החוג למתמטיקה (530) - מסלול תכנית תלפיות- מתמטיקה מדעי המחשב עם חטיבה בפיסיקה
קורסי המסלול
תואר בוגר
תכנית תלפיות- מתמטיקה מדעי המחשב עם חטיבה בפיסיקה (2059)
שנה ב'
לימודי חובה . קורסי חובה בחוג למתמטיקה
80415
חשבון אינפיניטסימלי 3
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 6 ש"ש: 84 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' או ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב


סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 16:00 17:45 פלדמן ב א' ד"ר שיא מאור, ד"ר שיא מאור
שעור א ב 10:00 11:45 קפלן א' ד"ר שיא מאור, ד"ר שיא מאור
שעור ב ב 16:00 17:45 שפרינצק 115 ב' פרופ שחר מוזס, פרופ שחר מוזס
שעור ב ד 10:00 11:45 שפרינצק 217 ב' פרופ שחר מוזס, פרופ שחר מוזס
תרגיל א ד 14:00 15:45 שפרינצק 217 א' מר דניאל אופנר
תרגיל ב ג 12:00 13:45 שפרינצק 217 א' מר דניאל אופנר
תרגיל ג ה 12:00 13:45 שפרינצק 116 ב' מר אריה דויטש
תרגיל ד ד 14:00 15:45 לוי 06 ב' מר אריה דויטש
הקורס מחליף את הקורס 80315 שהתקיים עד שנת תשפ"א.
80445
מבנים אלגבריים (1)
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 6 ש"ש: 84 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' או ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 12:00 13:45 קפלן א' פרופ ענר שלו, פרופ ענר שלו
שעור א ג 16:00 17:45 פלדמן א א' פרופ ענר שלו, פרופ ענר שלו
שעור ב א 10:00 11:45 B220 ב' ד"ר אלכסנדר יום דין, ד"ר אלכסנדר יום דין
שעור ב א 10:00 11:45 B220 ב' ד"ר אלכסנדר יום דין, ד"ר אלכסנדר יום דין
שעור ב ב 10:00 11:45 לוי 06 ב' ד"ר אלכסנדר יום דין, ד"ר אלכסנדר יום דין
תרגיל א ג 9:00 10:45 מתמטיקה 110 א' מר אלון רומנו
תרגיל ב א 14:00 15:45 מתמטיקה 110 א' מר אלון רומנו
תרגיל ג א 16:00 17:45 שפרינצק 117 ב' מר נעם קולודנר
תרגיל ד ג 14:00 15:45 שפרינצק 114 ב' מר נעם קולודנר
לימודי חובה .
67125
מבוא לתכנות מונחה עצמים
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור, תרגיל ומעבדה סמסטר: א' סוג הבחינה: מבחן ממוחשב בבית

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א' ד"ר רועי שוורץ, מר עידן פת
תרגיל א ג 14:00 14:45 C320 א' גב יהל ידידיה
תרגיל א ג 14:00 14:45 C320 א' גב יהל ידידיה
תרגיל ב ד 11:00 11:45 C220 א' מר עמיר חגי
תרגיל ב ד 11:00 11:45 C220 א' מר עמיר חגי
תרגיל ג ד 10:00 10:45 B221 א' מר עמיר חגי
תרגיל ג ד 10:00 10:45 B221 א' מר עמיר חגי
תרגיל ד ג 15:00 15:45 C221 א' גב יהל ידידיה
תרגיל ד ג 15:00 15:45 C221 א' גב יהל ידידיה
תרגיל ה ה 10:00 10:45 שפרינצק 217 א' מר יואב וולר
תרגיל ו ה 11:00 11:45 C500 א' מר יואב וולר
תרגיל ו ה 11:00 11:45 C500 א' מר יואב וולר
תרגיל ז ב 14:00 14:45 C220 א' מר דניאל ינאי
תרגיל ז ב 14:00 14:45 C220 א' מר דניאל ינאי
תרגיל ח ב 13:00 13:45 C500 א' מר דניאל ינאי
תרגיל ח ב 13:00 13:45 C500 א' מר דניאל ינאי
מעבדה א א'
השעור מוקלט
67504
אלגוריתמים
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' או ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 12:00 13:45 אודיטוריום הנדסה א' פרופ אלכס סמורודניצקי, פרופ אלכס סמורודניצקי
שעור א א 12:00 13:45 אודיטוריום הנדסה א' פרופ אלכס סמורודניצקי, פרופ אלכס סמורודניצקי
שעור א ד 16:00 16:45 אודיטוריום הנדסה א' פרופ אלכס סמורודניצקי, פרופ אלכס סמורודניצקי
