - לתלמידי ביולוגיה-סביבה. קבוצת שעור ב - לביולוגים, פסיכוביולוגיה ואחרים. קבוצת שעור א' מיועדת לתלמידים החייבים ללמוד את הקורס חדו"א בסיסי ואחרים. תרגיל ו' מיועד לפסיכוביולוגיה.
80127
מתמטיקה למדעים 2
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 16:00 17:45 אולם לוין ב' ד"ר מוריה סיגרון, ד"ר מוריה סיגרון
שעור א ג 12:00 12:45 אולם לוין ב' ד"ר מוריה סיגרון, ד"ר מוריה סיגרון
תרגיל א ד 8:00 8:45 שפרינצק 115 ב'
תרגיל ב ד 10:00 10:45 סילברמן ראשל ב'
לימודי חובה .
68105
מבוא לתורת האקלים
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 12:00 13:45 כדור הארץ 109 א' פרופ אלון אנגרט, פרופ אלון אנגרט
שעור א ג 14:00 14:45 כדור הארץ 109 א' פרופ אלון אנגרט, פרופ אלון אנגרט
תרגיל א ג 15:00 15:45 כדור הארץ 109 א' מר חן דוידסון
תרגיל ב ג 15:00 15:45 כדור הארץ 102 א' מר אריאל אופיר
תאריכי הבחינות ומשקלן מופיעים בסילבוס הקורס.
68127
כדור הארץ הדינמי
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 10:00 11:45 כדור הארץ 109 א' פרופ רון שער, פרופ רון שער
שעור א ג 12:00 12:45 כדור הארץ 109 א' פרופ רון שער, פרופ רון שער
תרגיל א ג 13:00 13:45 כדור הארץ 109 א' מר יונתן קינן, מר חגיי אייל, מר בועז לנגפורד
תרגיל ב ג 13:00 13:45 כדור הארץ 102 א' מר יובל שמילוביץ, מר חגיי אייל, מר בועז לנגפורד, מר יונתן קינן
68140
גאולוגיה בנגב
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 1.5 ש"ש: 21 סוג: סיור-מחנה סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
סיור-מחנה א ב 8:00 19:45 ב' פרופ ארי מטמון, פרופ רון שער, מר בועז לנגפורד, מר חגיי אייל, מר יובל שמילוביץ
שלושה ימי סיור בין התאריכים-7-9/3/2022. לכל הסיורים יש להצטייד במשקפי מגן ולמלא אחר כל דרישות הבטיחות.
89110
זיהום וסביבה במבט מן השטח
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 2 ש"ש: 28 סוג: סיור-מחנה סמסטר: ב' סוג הבחינה: עבודה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
סיור-מחנה א א 17:00 17:45 כדור הארץ 109 ב' ד"ר יוני גולדסמית
הקורס מורכב משיעור הכנה וארבעה ימי סיור בתאריכים 1-2/5/2022 ובתאריך ה-15/5/2022 הכוללים לינה של לילה אחד בתנאי קמפינג ביער הפיות) הנחיות לסיור יינתנו על ידי המרצה והמתרגל. שיעור הכנה יתקייםב-3/4/2022 בין השעות 17-18 באולם 109. פתוח לתלמידי שנה ג' באישור המרצה.
89309
מבוא למדעי הסביבה
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: עבודה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 14:00 15:45 כדור הארץ 125 א' פרופ חגית-פנינה אפק
תרגיל ג ה 11:00 11:45 כדור הארץ 125 א' פרופ חגית-פנינה אפק
תלמידי החוג למדעי הסביבה חייבים לקחת את הקורס בשנה א'. חריגות רק באישור ראש החוג. לידיעתכם, הקורס יצולם, אך החומר המחייב הוא זה המועבר על ידי המרצה.
