החוג למתמטיקה (530) - מסלול מדעי המחשב ומתמטיקה - מסלול דו-חוגי
קורסי המסלול
תואר בוגר
מדעי המחשב ומתמטיקה - מסלול דו-חוגי (8014)
שנה א'
לימודי חובה . קורסי חובה במדעי המחשב. יש ללמוד את הקורסים הבאים בסמסטר א: 67101, 67100, 80181.
67100
הכרת המערכת
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 0 ש"ש: 0 סוג: הדרכה סמסטר: א' או ב' סוג הבחינה: עבודה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
הדרכה א א' מר אביב יעיש
הדרכה ב ב' מר אביב יעיש
קורס זה יש ללמוד במקביל לקורס 67101 מבוא למדעי המחשב. חומר הקורס והבחינה באתר המודל, יש להירשם לקורס במערכת הרישום וללמוד אותו דרך המודל.
67101
מבוא למדעי המחשב
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 7 ש"ש: 98 סוג: שעור, תרגיל ומעבדה סמסטר: א' או ב' סוג הבחינה: מבחן ממוחשב בבית

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 12:00 13:45 כימיה 7 א' פרופ אביב זהר, ד"ר יחיאל קמחי
שעור ב א 14:00 15:45 כימיה 7 א' פרופ אביב זהר, ד"ר יחיאל קמחי
שעור ג ב 12:00 14:45 כימיה 7 ב' ד"ר אריה שלזינגר
שעור ד ב 12:00 13:45 אודיטוריום הנדסה א' פרופ אביב זהר, ד"ר יחיאל קמחי
שעור ד ב 12:00 13:45 אודיטוריום הנדסה א' פרופ אביב זהר, ד"ר יחיאל קמחי
תרגיל א ב 18:00 19:45 C221 א' מר עידן רפאלי
תרגיל א ב 18:00 19:45 C221 א' מר עידן רפאלי
תרגיל ב ב 10:00 11:45 C220 א' מר גיא אמיר
תרגיל ב ב 10:00 11:45 C220 א' מר גיא אמיר
תרגיל ג ב 12:00 13:45 C221 א' מר גיא אמיר
תרגיל ג ב 12:00 13:45 C221 א' מר גיא אמיר
תרגיל ד ב 14:00 15:45 B221 א' מר עדיאל אשרוב
תרגיל ד ב 14:00 15:45 B221 א' מר עדיאל אשרוב
תרגיל ו ג 12:00 13:45 רוטברג א' גב איילת לוטם
תרגיל ז ג 14:00 15:45 לוי 06 א' גב עדי רביד
תרגיל ח ג 10:00 11:45 C221 א' מר עידן רפאלי
תרגיל ח ג 10:00 11:45 C221 א' מר עידן רפאלי
תרגיל ט ג 16:00 17:45 C221 א' גב איילת לוטם
תרגיל ט ג 16:00 17:45 C221 א' גב איילת לוטם
תרגיל טו ג 12:00 13:45 C221 ב'
תרגיל טו ג 12:00 13:45 C221 ב'
תרגיל טז ד 13:00 14:45 C220 ב'
תרגיל טז ד 13:00 14:45 C220 ב'
תרגיל י ב 16:00 17:45 B221 א' מר עדיאל אשרוב
תרגיל י ב 16:00 17:45 B221 א' מר עדיאל אשרוב
תרגיל יא ד 13:00 14:45 לוי 06 א' גב עדי רביד
תרגיל יד ב 17:00 18:45 B221 ב' מר גיא אמיר
תרגיל יד ב 17:00 18:45 B221 ב' מר גיא אמיר
תרגיל יז ד 16:00 17:45 לוי 06 ב'
תרגיל יח ג 14:00 15:45 מתמטיקה 110 ב'
תרגיל יט ד 16:00 17:45 מתמטיקה 110 ב' מר גיא אמיר
מעבדה א א'
מעבדה ב ב'