שעור א ד 16:00 16:45 אודיטוריום הנדסה א' פרופ אלכס סמורודניצקי, פרופ אלכס סמורודניצקי
שעור ב ב 12:00 13:45 כימיה 7 א' פרופ אלכס סמורודניצקי, פרופ אלכס סמורודניצקי
שעור ב ד 17:00 17:45 אודיטוריום הנדסה א' פרופ אלכס סמורודניצקי, פרופ אלכס סמורודניצקי
שעור ב ד 17:00 17:45 אודיטוריום הנדסה א' פרופ אלכס סמורודניצקי, פרופ אלכס סמורודניצקי
שעור ג א 15:00 15:45 אודיטוריום הנדסה ב' פרופ יובל רבני, פרופ יובל רבני
שעור ג א 15:00 15:45 אודיטוריום הנדסה ב' פרופ יובל רבני, פרופ יובל רבני
שעור ג ג 12:00 13:45 אודיטוריום הנדסה ב' פרופ יובל רבני, פרופ יובל רבני
שעור ג ג 12:00 13:45 אודיטוריום הנדסה ב' פרופ יובל רבני, פרופ יובל רבני
תרגיל א ב 16:00 17:45 אודיטוריום הנדסה א' גב ירדן יגיל
תרגיל א ב 16:00 17:45 אודיטוריום הנדסה א' גב ירדן יגיל
תרגיל ב ב 10:00 11:45 מתמטיקה 110 א' גב ירדן יגיל
תרגיל ג א 14:00 15:45 C320 א' מר אלעד גרנות
תרגיל ג א 14:00 15:45 C320 א' מר אלעד גרנות
תרגיל ד ג 12:00 13:45 מתמטיקה 2 א' מר גלעד שטרן
תרגיל ה ה 12:00 13:45 B221 א' גב דניאלה חורן
תרגיל ה ה 12:00 13:45 B221 א' גב דניאלה חורן
תרגיל ו ה 10:00 11:45 C220 א' גב דניאלה חורן
תרגיל ו ה 10:00 11:45 C220 א' גב דניאלה חורן
תרגיל ז ג 14:00 15:45 שפרינצק 117 א' מר גלעד שטרן
תרגיל ח א 10:00 11:45 לוי 06 ב'
תרגיל ט ה 12:00 13:45 C221 ב' מר דניאל רותם
תרגיל ט ה 12:00 13:45 C221 ב' מר דניאל רותם
תרגיל י א 16:00 17:45 C320 א' מר אלעד גרנות
תרגיל י א 16:00 17:45 C320 א' מר אלעד גרנות
תרגיל יא ג 16:00 17:45 שפרינצק 215 ב'
תרגיל יב ג 14:00 15:45 שפרינצק 115 ב'
השעורים יתקיימו בקמפוס (כל קבוצה מוגבלת ל 40 תלמידים-צוות הקורס יעדכן את התלמידים) וכן ישודרו באופן מקוון. ביום 22/6/21 שיעור ג' יתקיים באודיטוריום בית צרפת
67521
מודלים חישוביים, חישוביות וסיבוכיות
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' או ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 10:00 10:45 קנדה ב' פרופ עמרי וינשטין, פרופ עמרי וינשטין
שעור א ב 10:00 11:45 קנדה ב' פרופ עמרי וינשטין, פרופ עמרי וינשטין
שעור ב א 15:00 15:45 קנדה ב' פרופ עודד שוורץ, פרופ עודד שוורץ
שעור ב א 16:00 17:45 קנדה ב' פרופ עודד שוורץ, פרופ עודד שוורץ
שעור ג ב 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה א' פרופ אורנה קופרמן
שעור ג ב 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה א' פרופ אורנה קופרמן
שעור ג ד 9:00 9:45 אודיטוריום הנדסה א' פרופ אורנה קופרמן
שעור ג ד 9:00 9:45 אודיטוריום הנדסה א' פרופ אורנה קופרמן
תרגיל א ג 12:00 13:45 לוי 07 ב'
תרגיל ב ה 13:00 14:45 שפרינצק 217 ב'
תרגיל ג ה 10:00 11:45 מתמטיקה 110 א' גב מאיה דותן
תרגיל ד ד 11:00 12:45 שפרינצק 116 א' גב מאיה דותן
תרגיל ה ג 10:00 11:45 C220 ב'
תרגיל ה ג 10:00 11:45 C220 ב'
תרגיל ו ב 12:00 13:45 B221 ב'
תרגיל ו ב 12:00 13:45 B221 ב'
תרגיל ז ג 14:00 15:45 מתמטיקה 2 ב'
תרגיל ח ד 14:00 15:45 C221 ב'
תרגיל ח ד 14:00 15:45 C221 ב'
תרגיל יא ב 12:00 13:45 B221 א' מר בדר אבו ראדי
תרגיל יא ב 12:00 13:45 B221 א' מר בדר אבו ראדי
תרגיל יב ג 12:00 13:45 B221 א' מר בדר אבו ראדי
תרגיל יב ג 12:00 13:45 B221 א' מר בדר אבו ראדי
שיעור א' ותרגיל ז' מיועדים בין היתר לתלמידי ביולוגיה חישובית. תרגיל א' גם לתלמידי תלפיות.קבוצת שיעור א' מיועדת לתלמידי קוגניציה. במהלך הסמסטר יתקיימו שני בחנים בנוסף לבחינה הסופית.