קורסי בחירה . קורס בחירה לשנים א או ב'
72131
אתגרים בגנטיקה
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 2 ש"ש: 28 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: עבודה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ד 13:00 14:45 סילברמן 502 ב' פרופ נסים בנבניסטי
תרגיל א ד 15:00 16:45 סילברמן 502 ב' מר גל קלייטמן-בלקסטין
הקורס מתקיים פעם בשבועיים. קורס בחירה לתלמידים מצטיינים - ההרשמה היא ברשימת המתנה, עד שבועיים אחרי תחילת הסמסטר א' מוגבל ל 30 תלמידים
שנה ב'
לימודי חובה . מדעי החיים:
72121
ביוכימיה של התא לתלמידי מדעי החיים
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 6 ש"ש: 84 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 14:00 15:45 קפלן א' פרופ עודד ליבנה, פרופ עודד ליבנה, ד"ר נתנאל צארום , ד"ר נתנאל צארום , פרופ דוד אנגלברג, פרופ דוד אנגלברג
שעור א ב 10:00 11:45 רוטברג א' פרופ עודד ליבנה, פרופ עודד ליבנה, ד"ר נתנאל צארום , ד"ר נתנאל צארום , פרופ דוד אנגלברג, פרופ דוד אנגלברג
תרגיל ב ב 16:00 17:45 סילברמן 504 א' גב ג'ואנה בנא
תרגיל ה ב 12:00 13:45 שפרינצק 214 א' מר אורי גושצ'בסקי
תרגיל ו ד 8:00 9:45 סילברמן 506 א' מר אורי גושצ'בסקי
תרגיל ז א 10:00 11:45 סילברמן 504 א' גב ג'ואנה בנא
תרגיל ח ב 16:00 17:45 שפרינצק 101 א' מר דניאל גוטמן
דרישות מקדימות: סיום בהצלחה של קורסים בכימיה כללית וכימיה אורגנית ייתכנו שינויים במועדי התרגילים בשל גודל הקבוצות ומספר התלמידים בקבוצה. בקורס יתקיימו ארבעה בחנים המשוקללים לציון הסופי. להלן מועדי הבחנים בקורס: 17.10.2021 בשעה 09:00 14/11/2021 בשעה 09:00 12/12/2021 בשעה 09:00 02/01/2022 בשעה 09:00 מיקומי הבחינות יינתנו בהמשך
72368
מבוא לאבולוציה
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ד 9:00 11:45 רוטברג ב' פרופ יהוא מורן
תרגיל א ד 8:00 8:45 שפרינצק 114 ב' מר פלג יעקובוביץ
תרגיל א ד 8:00 8:45 חוות מחשבים ב' מר פלג יעקובוביץ
תרגיל א ד 8:00 8:45 חוות מחשבים ב' מר פלג יעקובוביץ
תרגיל ג ד 13:00 13:45 לוי 06 ב' גב יעל חזן
תרגיל ג ד 13:00 13:45 חוות מחשבים ב' גב יעל חזן
תרגיל ג ד 13:00 13:45 חוות מחשבים ב' גב יעל חזן
תרגיל ד ב 15:00 15:45 שפרינצק 215 ב' מר איתמר קוזלובסקי
תרגיל ד ב 15:00 15:45 חוות מחשבים ב' מר איתמר קוזלובסקי
תרגיל ד ב 15:00 15:45 חוות מחשבים ב' מר איתמר קוזלובסקי
תרגיל ה ד 14:00 14:45 שפרינצק 217 ב' גב יעל חזן
תרגיל ה ד 14:00 14:45 חוות מחשבים ב' גב יעל חזן
תרגיל ה ד 14:00 14:45 חוות מחשבים ב' גב יעל חזן
תרגיל ו ה 14:00 14:45 שפרינצק 27 ב' גב יעל חזן
תרגיל ו ה 14:00 14:45 חוות מחשבים ב' גב יעל חזן
תרגיל ו ה 14:00 14:45 חוות מחשבים ב' גב יעל חזן
תרגיל ז ב 14:00 14:45 חוות מחשבים ב' מר איתמר קוזלובסקי
תרגיל ז ב 14:00 14:45 חוות מחשבים ב' מר איתמר קוזלובסקי
תרגיל ז ב 14:00 14:45 שפרינצק 116 ב' מר איתמר קוזלובסקי
תרגיל ח ג 13:00 13:45 חוות מחשבים ב' מר פלג יעקובוביץ
תרגיל ח ג 13:00 13:45 חוות מחשבים ב' מר פלג יעקובוביץ
תרגיל ח ג 13:00 13:45 שפרינצק 215 ב' מר פלג יעקובוביץ
76223
קורס ממוחשב בבטיחות - שנה ב
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 0 ש"ש: 0 סוג: הדרכה סמסטר: א' או ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
הדרכה א א'
הדרכה ב ב'
76414
הכרת משאבי הספרייה לתלמידי החוג למדעי החיים - קורס מתוקשב
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 0 ש"ש: 0 סוג: הדרכה סמסטר: א' או ב'

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
הדרכה א א' גב יפעת אלבכרי, גב רונית מושל
הדרכה ב ב' גב יפעת אלבכרי, גב רונית מושל
קורס זה הינו תנאי מוקדם להשתתפות בסמינריון בוגר.