מועדי המעבדות המדוייקים יקבעו בתחילת הסמסטר. שיעור ב' מומלץ להנדסה וללביולוגיה חישובית. תרגילים ו' וט' מומלצים לביולוגיה חישבית. תרגילים ב' ו ט' מומלצים להנדסה ואחרים. תהיה שעה אחת מוקלטת בנוסף לשתי שעות הרצאה פרונטלית. לתירגול ב' ניתן להירשם רק למי שרשום לאחד השעורים ביום א'. ביום 30/5/22 שיעור ג' יתקיים באודיטוריום בקר, בניין מדעי המוח
67109
מבני נתונים
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' או ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 12:00 13:45 כימיה 7 ב' ד"ר עמית דניאלי, ד"ר גיא כץ
שעור ב ב 12:00 13:45 קנדה ב' ד"ר עמית דניאלי, ד"ר גיא כץ
שעור ג ד 16:00 17:45 כימיה 7 א' פרופ לאו יוסקוביץ
תרגיל א ב 16:00 17:45 C220 ב'
תרגיל א ב 16:00 17:45 C220 ב'
תרגיל ב ג 10:00 11:45 שפרינצק 115 ב'
תרגיל ג ד 13:00 14:45 שפרינצק 115 ב'
תרגיל ד ב 14:00 15:45 C220 ב'
תרגיל ד ב 14:00 15:45 C220 ב'
תרגיל ה ג 12:00 13:45 פלדמן ב ב'
תרגיל ו ד 15:00 16:45 C220 ב'
תרגיל ו ד 15:00 16:45 C220 ב'
תרגיל ז א 14:00 15:45 אולם לוין ב'
תרגיל ח א 16:00 17:45 שפרינצק 115 ב'
תרגיל ט ג 10:00 11:45 שפרינצק 214 א'
תרגיל טו ג 16:00 17:45 שפרינצק 117 א' מר דוד פונרובסקי
תרגיל טז ה 12:00 13:45 B221 ב'
תרגיל טז ה 12:00 13:45 B221 ב'
תרגיל יא ג 14:00 15:45 קנדה ב'
תרגיל יג ד 12:00 13:45 C220 א' גב נועם שנולד
תרגיל יג ד 12:00 13:45 C220 א' גב נועם שנולד
תרגיל יד ב 10:00 11:45 B221 א' מר שחף בסן
תרגיל יד ב 10:00 11:45 B221 א' מר שחף בסן
דרישות קדם לקורס: מבוא למדעי המחשב, והקורסים אינפי ומתמטיקה דיסקרטית.
67315
סדנת תכנות בשפות C ו- ++C
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: מבחן ממוחשב בקמפוס

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 14:00 15:45 קנדה ב' ד"ר דינה שניידמן, ד"ר דינה שניידמן
שעור א ד 9:00 9:45 כימיה 7 ב' ד"ר דינה שניידמן, ד"ר דינה שניידמן
שעור ב ב 12:00 13:45 פלדמן ב ב' ד"ר ברק רווה, ד"ר ברק רווה
שעור ב ג 11:00 11:45 קנדה ב' ד"ר ברק רווה, ד"ר ברק רווה
תרגיל א ד 13:00 14:45 פלדמן ב ב'
תרגיל א ד 13:00 14:45 A100 (מייקרוסופט) (חדר שקט) ב'
תרגיל א ד 13:00 14:45 A100 (מייקרוסופט) (חדר שקט) ב'
תרגיל ב ד 15:00 16:45 B220 ב'
תרגיל ב ד 15:00 16:45 B220 ב'
תרגיל ב ד 15:00 16:45 A500 ב'
תרגיל ב ד 15:00 16:45 A500 ב'
תרגיל ג ד 16:00 17:45 C120 אינטל (חדר שקט) ב'
תרגיל ג ד 16:00 17:45 C120 אינטל (חדר שקט) ב'
תרגיל ג ד 16:00 17:45 שפרינצק 28 ב'
תרגיל ד ד 14:00 15:45 C120 אינטל (חדר שקט) ב'
תרגיל ד ד 14:00 15:45 C120 אינטל (חדר שקט) ב'
תרגיל ד ד 14:00 15:45 B221 ב'
תרגיל ד ד 14:00 15:45 B221 ב'
תרגיל ה ג 14:00 15:45 סילברמן 506 ב'
תרגיל ה ג 14:00 15:45 B221 ב'
תרגיל ה ג 14:00 15:45 B221 ב'
תרגיל ו ג 17:00 18:45 C320 ב'
תרגיל ו ג 17:00 18:45 C320 ב'
תרגיל ז ב 16:00 17:45 A100 (מייקרוסופט) (חדר שקט) ב'
תרגיל ז ב 16:00 17:45 A100 (מייקרוסופט) (חדר שקט) ב'
תרגיל ז ב 16:00 17:45 B220 ב'
תרגיל ז ב 16:00 17:45 B220 ב'
תרגיל ח ד 17:00 18:45 B220 ב'
תרגיל ח ד 17:00 18:45 B220 ב'
דרישת קדם:67101. דרישה קדם/מקבילה: 67109. תרגיל ח לתלמידי תלפיות ואחרים. תרגילים ה ו- ח, לתלמיד ביו' חישבית ואחרים
80181
מתמטיקה דיסקרטית
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' או ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 12:00 13:45 קנדה א' ד"ר אורית רז, ד"ר אורית רז
שעור א ג 12:00 13:45 כימיה 7 א' ד"ר אורית רז, ד"ר אורית רז
שעור ב א 12:00 13:45 קנדה א' ד"ר נועה ניצן, ד"ר נועה ניצן
שעור ב ג 8:00 9:45 קנדה א' ד"ר נועה ניצן, ד"ר נועה ניצן
שעור ג ג 16:00 17:45 קפלן א' ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ
שעור ג ד 13:00 14:45 כימיה 7 א' ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ
שעור ד ב 10:00 11:45 פלדמן ב ב' ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ
שעור ד ג 16:00 17:45 קנדה ב' ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ
תרגיל א ד 14:00 14:45 מתמטיקה 110 א' מר שלמה אשל
תרגיל ב ד 15:00 15:45 שפרינצק 215 א' מר שלמה אשל
תרגיל ג ד 13:00 13:45 שפרינצק 217 א' מר שלמה אשל
תרגיל ד ד 9:00 9:45 רוטברג א' מר יונתן קוגן
תרגיל ה ה 12:00 12:45 שפרינצק 215 א' גב נעם צמחוני
תרגיל ו ה 13:00 13:45 C221 א' ד"ר דניאל קלמנוביץ
תרגיל ו ה 13:00 13:45 C221 א' ד"ר דניאל קלמנוביץ
תרגיל ז ד 16:00 16:45 B220 א' מר שלמה אשל
תרגיל ז ד 16:00 16:45 B220 א' מר שלמה אשל
תרגיל ח ה 9:00 9:45 מתמטיקה 110 א' גב נעם צמחוני
תרגיל ט ה 13:00 13:45 לוי 07 א' גב נעם צמחוני
תרגיל י ד 17:00 17:45 מתמטיקה 110 א' מר יונתן קוגן
תרגיל יא ד 18:00 18:45 לוי 06 א' מר יונתן קוגן
תרגיל יב ה 8:00 8:45 מתמטיקה 110 א' גב נעם צמחוני
תרגיל יג ג 15:00 15:45 לוי 06 ב' מר סובחי מסאלחה
תרגיל יד ג 12:00 12:45 שפרינצק 115 ב' מר סובחי מסאלחה
ציונים בקורס זה יתפרסמו לאחר 10 ימי עבודה, לפי החלטת וועדת הוראה. שיעור ב' מומלץ לתלמידי המסלול מדעי המחשב-קוגניציה וגם לתלמידי המסלול מתמטיקה-קוגניציה. שיעור ב' מיועד לתלמידי החוג להנדסה (583). תרגיל ט' מומלץ לתלמידי תיכון ליד"ה. ביום 20/10/21 תרגיל י"א יתקיים באופן חד פעמי באולם כימיה 7 מומלץ ללמוד את הקורס בסמסטר א'. תלמידי ביולוגיה חישובית לומדים את הקורס בסמסטר א'.
לימודי חובה קורסי חובה במתמטיקה
76411
הכרת משאבי הספרייה לתלמידי החוג למתמטיקה - קורס מתוקשב
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 0 ש"ש: 0 סוג: הדרכה סמסטר: א' או ב'

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
הדרכה א א' גב יפעת אלבכרי, גב רונית מושל
הדרכה ב ב' גב רונית מושל, גב יפעת אלבכרי
קורס זה הינו תנאי מוקדם להשתתפות בסמינריון בוגר.
80131
חשבון אינפיניטסימלי (1)
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 7 ש"ש: 98 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' או ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 10:00 11:45 כימיה 7 א' פרופ קלואי פרין, פרופ קלואי פרין, פרופ קלואי פרין
שעור א ג 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה א' פרופ קלואי פרין, פרופ קלואי פרין, פרופ קלואי פרין
שעור א ג 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה א' פרופ קלואי פרין, פרופ קלואי פרין, פרופ קלואי פרין
שעור א ה 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה א' פרופ קלואי פרין, פרופ קלואי פרין, פרופ קלואי פרין
שעור א ה 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה א' פרופ קלואי פרין, פרופ קלואי פרין, פרופ קלואי פרין
שעור ב א 10:00 11:45 רוטברג א' פרופ מיכאל הוכמן, פרופ מיכאל הוכמן, פרופ מיכאל הוכמן
שעור ב ד 10:00 11:45 פלדמן ב א' פרופ מיכאל הוכמן, פרופ מיכאל הוכמן, פרופ מיכאל הוכמן
שעור ב ה 10:00 11:45 קנדה א' פרופ מיכאל הוכמן, פרופ מיכאל הוכמן, פרופ מיכאל הוכמן
שעור ג ב 14:00 15:45 פלדמן ב א' ד"ר איב גודין, ד"ר איב גודין, ד"ר איב גודין
שעור ג ג 14:00 15:45 קפלן א' ד"ר איב גודין, ד"ר איב גודין, ד"ר איב גודין
שעור ג ה 10:00 11:45 קפלן א' ד"ר איב גודין, ד"ר איב גודין, ד"ר איב גודין
שעור ד א 10:00 11:45 קפלן ב' פרופ רז קופרמן, פרופ רז קופרמן, פרופ רז קופרמן
שעור ד ג 14:00 15:45 כימיה 7 ב' פרופ רז קופרמן, פרופ רז קופרמן, פרופ רז קופרמן
שעור ד ה 10:00 11:45 קפלן ב' פרופ רז קופרמן, פרופ רז קופרמן, פרופ רז קופרמן
תרגיל א ג 16:00 17:45 קנדה א' מר דוד זיסלמן
תרגיל ב ב 12:00 13:45 שפרינצק 115 א' מר איתי אלפרן
תרגיל ג ג 14:00 15:45 רוטברג א' מר אייל זליג
תרגיל ד ב 14:00 15:45 מתמטיקה 2 א' מר איתי אלפרן
תרגיל ה א 12:00 13:45 פלדמן ב ב'
תרגיל ו א 16:00 17:45 מתמטיקה 2 ב'
תרגיל ז ב 16:00 17:45 קפלן א' מר אייל זליג
תרגיל ח ב 14:00 15:45 B220 ב'
תרגיל ח ב 14:00 15:45 B220 ב'
בימי ה' בשעה 10-11 יתקיימו בחנים (חובה) והשלמות שאינן מקנות נ"ז, על פי הצורך ובתיאום מול צוות הקורס. שעה זו משותפת עם קורס 80134 והשימוש בה ע"י שני הקורסים יהיה מתואם. ציונים בקורס זה יתפרסמו לאחר 10 ימי עבודה, לפי החלטת וועדת הוראה. שעור ב' מומלץ לתלמידי המסלול מדעי המחשב-קוגניציה ולתלמידי המסלול מתמטיקה-קוגניציה. שיעור ב' תרגיל ו' מומלץ לתלמידי תלפיות ואחרים. תלמידים הלומדים ביחד עם תלמידי תלפיות יהיו כפופים לאילוצי תכנית תלפיות. שיעור ג' מומלץ לתלמידי ביולוגיה חישובית. רק תלמידים שיתחילו את לימודיהם בסמסטר ב' רשאים להירשם לקבוצת שיעור ד' וקבוצות תרגול י"ג, י"ד, ט"ו
80132
חשבון אינפיניטסימלי (2)
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 7 ש"ש: 98 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' או ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 10:00 11:45 כימיה 7 ב' ד"ר איב גודין, ד"ר איב גודין, ד"ר איב גודין
שעור א ב 8:00 9:45 קנדה ב' ד"ר איב גודין, ד"ר איב גודין, ד"ר איב גודין
שעור א ה 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה ב' ד"ר איב גודין, ד"ר איב גודין, ד"ר איב גודין
שעור א ה 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה ב' ד"ר איב גודין, ד"ר איב גודין, ד"ר איב גודין
שעור ב א 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה ב' פרופ אורי גוראל-גורביץ, פרופ אורי גוראל-גורביץ, פרופ אורי גוראל-גורביץ
שעור ב א 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה ב' פרופ אורי גוראל-גורביץ, פרופ אורי גוראל-גורביץ, פרופ אורי גוראל-גורביץ
שעור ב ג 12:00 13:45 קפלן ב' פרופ אורי גוראל-גורביץ, פרופ אורי גוראל-גורביץ, פרופ אורי גוראל-גורביץ
שעור ב ה 10:00 11:45 קנדה ב' פרופ אורי גוראל-גורביץ, פרופ אורי גוראל-גורביץ, פרופ אורי גוראל-גורביץ
שעור ג ב 12:00 13:45 פלדמן ב א' פרופ יורם לסט, פרופ יורם לסט, פרופ יורם לסט
שעור ג ג 10:00 11:45 כימיה 7 א' פרופ יורם לסט, פרופ יורם לסט, פרופ יורם לסט
שעור ג ה 10:00 11:45 כימיה 7 א' פרופ יורם לסט, פרופ יורם לסט, פרופ יורם לסט
תרגיל א ב 16:00 17:45 רוטברג ב' מר דניאל אופנר
תרגיל ב ב 12:00 13:45 רוטברג ב' מר דניאל אופנר
תרגיל ג ג 12:00 13:45 קנדה ב' מר נתנאל לוי
תרגיל ד ד 13:00 14:45 שפרינצק 215 א' מר אור שלום
תרגיל ה ה 8:00 9:45 C221 א' מר אור שלום
תרגיל ה ה 8:00 9:45 C221 א' מר אור שלום
תרגיל ו ג 16:00 17:45 רוטברג ב' מר נתנאל לוי
בימי חמישי בשעה 10-11 יתקיימו בחנים (חובה) והשלמות שאינן מקנות נ"ז, על פי הצורך ובתיאום מול צוות הקורס. שעה זו משותפת עם קורס 80135 והשימוש בה ע"י שני הקורסים יהיה מתואם. ציונים בקורס זה יתפרסמו לאחר 10 ימי עבודה, לפי החלטת וועדת הוראה. ביום 23/11/21 השיעור יתקיים חד פעמי בפלדמן א' ביום 7/4/22 שיעור א' יום ה' בשעות 10-12 יתקיים באודיטוריום בקר, מדעי המוח
80134
אלגברה ליניארית (1)
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 6 ש"ש: 84 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' או ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 10:00 11:45 קנדה א' פרופ עומר בן-נריה, פרופ עומר בן-נריה, פרופ עומר בן-נריה
שעור א ד 10:00 11:45 קנדה א' פרופ עומר בן-נריה, פרופ עומר בן-נריה, פרופ עומר בן-נריה
שעור א ה 10:00 10:45 פלדמן ב א' פרופ עומר בן-נריה, פרופ עומר בן-נריה, פרופ עומר בן-נריה
שעור ב ב 10:00 11:45 קנדה א' ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ
שעור ב ג 10:00 11:45 קפלן א' ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ
שעור ב ה 10:00 10:45 מתמטיקה 2 א' ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ
שעור ג א 16:00 17:45 קנדה א' פרופ מיכאל טיומקין, פרופ מיכאל טיומקין, פרופ מיכאל טיומקין
שעור ג ד 15:00 16:45 מתמטיקה 2 א' פרופ מיכאל טיומקין, פרופ מיכאל טיומקין, פרופ מיכאל טיומקין
שעור ג ה 10:00 10:45 לוי 07 א' פרופ מיכאל טיומקין, פרופ מיכאל טיומקין, פרופ מיכאל טיומקין
שעור ד ג 10:00 11:45 אולם לוין ב' פרופ ערן נבו, פרופ ערן נבו, פרופ ערן נבו
שעור ד ד 10:00 11:45 מתמטיקה 2 ב' פרופ ערן נבו, פרופ ערן נבו, פרופ ערן נבו
שעור ד ה 10:00 10:45 מתמטיקה 2 ב' פרופ ערן נבו, פרופ ערן נבו, פרופ ערן נבו
תרגיל א ג 12:00 13:45 פלדמן א א' מר אור רז
תרגיל ב ד 13:00 14:45 מתמטיקה 2 א' מר אור רז
תרגיל ג ד 15:00 16:45 קנדה א' מר מוחמד אבו-ראדי
תרגיל ד ה 12:00 13:45 אולם לוין א' מר אופק לוי
תרגיל ה ה 12:00 13:45 כימיה 7 ב'
תרגיל ו ג 16:00 17:45 סילברמן ראשל ב'
תרגיל ז ג 16:00 17:45 רוטברג א' מר מוחמד אבו-ראדי
בימי ה' בשעה 10-11 יתקיימו בחנים (חובה) והשלמות שאינן מקנות נ"ז, על פי הצורך ובתיאום מול צוות הקורס. שעה זו משותפת עם קורס 80131 והשימוש בה ע"י שני הקורסים יהיה מתואם. ציונים בקורס זה יתפרסמו לאחר 10 ימי עבודה, לפי החלטת וועדת הוראה. שיעור ב' ותרגיל ה' מומלץ לתלמידי תלפיות ואחרים. תלמידים הלומדים ביחד עם תלמידי תלפיות יהיו כפופים לאילוצי תכנית תלפיות. שעור ג' מומלץ לתלמידי המסלול מדעי המחשב-קוגניציה ולתלמידי המסלול מתמטיקה-קוגניציה. תרגיל י"ב מומלץ לביולוגיה חישובית ואחרים. רק תלמידים שיתחילו את לימודיהם בסמסטר ב' רשאים להירשם לקבוצת שיעור ד' וקבוצות תרגול י"ב ו-י"ג. ביום 7/4/22 תרגול הי יתקיים חד פעמי באולם כימיה 7
80135
אלגברה ליניארית (2)
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 6 ש"ש: 84 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' או ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 14:00 15:45 פלדמן ב ב' ד"ר ארי שנידמן, ד"ר ארי שנידמן, ד"ר ארי שנידמן
שעור א ב 10:00 11:45 קפלן ב' ד"ר ארי שנידמן, ד"ר ארי שנידמן, ד"ר ארי שנידמן
שעור א ה 10:00 10:45 פלדמן א ב' ד"ר ארי שנידמן, ד"ר ארי שנידמן, ד"ר ארי שנידמן
שעור ב ג 10:00 11:45 מתמטיקה 2 ב' ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ
שעור ב ד 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה ב' ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ
שעור ב ד 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה ב' ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ
שעור ב ה 10:00 10:45 מתמטיקה 2 ב' ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ
שעור ג א 10:00 11:45 קפלן א' מר איתמר צביק, מר איתמר צביק, מר איתמר צביק
שעור ג ד 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה א' מר איתמר צביק, מר איתמר צביק, מר איתמר צביק
שעור ג ד 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה א' מר איתמר צביק, מר איתמר צביק, מר איתמר צביק
שעור ג ה 10:00 10:45 מתמטיקה 2 א' מר איתמר צביק, מר איתמר צביק, מר איתמר צביק
שעור ד ג 16:00 17:45 אודיטוריום הנדסה ב' פרופ צליל סלע, פרופ צליל סלע, פרופ צליל סלע
שעור ד ג 16:00 17:45 אודיטוריום הנדסה ב' פרופ צליל סלע, פרופ צליל סלע, פרופ צליל סלע
שעור ד ד 14:00 15:45 כימיה 7 ב' פרופ צליל סלע, פרופ צליל סלע, פרופ צליל סלע
שעור ד ה 10:00 10:45 כימיה 7 ב' פרופ צליל סלע, פרופ צליל סלע, פרופ צליל סלע
תרגיל א ה 12:00 13:45 רוטברג ב'
תרגיל ב ד 13:00 14:45 מתמטיקה 2 ב'
תרגיל ג ד 15:00 16:45 שפרינצק 115 ב'
תרגיל ד ג 16:00 17:45 מתמטיקה 2 ב'
תרגיל ה ד 17:00 18:45 סילברמן ראשל ב'
תרגיל ו ג 14:00 15:45 שפרינצק 115 א' מר צור פלוטניקוב
תרגיל ז ב 14:00 15:45 סילברמן ראשל א' מר נעם קולודנר
תרגיל ח ג 12:00 13:45 אולם לוין א' מר צור פלוטניקוב
בימי חמישי בשעה 10-11 ייתקיימו בחנים (חובה) והשלמות שאינן מקנות נ"ז, על פי הצורך ובתיאום מול צוות הקורס. שעה זו משותפת עם הקורס 80132. השימוש בה ע"י שני הקורסים יהיה מתואם. ציונים בקורס זה יתפרסמו לאחר 10 ימי עבודה, לפי החלטת וועדת הוראה. שיעור ב' ותרגיל ו' מומלץ לתלמידי תלפיות. שיעור יום ד' 29/12/21 יתקיים באופן חד פעמי באודיטוריום בקר, בניין מדעי המוח שעור ב' מומלץ לתלמידי המסלול מדעי המחשב-קוגניציה ולתלמידי המסלול מתמטיקה-קוגניציה. לתלמידי ביולוגיה חישובית מומלץ להירשם לשעור א' ותרגיל ג'.
לימודי חובת בחירה .
80200
תורת הקבוצות
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ד 16:00 17:45 קפלן ב' פרופ איתי קפלן
תרגיל א ה 9:00 9:45 שפרינצק 117 ב'
תרגיל ב ה 10:00 10:45 שפרינצק 116 ב'
תרגיל ג ה 14:00 14:45 שפרינצק 117 ב'
ניתן ללמוד קורס זה בשנה א' היות והוא לא מסתמך על רקע קודם, אולם הקורס דורש חשיבה מתמטית מופשטת יותר מקורסי שנה א' האחרים. לפיכך, בשנה א' הוא מומלץ לתלמידים אוהבי אתגרים.
קורסי בחירה . סדנאות למידה נלוות לקורסי חובה בשנה א'. ההשתתפות בסדנאות הינה רשות.
80031
סדנת למידה פעילה נלווית לקורס חשבון אינפיניטסימלי 1
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 0 ש"ש: 0 סוג: סדנה