67808
מערכות הפעלה
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: מבחן ממוחשב בקמפוס

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 13:00 14:45 אודיטוריום הנדסה ב' פרופ דוד חי
שעור א א 13:00 14:45 אודיטוריום הנדסה ב' פרופ דוד חי
שעור ב ב 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה ב' פרופ דרור פייטלסון
שעור ב ב 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה ב' פרופ דרור פייטלסון
תרגיל א ג 10:00 11:45 C221 ב'
תרגיל א ג 10:00 11:45 C221 ב'
תרגיל ב ג 16:00 17:45 B220 ב'
תרגיל ב ג 16:00 17:45 B220 ב'
תרגיל ג ד 13:00 14:45 רוטברג ב'
תרגיל ד ד 10:00 11:45 לוי 06 ב'
תרגיל ה ה 9:00 10:45 לוי 06 ב'
תרגיל ו ה 12:00 13:45 קנדה עליון ב'
תרגיל ז ג 16:00 17:45 C221 ב'
תרגיל ז ג 16:00 17:45 C221 ב'
תרגיל ח ד 10:00 11:45 קנדה ב'
תרגיל א' לביולוגיה חישובית ואחרים. תרגיל ג לתלפיות ואחרים. דרישת קדם: 67315/67320/67312 ו- 67925/67200. במהלך הסמסטר יתקיימו ראיונות על תרגילי הבית. תרגיל ה' מיועד לסטודנטים במסלול מדעי המחשב קוגניציה.'
67925
סדנה במערכות חישוב מ-NAND ל-TETRIS
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור ומעבדה סמסטר: א' סוג הבחינה: מבחן ממוחשב בבית

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ה 16:00 18:45 אודיטוריום הנדסה א' מר אביב יעיש
שעור א ה 16:00 18:45 אודיטוריום הנדסה א' מר אביב יעיש
מעבדה א א'
ביום 19/12 השיעור יתקיים באולם פלדמן ב', חד פעמי
80420
תורת ההסתברות (1)
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ג 15:00 15:45 קנדה א' פרופ אורי פרזנצ'בסקי, פרופ אורי פרזנצ'בסקי
שעור א ה 10:00 11:45 שפרינצק 115 א' פרופ אורי פרזנצ'בסקי, פרופ אורי פרזנצ'בסקי
תרגיל א ג 10:00 10:45 שפרינצק 117 א' מר חגי לבנר
תרגיל ב ג 14:00 14:45 שפרינצק 217 א' מר חגי לבנר
תרגיל ג ה 9:00 9:45 לוי 07 א' מר חגי לבנר
80423
מבוא ללוגיקה
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 14:00 15:45 רוטברג א' ד"ר יאיר חיות, ד"ר יאיר חיות
שעור א ג 11:00 11:45 רוטברג א' ד"ר יאיר חיות, ד"ר יאיר חיות
תרגיל א ג 9:00 9:45 שפרינצק 117 א' מר אור יער
תרגיל ב ה 9:00 9:45 שפרינצק 215 א' מר אור יער
לימודי חובה . קורסי חובה בפיסיקה
77152
פיסיקה תרמית
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ד 8:00 9:45 אודיטוריום הנדסה ב' ד"ר שניר גזית, ד"ר שניר גזית
שעור א ד 8:00 9:45 אודיטוריום הנדסה ב' ד"ר שניר גזית, ד"ר שניר גזית
שעור א ד 13:00 13:45 קפלן ב' ד"ר שניר גזית, ד"ר שניר גזית
תרגיל א ב 11:00 11:45 שפרינצק 116 ב' מר סער בק
תרגיל ב ה 15:00 15:45 שפרינצק 116 ב' מר סער בק
תרגיל ג ה 11:00 11:45 שפרינצק 116 ב' מר סער בק
קבוצות תרגיל א' לתלפיות ואחרים.
77303
מכניקה אנליטית
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 6 ש"ש: 84 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 14:00 15:45 פלדמן ב א' ד"ר מיכאל משה, ד"ר מיכאל משה
שעור א ה 12:00 13:45 פלדמן א א' ד"ר מיכאל משה, ד"ר מיכאל משה
תרגיל א א 12:00 13:45 C221 א' מר איתי ליניאל
תרגיל א א 12:00 13:45 C221 א' מר איתי ליניאל
תרגיל ב ג 12:00 13:45 שפרינצק 27 א' גב נעמי שרה ליבנה
תרגיל ג ד 13:00 14:45 שפרינצק 116 א' מר איתי ליניאל
תרגיל ד ד 10:00 11:45 שפרינצק 28 א' גב נעמי שרה ליבנה
תרגיל ב לתכנית המשולבת פיסיקה-כימיה ואחרים. קבוצת תרגיל א' לתלפיות ואחרים.
77305
גלים ואופטיקה
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 14:00 14:45 פלדמן א א' ד"ר ירון ברומברג, ד"ר ירון ברומברג
שעור א ג 8:00 9:45 פלדמן א א' ד"ר ירון ברומברג, ד"ר ירון ברומברג
תרגיל א ב 18:00 19:45 שפרינצק 215 א' גב אילה גליק מגיד
תרגיל ב ג 12:00 13:45 מתמטיקה 110 א' מר עמרי גינסבורג
תרגיל ג ד 15:00 16:45 שפרינצק 116 א' גב אילה גליק מגיד
תרגיל ד א 16:00 17:45 C220 א' מר עמרי גינסבורג
תרגיל ד א 16:00 17:45 C220 א' מר עמרי גינסבורג
תרגיל ג' לתלפיות ולתכנית המשולבת פיסיקה-כימיה ואחרים. לא ניתן להירשם לקורס זה ללא תנאי קדם תלפיות.
77318
תורת הקוונטים (1)
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 6 ש"ש: 84 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 10:00 11:45 פלדמן א ב' פרופ רונן רפפורט, פרופ רונן רפפורט
שעור א ג 16:00 17:45 פלדמן א ב' פרופ רונן רפפורט, פרופ רונן רפפורט
תרגיל א א 14:00 15:45 שפרינצק 217 ב' מר שחר סימון
תרגיל ב ב 16:00 17:45 שפרינצק 29 ב' מר איתי קרן
תרגיל ג ד 13:00 14:45 שפרינצק 117 ב' מר איתי קרן
תרגיל ד ה 11:00 12:45 שפרינצק 26 ב' מר שחר סימון
תרגיל ב לתלפיות ואחרים, תרגיל ג לתכנית המשולבת פיסיקה-כימיה, לפיסיקה-קוגניציה ואחרים.
לימודי חובה .
79317
פרויקט יזמות טכנולוגית לתלמידי תלפיות
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: עבודה מעשית סמסטר: א' סוג הבחינה: פרויקט

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
עבודה מעשית א ד 9:00 11:45 א'
לימודי חובת בחירה . יש ללמוד בשנה ב' ו- ג' 4 קורסים מרשימה זו.
80446
מבנים אלגבריים (2)
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 10:00 11:45 מתמטיקה 110 ב' פרופ אורי פרזנצ'בסקי, פרופ אורי פרזנצ'בסקי
שעור א ג 9:00 9:45 מתמטיקה 2 ב' פרופ אורי פרזנצ'בסקי, פרופ אורי פרזנצ'בסקי
תרגיל א ד 13:00 13:45 שפרינצק 215 ב' מר אלכס מוצקין
תרגיל ב ה 10:00 10:45 שפרינצק 117 ב' מר אלכס מוצקין
80516
מבוא לטופולוגיה
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 14:00 15:45 פלדמן ב ב' ד"ר יואל גרומן, ד"ר יואל גרומן
שעור א ג 11:00 11:45 לוי 06 ב' ד"ר יואל גרומן, ד"ר יואל גרומן
תרגיל א ג 16:00 16:45 שפרינצק 117 ב' מר אור רז
תרגיל ב ג 14:00 14:45 פלדמן ב ב' מר אור רז
מומלץ כקורס רקע: הקורס תורת הקבוצות (80200). מומלץ ללמוד את הקורס מבנים אלגברים 1 (80445) כקורס מקדים או במקביל לקורס 80516.
80517
תורת המידה
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 12:00 12:45 מתמטיקה 2 א' פרופ תמי ציגלר, פרופ תמי ציגלר
שעור א ד 10:00 11:45 מתמטיקה 2 א' פרופ תמי ציגלר, פרופ תמי ציגלר
תרגיל א ג 14:00 14:45 שפרינצק 114 א' מר נתנאל לוי
תרגיל ב ג 12:00 12:45 שפרינצק 114 א' מר נתנאל לוי
מומלץ כקורס רקע: קורס מס' 80516.
80519
פונקציות מרוכבות
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 10:00 11:45 שפרינצק 115 א' פרופ יבגני סטרחוב, פרופ יבגני סטרחוב
שעור א ד 15:00 15:45 אולם לוין א' פרופ יבגני סטרחוב, פרופ יבגני סטרחוב
תרגיל א ב 9:00 9:45 מתמטיקה 110 א' מר שאול רגימוב
תרגיל ב ב 14:00 14:45 שפרינצק 213 א' מר שאול רגימוב
דרישה מקבילה: חשבון אינפיניטסימלי 3 (80415).
וגם יש לבחור לפחות 2 קורסים מרשימה זו במהלך התואר. . בשנים ב-ג.
67200
מבנה המחשב
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 10:00 12:45 C220 ב' מר אוהד פאליק, מר רון גבור
שעור א א 10:00 12:45 C220 ב' מר אוהד פאליק, מר רון גבור
תרגיל א ד 16:00 17:45 אולם לוין ב' מר דוד פרויד
תרגיל ב ד 18:00 19:45 לוי 06 ב' מר דוד פרויד
67392
מבוא לקריפטוגרפיה ואבטחת תוכנה
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 15:00 16:45 כימיה 7 ב' מר ליאור רותם
תרגיל א ב' מר ליאור רותם
הקורס אלגוריתמים (67504) הינה דרישת קדם/ מקבילה לקורס זה. מורה אחראי: פרופ' גיל שגב. הקורס יועבר במתכונת הוראה משולבת הכוללת צפייה עצמאית בהרצאות מוקלטות יחד עם 2 שעות שבועיות של הוראה פרונטלית לשם חזרה ותרגול. ביום 30/5/22 השיעור יתקיים באולם קפלן
67506
מסדי נתונים
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור, תרגיל ומעבדה סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב' פרופ שרה כהן
תרגיל א ג 10:00 10:45 פלדמן ב ב' מר דוד משה
תרגיל ב ד 10:00 10:45 אולם לוין ב' גב רחל בכר
תרגיל ג ד 11:00 11:45 אולם לוין ב' גב רחל בכר
תרגיל ד ג 14:00 14:45 אולם לוין ב' מר דוד משה
מעבדה א ב'
ההרצאות של מסדי נתונים יהיו אסינכרוניות, התרגולים יתקיימו פרונטלית.
67528
הנדסת תוכנה
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: עבודה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 12:00 13:45 פלדמן ב א' מר יגאל כהן, מר יגאל כהן
שעור א ג 14:00 14:45 כימיה 7 א' מר יגאל כהן, מר יגאל כהן
תרגיל א ג 15:00 15:45 אודיטוריום הנדסה א' מר יגאל כהן
תרגיל א ג 15:00 15:45 אודיטוריום הנדסה א' מר יגאל כהן
מורה אחראי פרופ׳ דרור פייטלסון
67577
מבוא למערכות לומדות
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: מבחן ממוחשב בקמפוס

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ד 13:00 15:45 אודיטוריום הנדסה ב' ד"ר גבריאל סטנובסקי
שעור א ד 13:00 15:45 אודיטוריום הנדסה ב' ד"ר גבריאל סטנובסקי
שעור ב ד 16:00 18:45 אודיטוריום הנדסה ב' ד"ר מתן גביש
שעור ב ד 16:00 18:45 אודיטוריום הנדסה ב' ד"ר מתן גביש
תרגיל א ב 12:00 13:45 C221 ב'
תרגיל א ב 12:00 13:45 C221 ב'
תרגיל ב ג 16:00 17:45 ב'
תרגיל ג ג 10:00 11:45 קנדה עליון ב'
תרגיל ד ג 12:00 13:45 מתמטיקה 2 ב'
תרגיל ה ב 16:00 17:45 מתמטיקה 2 ב'
תרגיל ו ב 14:00 15:45 שפרינצק 115 ב'
תרגיל ז ג 14:00 15:45 C221 ב'
תרגיל ז ג 14:00 15:45 C221 ב'
תרגיל ח ב 10:00 11:45 שפרינצק 214 ב'
תרגיל ט א 10:00 11:45 מתמטיקה 2 ב'
שיעור ב' ותרגילים ד' או ה' מיועדים לביולוגיה חישובית. דרישת קדם: 80430 - בציון 60 לפחות. אין לפנות למייל האישי של המרצה בבקשת אישור הרשמה. לבקשת אישור הרשמה חריג, יש למלא את הטופס הבא עד ליום הראשון של סמסטר ב׳: https://forms.gle/2owuGQGuwHHfc5717
67594
מבוא לרשתות תקשורת
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה א' פרופ מיכאל שפירא
שעור א א 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה א' פרופ מיכאל שפירא
תרגיל א ד 14:00 15:45 אודיטוריום בקר, בניין גודמן א' מר אושר מעין
תרגיל א ד 14:00 15:45 אודיטוריום בקר, בניין גודמן א' מר אושר מעין
תרגיל ב ד 12:00 13:45 אודיטוריום הנדסה א' מר אושר מעין
תרגיל ב ד 12:00 13:45 אודיטוריום הנדסה א' מר אושר מעין
תעלה הקלטה של השעור והתרגולים למודל. בתאריכים 22/12/21 ו 29/12/21 תרגול ב' יתקיים באולם קפלן ביום 15/12/21 תרגול א' יתקיים באודיטוריום מדעי המוח
67609
גרפיקה ממוחשבת
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור, תרגיל ומעבדה סמסטר: א' סוג הבחינה: מבחן ממוחשב בבית

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור ותרגיל א ג 18:00 19:45 אולם לוין א' פרופ דני לישצ'ינסקי, פרופ דני לישצ'ינסקי
שעור ותרגיל א ד 18:00 19:45 אולם לוין א' פרופ דני לישצ'ינסקי, פרופ דני לישצ'ינסקי
מעבדה א א' מר יונתן שמיר
פתוח לתלמידי מוסמך ומחקר. הקורס שייך לאשכול "מערכות נבונות ומדע המידע" ביום 26/10/21 השיעור יתקיים חד פעמי באולם מתמטיקה 2
67829
עיבוד ספרתי של תמונות
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 16:00 17:45 אודיטוריום הנדסה א' פרופ שמואל פלג
שעור א א 16:00 17:45 אודיטוריום הנדסה א' פרופ שמואל פלג
תרגיל א ד 13:00 14:45 שפרינצק 115 א' גב אביטל שפרן
תרגיל ב ד 10:00 11:45 שפרינצק 115 א' גב אביטל שפרן
67842
מבוא לבינה מלאכותית
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור, תרגיל ומעבדה סמסטר: ב' סוג הבחינה: פרויקט

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ג 10:00 11:45 קפלן ב' פרופ ג'פרי רוזנשיין
תרגיל א ג 16:00 17:45 קפלן ב' גב מוריאל נועה
תרגיל ב ד 17:00 18:45 ב' מר רשף מינץ
תרגיל ג ד 15:00 16:45 ב' גב מוריאל נועה
תרגיל ד ד 13:00 14:45 B220 ב' מר רשף מינץ
תרגיל ד ד 13:00 14:45 B220 ב' מר רשף מינץ
מעבדה א ב'
ההרצאות ינתנו בשפה האנגלית.
שנה ג'
לימודי חובה . קורסי חובה בפיסיקה
77152
פיסיקה תרמית
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ד 8:00 9:45 אודיטוריום הנדסה ב' ד"ר שניר גזית, ד"ר שניר גזית
שעור א ד 8:00 9:45 אודיטוריום הנדסה ב' ד"ר שניר גזית, ד"ר שניר גזית
שעור א ד 13:00 13:45 קפלן ב' ד"ר שניר גזית, ד"ר שניר גזית
תרגיל א ב 11:00 11:45 שפרינצק 116 ב' מר סער בק
תרגיל ב ה 15:00 15:45 שפרינצק 116 ב' מר סער בק
תרגיל ג ה 11:00 11:45 שפרינצק 116 ב' מר סער בק
קבוצות תרגיל א' לתלפיות ואחרים.
77303
מכניקה אנליטית
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 6 ש"ש: 84 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 14:00 15:45 פלדמן ב א' ד"ר מיכאל משה, ד"ר מיכאל משה
שעור א ה 12:00 13:45 פלדמן א א' ד"ר מיכאל משה, ד"ר מיכאל משה
תרגיל א א 12:00 13:45 C221 א' מר איתי ליניאל
תרגיל א א 12:00 13:45 C221 א' מר איתי ליניאל
תרגיל ב ג 12:00 13:45 שפרינצק 27 א' גב נעמי שרה ליבנה
תרגיל ג ד 13:00 14:45 שפרינצק 116 א' מר איתי ליניאל
תרגיל ד ד 10:00 11:45 שפרינצק 28 א' גב נעמי שרה ליבנה
תרגיל ב לתכנית המשולבת פיסיקה-כימיה ואחרים. קבוצת תרגיל א' לתלפיות ואחרים.
77305
גלים ואופטיקה
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 14:00 14:45 פלדמן א א' ד"ר ירון ברומברג, ד"ר ירון ברומברג
שעור א ג 8:00 9:45 פלדמן א א' ד"ר ירון ברומברג, ד"ר ירון ברומברג
תרגיל א ב 18:00 19:45 שפרינצק 215 א' גב אילה גליק מגיד
תרגיל ב ג 12:00 13:45 מתמטיקה 110 א' מר עמרי גינסבורג
תרגיל ג ד 15:00 16:45 שפרינצק 116 א' גב אילה גליק מגיד
תרגיל ד א 16:00 17:45 C220 א' מר עמרי גינסבורג
תרגיל ד א 16:00 17:45 C220 א' מר עמרי גינסבורג
תרגיל ג' לתלפיות ולתכנית המשולבת פיסיקה-כימיה ואחרים. לא ניתן להירשם לקורס זה ללא תנאי קדם תלפיות.
77318
תורת הקוונטים (1)
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 6 ש"ש: 84 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 10:00 11:45 פלדמן א ב' פרופ רונן רפפורט, פרופ רונן רפפורט
שעור א ג 16:00 17:45 פלדמן א ב' פרופ רונן רפפורט, פרופ רונן רפפורט
תרגיל א א 14:00 15:45 שפרינצק 217 ב' מר שחר סימון
תרגיל ב ב 16:00 17:45 שפרינצק 29 ב' מר איתי קרן
תרגיל ג ד 13:00 14:45 שפרינצק 117 ב' מר איתי קרן
תרגיל ד ה 11:00 12:45 שפרינצק 26 ב' מר שחר סימון
תרגיל ב לתלפיות ואחרים, תרגיל ג לתכנית המשולבת פיסיקה-כימיה, לפיסיקה-קוגניציה ואחרים.
לימודי חובת בחירה . יש ללמוד בשנה ב' ו- ג' 4 קורסים מרשימה זו.
80446
מבנים אלגבריים (2)
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 10:00 11:45 מתמטיקה 110 ב' פרופ אורי פרזנצ'בסקי, פרופ אורי פרזנצ'בסקי
שעור א ג 9:00 9:45 מתמטיקה 2 ב' פרופ אורי פרזנצ'בסקי, פרופ אורי פרזנצ'בסקי
תרגיל א ד 13:00 13:45 שפרינצק 215 ב' מר אלכס מוצקין
תרגיל ב ה 10:00 10:45 שפרינצק 117 ב' מר אלכס מוצקין
80516
מבוא לטופולוגיה
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 14:00 15:45 פלדמן ב ב' ד"ר יואל גרומן, ד"ר יואל גרומן
שעור א ג 11:00 11:45 לוי 06 ב' ד"ר יואל גרומן, ד"ר יואל גרומן
תרגיל א ג 16:00 16:45 שפרינצק 117 ב' מר אור רז
תרגיל ב ג 14:00 14:45 פלדמן ב ב' מר אור רז
מומלץ כקורס רקע: הקורס תורת הקבוצות (80200). מומלץ ללמוד את הקורס מבנים אלגברים 1 (80445) כקורס מקדים או במקביל לקורס 80516.
80517
תורת המידה
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 12:00 12:45 מתמטיקה 2 א' פרופ תמי ציגלר, פרופ תמי ציגלר
שעור א ד 10:00 11:45 מתמטיקה 2 א' פרופ תמי ציגלר, פרופ תמי ציגלר
תרגיל א ג 14:00 14:45 שפרינצק 114 א' מר נתנאל לוי
תרגיל ב ג 12:00 12:45 שפרינצק 114 א' מר נתנאל לוי
מומלץ כקורס רקע: קורס מס' 80516.
80519
פונקציות מרוכבות
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 10:00 11:45 שפרינצק 115 א' פרופ יבגני סטרחוב, פרופ יבגני סטרחוב
שעור א ד 15:00 15:45 אולם לוין א' פרופ יבגני סטרחוב, פרופ יבגני סטרחוב
תרגיל א ב 9:00 9:45 מתמטיקה 110 א' מר שאול רגימוב
תרגיל ב ב 14:00 14:45 שפרינצק 213 א' מר שאול רגימוב
דרישה מקבילה: חשבון אינפיניטסימלי 3 (80415).
וגם יש לבחור לפחות 2 קורסים מרשימה זו במהלך התואר. . בשנים ב-ג.
67200
מבנה המחשב
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 10:00 12:45 C220 ב' מר אוהד פאליק, מר רון גבור
שעור א א 10:00 12:45 C220 ב' מר אוהד פאליק, מר רון גבור
תרגיל א ד 16:00 17:45 אולם לוין ב' מר דוד פרויד
תרגיל ב ד 18:00 19:45 לוי 06 ב' מר דוד פרויד
67392
מבוא לקריפטוגרפיה ואבטחת תוכנה
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 15:00 16:45 כימיה 7 ב' מר ליאור רותם
תרגיל א ב' מר ליאור רותם
הקורס אלגוריתמים (67504) הינה דרישת קדם/ מקבילה לקורס זה. מורה אחראי: פרופ' גיל שגב. הקורס יועבר במתכונת הוראה משולבת הכוללת צפייה עצמאית בהרצאות מוקלטות יחד עם 2 שעות שבועיות של הוראה פרונטלית לשם חזרה ותרגול. ביום 30/5/22 השיעור יתקיים באולם קפלן
67506
מסדי נתונים
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור, תרגיל ומעבדה סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב' פרופ שרה כהן
תרגיל א ג 10:00 10:45 פלדמן ב ב' מר דוד משה
תרגיל ב ד 10:00 10:45 אולם לוין ב' גב רחל בכר
תרגיל ג ד 11:00 11:45 אולם לוין ב' גב רחל בכר
תרגיל ד ג 14:00 14:45 אולם לוין ב' מר דוד משה
מעבדה א ב'
ההרצאות של מסדי נתונים יהיו אסינכרוניות, התרגולים יתקיימו פרונטלית.