76631
תכנות בסיסי בפייתון
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 2 ש"ש: 28 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ד 10:00 11:45 חוות מחשבים א' גב הילה מושיוב
שעור ב ג 16:00 17:45 חוות מחשבים א' מר אסף רימון
שעור ג ב 14:00 15:45 חוות מחשבים א' ד"ר רועי כנעני
שעור ד ד 16:00 17:45 חוות מחשבים א' ד"ר לאה בורובוי
שעור ה ב 16:00 17:45 חוות מחשבים א' ד"ר רועי כנעני
תרגיל א ד 12:00 12:45 חוות מחשבים א' גב הילה מושיוב
תרגיל ב ג 18:00 18:45 חוות מחשבים א' מר אסף רימון
תרגיל ג ב 18:00 18:45 חוות מחשבים א' ד"ר רועי כנעני
תרגיל ד ד 18:00 18:45 חוות מחשבים א' ד"ר לאה בורובוי
תרגיל ה ב 19:00 19:45 חוות מחשבים א' ד"ר רועי כנעני
תרגיל רשות ללא נ"ז יינתן במעבדה. קיימת חובת הגשת תרגילים.
לימודי חובה . על כל תלמיד בוגר שמתחיל את לימודיו בשנת הלימודים תשפ"ב ללמוד שני קורסים בשפה האנגלית. לצורך זה, יחושבו קורסי החובה שנלמדים בשפה האנגלית במסלול זה. ניתן אחד מהקורסים הנדרשים באנגלית להיות מקורסי אבני פינה הניתנים בשפה האנגלית.
68104
מבוא למדעי הים
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ג 10:00 11:45 כדור הארץ 109 ב' ד"ר יוני גולדסמית
תרגיל א ג 12:00 12:45 כדור הארץ 109 ב' מר שי אביר
תרגיל ב ג 12:00 12:45 כדור הארץ 102 ב' גב נעמי משה
בנוסף סיור של יום אחד שיתקיים בתאריכים: 28-29/3/2022
68105
מבוא לתורת האקלים
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 12:00 13:45 כדור הארץ 109 א' פרופ אלון אנגרט, פרופ אלון אנגרט
שעור א ג 14:00 14:45 כדור הארץ 109 א' פרופ אלון אנגרט, פרופ אלון אנגרט
תרגיל א ג 15:00 15:45 כדור הארץ 109 א' מר חן דוידסון
תרגיל ב ג 15:00 15:45 כדור הארץ 102 א' מר אריאל אופיר
תאריכי הבחינות ומשקלן מופיעים בסילבוס הקורס.
72107
מבוא לאקולוגיה
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 14:00 15:45 אולם לוין א' פרופ דרור הבלנה, פרופ דרור הבלנה, ד"ר מיגל פראדה, ד"ר מיגל פראדה
שעור א ג 10:00 11:45 אולם לוין א' פרופ דרור הבלנה, פרופ דרור הבלנה, ד"ר מיגל פראדה, ד"ר מיגל פראדה
תרגיל ב א 18:00 18:45 שפרינצק 117 א' מר גדעון סמט
תרגיל ג ג 15:00 15:45 סילברמן 508 א' מר גדעון סמט
תרגיל ה ב 12:00 12:45 שפרינצק 116 א' מר אביתר יכיני
תרגיל ו ב 11:00 11:45 שפרינצק 25 א' מר אביתר יכיני
תרגיל ז ג 15:00 15:45 שפרינצק 24 א' מר אביתר יכיני
שים לב לדרישות הקדם. דרישה מוקדמת: "מבוא לסטטיסטיקה והסתברות" (72301), או כל קורס בסיסי אחר בסטטיסטיקה. תרגיל א' לביולוגיה חישובית ואחרים.