67528
הנדסת תוכנה
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: עבודה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 12:00 13:45 פלדמן ב א' מר יגאל כהן, מר יגאל כהן
שעור א ג 14:00 14:45 כימיה 7 א' מר יגאל כהן, מר יגאל כהן
תרגיל א ג 15:00 15:45 אודיטוריום הנדסה א' מר יגאל כהן
תרגיל א ג 15:00 15:45 אודיטוריום הנדסה א' מר יגאל כהן
מורה אחראי פרופ׳ דרור פייטלסון
67577
מבוא למערכות לומדות
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: מבחן ממוחשב בקמפוס

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ד 13:00 15:45 אודיטוריום הנדסה ב' ד"ר גבריאל סטנובסקי
שעור א ד 13:00 15:45 אודיטוריום הנדסה ב' ד"ר גבריאל סטנובסקי
שעור ב ד 16:00 18:45 אודיטוריום הנדסה ב' ד"ר מתן גביש
שעור ב ד 16:00 18:45 אודיטוריום הנדסה ב' ד"ר מתן גביש
תרגיל א ב 12:00 13:45 C221 ב'
תרגיל א ב 12:00 13:45 C221 ב'
תרגיל ב ג 16:00 17:45 ב'
תרגיל ג ג 10:00 11:45 קנדה עליון ב'
תרגיל ד ג 12:00 13:45 מתמטיקה 2 ב'
תרגיל ה ב 16:00 17:45 מתמטיקה 2 ב'
תרגיל ו ב 14:00 15:45 שפרינצק 115 ב'
תרגיל ז ג 14:00 15:45 C221 ב'
תרגיל ז ג 14:00 15:45 C221 ב'
תרגיל ח ב 10:00 11:45 שפרינצק 214 ב'
תרגיל ט א 10:00 11:45 מתמטיקה 2 ב'
שיעור ב' ותרגילים ד' או ה' מיועדים לביולוגיה חישובית. דרישת קדם: 80430 - בציון 60 לפחות. אין לפנות למייל האישי של המרצה בבקשת אישור הרשמה. לבקשת אישור הרשמה חריג, יש למלא את הטופס הבא עד ליום הראשון של סמסטר ב׳: https://forms.gle/2owuGQGuwHHfc5717
67594
מבוא לרשתות תקשורת
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה א' פרופ מיכאל שפירא
שעור א א 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה א' פרופ מיכאל שפירא
תרגיל א ד 14:00 15:45 אודיטוריום בקר, בניין גודמן א' מר אושר מעין
תרגיל א ד 14:00 15:45 אודיטוריום בקר, בניין גודמן א' מר אושר מעין
תרגיל ב ד 12:00 13:45 אודיטוריום הנדסה א' מר אושר מעין
תרגיל ב ד 12:00 13:45 אודיטוריום הנדסה א' מר אושר מעין
תעלה הקלטה של השעור והתרגולים למודל. בתאריכים 22/12/21 ו 29/12/21 תרגול ב' יתקיים באולם קפלן ביום 15/12/21 תרגול א' יתקיים באודיטוריום מדעי המוח
67609
גרפיקה ממוחשבת
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור, תרגיל ומעבדה סמסטר: א' סוג הבחינה: מבחן ממוחשב בבית

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור ותרגיל א ג 18:00 19:45 אולם לוין א' פרופ דני לישצ'ינסקי, פרופ דני לישצ'ינסקי
שעור ותרגיל א ד 18:00 19:45 אולם לוין א' פרופ דני לישצ'ינסקי, פרופ דני לישצ'ינסקי
מעבדה א א' מר יונתן שמיר
פתוח לתלמידי מוסמך ומחקר. הקורס שייך לאשכול "מערכות נבונות ומדע המידע" ביום 26/10/21 השיעור יתקיים חד פעמי באולם מתמטיקה 2
67829
עיבוד ספרתי של תמונות
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 16:00 17:45 אודיטוריום הנדסה א' פרופ שמואל פלג
שעור א א 16:00 17:45 אודיטוריום הנדסה א' פרופ שמואל פלג
תרגיל א ד 13:00 14:45 שפרינצק 115 א' גב אביטל שפרן
תרגיל ב ד 10:00 11:45 שפרינצק 115 א' גב אביטל שפרן
67842
מבוא לבינה מלאכותית
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור, תרגיל ומעבדה סמסטר: ב' סוג הבחינה: פרויקט

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ג 10:00 11:45 קפלן ב' פרופ ג'פרי רוזנשיין