72334
מבוא למדעי הצמח
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור ומעבדה סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 11:00 13:45 לוי 07 א' פרופ אורן אוסטרזצר, פרופ ניר קרן
מעבדה א ד 12:00 15:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן א' מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי
מעבדה א ד 12:00 15:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן א' מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי
מעבדה א ד 12:00 15:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן א' מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי
מעבדה א ד 12:00 15:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן א' מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי
מעבדה א ד 12:00 15:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן א' מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי
מעבדה ב ד 12:00 15:45 א' גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין
מעבדה ב ד 12:00 15:45 א' גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין
מעבדה ב ד 12:00 15:45 א' גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין
מעבדה ב ד 12:00 15:45 א' גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין
מעבדה ב ד 12:00 15:45 א' גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין
מעבדה ג ד 12:00 15:45 א' גב נוגה גרשון, גב נוגה גרשון, גב נוגה גרשון, גב נוגה גרשון, גב נוגה גרשון
מעבדה ג ד 12:00 15:45 א' גב נוגה גרשון, גב נוגה גרשון, גב נוגה גרשון, גב נוגה גרשון, גב נוגה גרשון
מעבדה ג ד 12:00 15:45 א' גב נוגה גרשון, גב נוגה גרשון, גב נוגה גרשון, גב נוגה גרשון, גב נוגה גרשון
מעבדה ג ד 12:00 15:45 א' גב נוגה גרשון, גב נוגה גרשון, גב נוגה גרשון, גב נוגה גרשון, גב נוגה גרשון
מעבדה ג ד 12:00 15:45 א' גב נוגה גרשון, גב נוגה גרשון, גב נוגה גרשון, גב נוגה גרשון, גב נוגה גרשון
מעבדה ו ה 12:00 15:45 א' מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי
מעבדה ו ה 12:00 15:45 א' מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי
מעבדה ו ה 12:00 15:45 א' מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי
מעבדה ו ה 12:00 15:45 א' מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי
מעבדה ו ה 12:00 15:45 א' מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי
מעבדה ז ה 12:00 15:45 א' גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין
מעבדה ז ה 12:00 15:45 א' גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין
מעבדה ז ה 12:00 15:45 א' גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין
מעבדה ז ה 12:00 15:45 א' גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין
מעבדה ז ה 12:00 15:45 א' גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין
מעבדה ח ה 12:00 15:45 א' מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס
מעבדה ח ה 12:00 15:45 א' מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס
מעבדה ח ה 12:00 15:45 א' מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס
מעבדה ח ה 12:00 15:45 א' מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס
מעבדה ח ה 12:00 15:45 א' מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס
מעבדה ט ד 12:00 15:45 א' מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס
מעבדה ט ד 12:00 15:45 א' מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס
מעבדה ט ד 12:00 15:45 א' מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס
מעבדה ט ד 12:00 15:45 א' מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס
מעבדה ט ד 12:00 15:45 א' מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס
בקורס יינתנו: 5 מעבדות. בנוסף, בקורס יינתן חצי יום סיור (22/12/2021יום ד', ו 23/12/2021- יום ה') לו"ז מפורט יינתן על ידי מורי הקורס בתחילת הסמסטר
89703
מחזורים ביוגאוכימים ומערכת האקלים
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: שעור סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 14:00 16:45 כדור הארץ 109 ב' פרופ אלון אנגרט
מומלץ ללמוד את הקורס בשנה ג'.
לימודי חובת בחירה . יש לבחור אחד משני הקורסים המוצעים הקורסים המוצעים בשנה ב' או ג' קורס באנגלית חובה לתואר לתלמידים משנתון תשע"ט.
72541
סמנריון מחקרי במדעי החיים- סמסטר א'
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 2 ש"ש: 28 סוג: שעור סמסטר: א' סוג הבחינה: השתתפות פעילה

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ה 12:00 13:45 סילברמן 502 א' ד"ר מיכל ברקר-דקל, ד"ר אורן קולודני, ד"ר דפנה נחמני
פתוח רק לתלמידי בוגר
72542
סמינריון מחקרי במדעי החיים סמסטר ב'
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 2 ש"ש: 28 סוג: שעור סמסטר: ב' סוג הבחינה: עבודה שוטפת

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ד 15:00 16:45 סילברמן 506 ב' ד"ר איתן לרנר, ד"ר יעל ליטבק, ד"ר נתנאל צארום
פתוח רק לתלמידי בוגר
וגם יש לבחור לפחות 14 נ"ז ועד 15 נ"ז מרשימה זו. מדעי החיים-לימודי חובת בחירה: עליך ללמוד שלושה קורסי מבוא מרשימת הקורסים הבאה:
72128
מבוא לביולוגיה של האורגניזם
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור ומעבדה סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב