החוג למתמטיקה (530) - מסלול מתמטיקה סטטיסטיקה ומדע הנתונים במסלול דו חוגי
קורסי המסלול
תואר בוגר
מתמטיקה סטטיסטיקה ומדע הנתונים במסלול דו חוגי (1025)
שנה א'
לימודי חובה
76411
הכרת משאבי הספרייה לתלמידי החוג למתמטיקה - קורס מתוקשב
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 0 ש"ש: 0 סוג: הדרכה סמסטר: א' או ב'

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
הדרכה א א' גב יפעת אלבכרי, גב רונית מושל
הדרכה ב ב' גב רונית מושל, גב יפעת אלבכרי
קורס זה הינו תנאי מוקדם להשתתפות בסמינריון בוגר.
80131
חשבון אינפיניטסימלי (1)
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 7 ש"ש: 98 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' או ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 10:00 11:45 כימיה 7 א' פרופ קלואי פרין, פרופ קלואי פרין, פרופ קלואי פרין
שעור א ג 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה א' פרופ קלואי פרין, פרופ קלואי פרין, פרופ קלואי פרין
שעור א ג 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה א' פרופ קלואי פרין, פרופ קלואי פרין, פרופ קלואי פרין
שעור א ה 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה א' פרופ קלואי פרין, פרופ קלואי פרין, פרופ קלואי פרין
שעור א ה 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה א' פרופ קלואי פרין, פרופ קלואי פרין, פרופ קלואי פרין
שעור ב א 10:00 11:45 רוטברג א' פרופ מיכאל הוכמן, פרופ מיכאל הוכמן, פרופ מיכאל הוכמן
שעור ב ד 10:00 11:45 פלדמן ב א' פרופ מיכאל הוכמן, פרופ מיכאל הוכמן, פרופ מיכאל הוכמן
שעור ב ה 10:00 11:45 קנדה א' פרופ מיכאל הוכמן, פרופ מיכאל הוכמן, פרופ מיכאל הוכמן
שעור ג ב 14:00 15:45 פלדמן ב א' ד"ר איב גודין, ד"ר איב גודין, ד"ר איב גודין
שעור ג ג 14:00 15:45 קפלן א' ד"ר איב גודין, ד"ר איב גודין, ד"ר איב גודין
שעור ג ה 10:00 11:45 קפלן א' ד"ר איב גודין, ד"ר איב גודין, ד"ר איב גודין
שעור ד א 10:00 11:45 קפלן ב' פרופ רז קופרמן, פרופ רז קופרמן, פרופ רז קופרמן
שעור ד ג 14:00 15:45 כימיה 7 ב' פרופ רז קופרמן, פרופ רז קופרמן, פרופ רז קופרמן
שעור ד ה 10:00 11:45 קפלן ב' פרופ רז קופרמן, פרופ רז קופרמן, פרופ רז קופרמן
תרגיל א ג 16:00 17:45 קנדה א' מר דוד זיסלמן
תרגיל ב ב 12:00 13:45 שפרינצק 115 א' מר איתי אלפרן
תרגיל ג ג 14:00 15:45 רוטברג א' מר אייל זליג
תרגיל ד ב 14:00 15:45 מתמטיקה 2 א' מר איתי אלפרן
תרגיל ה א 12:00 13:45 פלדמן ב ב'
תרגיל ו א 16:00 17:45 מתמטיקה 2 ב'
תרגיל ז ב 16:00 17:45 קפלן א' מר אייל זליג
תרגיל ח ב 14:00 15:45 B220 ב'
תרגיל ח ב 14:00 15:45 B220 ב'
בימי ה' בשעה 10-11 יתקיימו בחנים (חובה) והשלמות שאינן מקנות נ"ז, על פי הצורך ובתיאום מול צוות הקורס. שעה זו משותפת עם קורס 80134 והשימוש בה ע"י שני הקורסים יהיה מתואם. ציונים בקורס זה יתפרסמו לאחר 10 ימי עבודה, לפי החלטת וועדת הוראה. שעור ב' מומלץ לתלמידי המסלול מדעי המחשב-קוגניציה ולתלמידי המסלול מתמטיקה-קוגניציה. שיעור ב' תרגיל ו' מומלץ לתלמידי תלפיות ואחרים. תלמידים הלומדים ביחד עם תלמידי תלפיות יהיו כפופים לאילוצי תכנית תלפיות. שיעור ג' מומלץ לתלמידי ביולוגיה חישובית. רק תלמידים שיתחילו את לימודיהם בסמסטר ב' רשאים להירשם לקבוצת שיעור ד' וקבוצות תרגול י"ג, י"ד, ט"ו
80132
חשבון אינפיניטסימלי (2)
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 7 ש"ש: 98 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' או ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 10:00 11:45 כימיה 7 ב' ד"ר איב גודין, ד"ר איב גודין, ד"ר איב גודין
שעור א ב 8:00 9:45 קנדה ב' ד"ר איב גודין, ד"ר איב גודין, ד"ר איב גודין
שעור א ה 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה ב' ד"ר איב גודין, ד"ר איב גודין, ד"ר איב גודין
שעור א ה 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה ב' ד"ר איב גודין, ד"ר איב גודין, ד"ר איב גודין
שעור ב א 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה ב' פרופ אורי גוראל-גורביץ, פרופ אורי גוראל-גורביץ, פרופ אורי גוראל-גורביץ
שעור ב א 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה ב' פרופ אורי גוראל-גורביץ, פרופ אורי גוראל-גורביץ, פרופ אורי גוראל-גורביץ
שעור ב ג 12:00 13:45 קפלן ב' פרופ אורי גוראל-גורביץ, פרופ אורי גוראל-גורביץ, פרופ אורי גוראל-גורביץ
שעור ב ה 10:00 11:45 קנדה ב' פרופ אורי גוראל-גורביץ, פרופ אורי גוראל-גורביץ, פרופ אורי גוראל-גורביץ
שעור ג ב 12:00 13:45 פלדמן ב א' פרופ יורם לסט, פרופ יורם לסט, פרופ יורם לסט
שעור ג ג 10:00 11:45 כימיה 7 א' פרופ יורם לסט, פרופ יורם לסט, פרופ יורם לסט
שעור ג ה 10:00 11:45 כימיה 7 א' פרופ יורם לסט, פרופ יורם לסט, פרופ יורם לסט
תרגיל א ב 16:00 17:45 רוטברג ב' מר דניאל אופנר
תרגיל ב ב 12:00 13:45 רוטברג ב' מר דניאל אופנר
תרגיל ג ג 12:00 13:45 קנדה ב' מר נתנאל לוי
תרגיל ד ד 13:00 14:45 שפרינצק 215 א' מר אור שלום
תרגיל ה ה 8:00 9:45 C221 א' מר אור שלום
תרגיל ה ה 8:00 9:45 C221 א' מר אור שלום
תרגיל ו ג 16:00 17:45 רוטברג ב' מר נתנאל לוי
בימי חמישי בשעה 10-11 יתקיימו בחנים (חובה) והשלמות שאינן מקנות נ"ז, על פי הצורך ובתיאום מול צוות הקורס. שעה זו משותפת עם קורס 80135 והשימוש בה ע"י שני הקורסים יהיה מתואם. ציונים בקורס זה יתפרסמו לאחר 10 ימי עבודה, לפי החלטת וועדת הוראה. ביום 23/11/21 השיעור יתקיים חד פעמי בפלדמן א' ביום 7/4/22 שיעור א' יום ה' בשעות 10-12 יתקיים באודיטוריום בקר, מדעי המוח
80134
אלגברה ליניארית (1)
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 6 ש"ש: 84 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' או ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 10:00 11:45 קנדה א' פרופ עומר בן-נריה, פרופ עומר בן-נריה, פרופ עומר בן-נריה
שעור א ד 10:00 11:45 קנדה א' פרופ עומר בן-נריה, פרופ עומר בן-נריה, פרופ עומר בן-נריה
שעור א ה 10:00 10:45 פלדמן ב א' פרופ עומר בן-נריה, פרופ עומר בן-נריה, פרופ עומר בן-נריה
שעור ב ב 10:00 11:45 קנדה א' ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ
שעור ב ג 10:00 11:45 קפלן א' ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ
שעור ב ה 10:00 10:45 מתמטיקה 2 א' ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ
שעור ג א 16:00 17:45 קנדה א' פרופ מיכאל טיומקין, פרופ מיכאל טיומקין, פרופ מיכאל טיומקין
שעור ג ד 15:00 16:45 מתמטיקה 2 א' פרופ מיכאל טיומקין, פרופ מיכאל טיומקין, פרופ מיכאל טיומקין
שעור ג ה 10:00 10:45 לוי 07 א' פרופ מיכאל טיומקין, פרופ מיכאל טיומקין, פרופ מיכאל טיומקין
שעור ד ג 10:00 11:45 אולם לוין ב' פרופ ערן נבו, פרופ ערן נבו, פרופ ערן נבו
שעור ד ד 10:00 11:45 מתמטיקה 2 ב' פרופ ערן נבו, פרופ ערן נבו, פרופ ערן נבו
שעור ד ה 10:00 10:45 מתמטיקה 2 ב' פרופ ערן נבו, פרופ ערן נבו, פרופ ערן נבו
תרגיל א ג 12:00 13:45 פלדמן א א' מר אור רז
תרגיל ב ד 13:00 14:45 מתמטיקה 2 א' מר אור רז
תרגיל ג ד 15:00 16:45 קנדה א' מר מוחמד אבו-ראדי
תרגיל ד ה 12:00 13:45 אולם לוין א' מר אופק לוי
תרגיל ה ה 12:00 13:45 כימיה 7 ב'
תרגיל ו ג 16:00 17:45 סילברמן ראשל ב'
תרגיל ז ג 16:00 17:45 רוטברג א' מר מוחמד אבו-ראדי
בימי ה' בשעה 10-11 יתקיימו בחנים (חובה) והשלמות שאינן מקנות נ"ז, על פי הצורך ובתיאום מול צוות הקורס. שעה זו משותפת עם קורס 80131 והשימוש בה ע"י שני הקורסים יהיה מתואם. ציונים בקורס זה יתפרסמו לאחר 10 ימי עבודה, לפי החלטת וועדת הוראה. שיעור ב' ותרגיל ה' מומלץ לתלמידי תלפיות ואחרים. תלמידים הלומדים ביחד עם תלמידי תלפיות יהיו כפופים לאילוצי תכנית תלפיות. שעור ג' מומלץ לתלמידי המסלול מדעי המחשב-קוגניציה ולתלמידי המסלול מתמטיקה-קוגניציה. תרגיל י"ב מומלץ לביולוגיה חישובית ואחרים. רק תלמידים שיתחילו את לימודיהם בסמסטר ב' רשאים להירשם לקבוצת שיעור ד' וקבוצות תרגול י"ב ו-י"ג. ביום 7/4/22 תרגול הי יתקיים חד פעמי באולם כימיה 7
80135
אלגברה ליניארית (2)
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 6 ש"ש: 84 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' או ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 14:00 15:45 פלדמן ב ב' ד"ר ארי שנידמן, ד"ר ארי שנידמן, ד"ר ארי שנידמן
שעור א ב 10:00 11:45 קפלן ב' ד"ר ארי שנידמן, ד"ר ארי שנידמן, ד"ר ארי שנידמן
שעור א ה 10:00 10:45 פלדמן א ב' ד"ר ארי שנידמן, ד"ר ארי שנידמן, ד"ר ארי שנידמן
שעור ב ג 10:00 11:45 מתמטיקה 2 ב' ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ
שעור ב ד 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה ב' ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ
שעור ב ד 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה ב' ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ
שעור ב ה 10:00 10:45 מתמטיקה 2 ב' ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ
שעור ג א 10:00 11:45 קפלן א' מר איתמר צביק, מר איתמר צביק, מר איתמר צביק
שעור ג ד 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה א' מר איתמר צביק, מר איתמר צביק, מר איתמר צביק
שעור ג ד 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה א' מר איתמר צביק, מר איתמר צביק, מר איתמר צביק
שעור ג ה 10:00 10:45 מתמטיקה 2 א' מר איתמר צביק, מר איתמר צביק, מר איתמר צביק
שעור ד ג 16:00 17:45 אודיטוריום הנדסה ב' פרופ צליל סלע, פרופ צליל סלע, פרופ צליל סלע
שעור ד ג 16:00 17:45 אודיטוריום הנדסה ב' פרופ צליל סלע, פרופ צליל סלע, פרופ צליל סלע
שעור ד ד 14:00 15:45 כימיה 7 ב' פרופ צליל סלע, פרופ צליל סלע, פרופ צליל סלע
שעור ד ה 10:00 10:45 כימיה 7 ב' פרופ צליל סלע, פרופ צליל סלע, פרופ צליל סלע
תרגיל א ה 12:00 13:45 רוטברג ב'
תרגיל ב ד 13:00 14:45 מתמטיקה 2 ב'
תרגיל ג ד 15:00 16:45 שפרינצק 115 ב'
תרגיל ד ג 16:00 17:45 מתמטיקה 2 ב'
תרגיל ה ד 17:00 18:45 סילברמן ראשל ב'
תרגיל ו ג 14:00 15:45 שפרינצק 115 א' מר צור פלוטניקוב
תרגיל ז ב 14:00 15:45 סילברמן ראשל א' מר נעם קולודנר
תרגיל ח ג 12:00 13:45 אולם לוין א' מר צור פלוטניקוב
בימי חמישי בשעה 10-11 ייתקיימו בחנים (חובה) והשלמות שאינן מקנות נ"ז, על פי הצורך ובתיאום מול צוות הקורס. שעה זו משותפת עם הקורס 80132. השימוש בה ע"י שני הקורסים יהיה מתואם. ציונים בקורס זה יתפרסמו לאחר 10 ימי עבודה, לפי החלטת וועדת הוראה. שיעור ב' ותרגיל ו' מומלץ לתלמידי תלפיות. שיעור יום ד' 29/12/21 יתקיים באופן חד פעמי באודיטוריום בקר, בניין מדעי המוח שעור ב' מומלץ לתלמידי המסלול מדעי המחשב-קוגניציה ולתלמידי המסלול מתמטיקה-קוגניציה. לתלמידי ביולוגיה חישובית מומלץ להירשם לשעור א' ותרגיל ג'.
לימודי חובה . סטטיסטיקה. לימודי חובה בשנה א' במסלול מתמטיקה-סט' בלבד. "מבוא לתכנות" 52304 מתקיים בקמפוס הר הצופים (ניתן ללמוד במקומו 67101 "מבוא למדעי המחשב") . 80430 "מבוא להסתברות וסט" יש ללמוד בסמ' ב'
52304
מבוא לתכנות
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור, תרגיל ומעבדה סמסטר: א' סוג הבחינה: מבחן ממוחשב בבית

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ג 8:00 9:45 טבע 4 א' ד"ר אור צוק
תרגיל א ג 12:00 13:45 2204 חבר א' גב שחר שלום
תרגיל ב ג 16:00 17:45 2203 חבר א' גב שחר שלום
תרגיל ד ג 18:00 19:45 2303 חבר א' מר גדעון יופה
מעבדה א א 17:00 18:45 2303 חבר א' ד"ר אור צוק
תלמידי חוג אינטרנט וחברה פטורים מקורס זה (ישלימו במקומו 4 נ"ז בחירה במחלקה לסט'). תלמידי חוג קוגניציה פטורים מקורס זה אם למדו בשנה א' את 6141 תכנות מונחה עצמים ב-Python + 6130 פייתון הלכה למעשה (ישלימו במקומו 4 נ"ז בחירה במחלקה לסט'). המעבדה הינה רשות ללא תוספת נ"ז, תתקיים אחת לשבועיים.
80181
מתמטיקה דיסקרטית
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' או ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 12:00 13:45 קנדה א' ד"ר אורית רז, ד"ר אורית רז
שעור א ג 12:00 13:45 כימיה 7 א' ד"ר אורית רז, ד"ר אורית רז
שעור ב א 12:00 13:45 קנדה א' ד"ר נועה ניצן, ד"ר נועה ניצן
שעור ב ג 8:00 9:45 קנדה א' ד"ר נועה ניצן, ד"ר נועה ניצן
שעור ג ג 16:00 17:45 קפלן א' ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ
שעור ג ד 13:00 14:45 כימיה 7 א' ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ
שעור ד ב 10:00 11:45 פלדמן ב ב' ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ
שעור ד ג 16:00 17:45 קנדה ב' ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ
תרגיל א ד 14:00 14:45 מתמטיקה 110 א' מר שלמה אשל
תרגיל ב ד 15:00 15:45 שפרינצק 215 א' מר שלמה אשל
תרגיל ג ד 13:00 13:45 שפרינצק 217 א' מר שלמה אשל
תרגיל ד ד 9:00 9:45 רוטברג א' מר יונתן קוגן
תרגיל ה ה 12:00 12:45 שפרינצק 215 א' גב נעם צמחוני
תרגיל ו ה 13:00 13:45 C221 א' ד"ר דניאל קלמנוביץ
תרגיל ו ה 13:00 13:45 C221 א' ד"ר דניאל קלמנוביץ
תרגיל ז ד 16:00 16:45 B220 א' מר שלמה אשל
תרגיל ז ד 16:00 16:45 B220 א' מר שלמה אשל
תרגיל ח ה 9:00 9:45 מתמטיקה 110 א' גב נעם צמחוני
תרגיל ט ה 13:00 13:45 לוי 07 א' גב נעם צמחוני
תרגיל י ד 17:00 17:45 מתמטיקה 110 א' מר יונתן קוגן
תרגיל יא ד 18:00 18:45 לוי 06 א' מר יונתן קוגן
תרגיל יב ה 8:00 8:45 מתמטיקה 110 א' גב נעם צמחוני
תרגיל יג ג 15:00 15:45 לוי 06 ב' מר סובחי מסאלחה
תרגיל יד ג 12:00 12:45 שפרינצק 115 ב' מר סובחי מסאלחה
ציונים בקורס זה יתפרסמו לאחר 10 ימי עבודה, לפי החלטת וועדת הוראה. שיעור ב' מומלץ לתלמידי המסלול מדעי המחשב-קוגניציה וגם לתלמידי המסלול מתמטיקה-קוגניציה. שיעור ב' מיועד לתלמידי החוג להנדסה (583). תרגיל ט' מומלץ לתלמידי תיכון ליד"ה. ביום 20/10/21 תרגיל י"א יתקיים באופן חד פעמי באולם כימיה 7 מומלץ ללמוד את הקורס בסמסטר א'. תלמידי ביולוגיה חישובית לומדים את הקורס בסמסטר א'.
80430
מבוא להסתברות וסטטיסטיקה
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 6 ש"ש: 84 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' או ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ג 10:00 11:45 קנדה א' ד"ר אוהד פלדהיים, ד"ר אוהד פלדהיים
שעור א ה 12:00 13:45 פלדמן ב א' ד"ר אוהד פלדהיים, ד"ר אוהד פלדהיים
שעור ב א 10:00 11:45 כימיה 7 א' ד"ר נועה ניצן, ד"ר נועה ניצן
שעור ב ד 14:00 15:45 קפלן א' ד"ר נועה ניצן, ד"ר נועה ניצן
שעור ג ב 10:00 11:45 שפרינצק 115 ב' פרופ זמר קוזלוב, פרופ זמר קוזלוב
שעור ג ד 10:00 11:45 כימיה 7 ב' פרופ זמר קוזלוב, פרופ זמר קוזלוב
תרגיל א ב 12:00 13:45 שפרינצק 217 א' מר מרק בל
תרגיל ב ג 14:00 15:45 מתמטיקה 2 א' מר מרק בל
תרגיל ג ד 13:00 14:45 שפרינצק 214 א' מר איתמר ישראלי
תרגיל ד ה 10:00 11:45 קנדה עליון א' מר איתמר ישראלי
תרגיל ה ב 16:00 17:45 פלדמן ב א' מר אלעד קוזלוב
תרגיל ו ה 12:00 13:45 שפרינצק 115 א' מר אלעד קוזלוב
תרגיל ז א 10:00 11:45 שפרינצק 117 ב'
תרגיל ח ה 14:00 15:45 שפרינצק 214 ב'
ניתן ללמוד את הקורס במקביל לקורס אלגוריתמים 67504. תרגיל א' מיועד לחוג 532 ואחרים. ייתכן שתלמידי המסלול מתמטיקה-סטטיסטיקה ומדע הנתונים יתבקשו להשלים נושאים מסויימים בעצמם.
לימודי חובת בחירה .
80200
תורת הקבוצות
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ד 16:00 17:45 קפלן ב' פרופ איתי קפלן
תרגיל א ה 9:00 9:45 שפרינצק 117 ב'
תרגיל ב ה 10:00 10:45 שפרינצק 116 ב'
תרגיל ג ה 14:00 14:45 שפרינצק 117 ב'
ניתן ללמוד קורס זה בשנה א' היות והוא לא מסתמך על רקע קודם, אולם הקורס דורש חשיבה מתמטית מופשטת יותר מקורסי שנה א' האחרים. לפיכך, בשנה א' הוא מומלץ לתלמידים אוהבי אתגרים.
קורסי בחירה . סדנאות למידה נלוות לקורסי חובה בשנה א'. ההשתתפות בסדנאות הינה רשות.
80031
סדנת למידה פעילה נלווית לקורס חשבון אינפיניטסימלי 1
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 0 ש"ש: 0 סוג: סדנה סמסטר: א' או ב' סוג הבחינה: השתתפות פעילה


סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
סדנה א ד 8:00 9:45 שפרינצק 28 א' מר עודד דישי
סדנה ב ד 8:00 9:45 שפרינצק 29 א' מר מיכאל אילן
סדנה ג ד 8:00 9:45 שפרינצק 201 א' גב יפעת חדד
סדנה ד ד 13:00 14:45 שפרינצק 26 א' גב מייק וזאן
סדנה ה ד 13:00 14:45 שפרינצק 201 א' מר רועי ינאי
סדנה ו ד 13:00 14:45 שפרינצק 203 א' גב יפעת חדד
סדנה ז ד 15:00 16:45 שפרינצק 26 א' מר שי קידר
סדנה ח ד 15:00 16:45 שפרינצק 29 א' גב טל מילין
סדנה ט ד 15:00 16:45 שפרינצק 201 א' מר מיכאל אילן
סדנה טו ד 17:00 18:45 שפרינצק 27 א' מר עדו גולדברג
סדנה טז ה 8:00 9:45 שפרינצק 26 א' גב יעל וויא
סדנה י ד 17:00 18:45 שפרינצק 28 א' מר שי קידר
סדנה יא ד 17:00 18:45 שפרינצק 201 א' גב טל מילין
סדנה יב ד 17:00 18:45 שפרינצק 29 א' מר מיכאל אילן
סדנה יג ד 17:00 18:45 שפרינצק 213 א' מר אמיר בכר
סדנה יד ה 8:00 9:45 שפרינצק 29 א' מר אורי סגל
סדנה יז ה 8:00 9:45 א'
סדנה יח ה 8:00 9:45 שפרינצק 201 א' מר מיכאל אילן
סדנה יט ה 12:00 13:45 שפרינצק 24 א' גב יעל וויא
סדנה כ ה 12:00 13:45 שפרינצק 26 א' מר רועי ינאי
סדנה כא ה 12:00 13:45 שפרינצק 27 א' מר עודד דישי
סדנה כב ה 14:00 15:45 שפרינצק 203 א' גב מייק וזאן
סדנה כג ה 14:00 15:45 שפרינצק 201 א' מר רועי ינאי
סדנה כד ה 14:00 15:45 שפרינצק 101 א' גב יעל וויא
סדנה כה ה 16:00 17:45 שפרינצק 27 א' גב מייק וזאן
סדנה כו ה 16:00 17:45 שפרינצק 203 א' מר עודד דישי
סדנה כז ה 16:00 17:45 שפרינצק 29 א' גב טל מילין
סדנה כח ד 15:00 16:45 שפרינצק 28 א' מר אמיר בכר
סדנה כט ה 16:00 17:45 שפרינצק 201 א' מר אורי סגל
סדנה ל ה 14:00 15:45 מתמטיקה 110 א' מר חנן רבינוביץ
סדנה לא ה 18:00 19:45 שפרינצק 28 א' מר אורי סגל
סדנה לב ד 8:00 9:45 שפרינצק 203 א' מר אמיר בכר
סדנה לג ד 8:00 9:45 שפרינצק 27 א' מר עדו גולדברג
סדנה לד ד 18:00 19:45 שפרינצק 25 א' גב מייק וזאן
סדנה לה ב 16:00 17:45 שפרינצק 28 ב'
סדנה לו ב 16:00 17:45 שפרינצק 214 ב'
סדנה לז ב 18:00 19:45 שפרינצק 201 ב'
סדנה לח ב 18:00 19:45 שפרינצק 28 ב'
סדנה לט ג 8:00 9:45 שפרינצק 201 ב'
סדנה מ ג 8:00 9:45 שפרינצק 213 ב'
סדנה מא ג 12:00 13:45 שפרינצק 203 ב'
סדנה מב ג 12:00 13:45 שפרינצק 101 ב'
סדנה מג ג 14:00 15:45 שפרינצק 101 ב'
סדנה מד ג 14:00 15:45 שפרינצק 24 ב'
סדנה מה ג 16:00 17:45 שפרינצק 203 ב'
סדנה מו ג 16:00 17:45 שפרינצק 28 ב'
סדנה מז ג 18:00 19:45 שפרינצק 28 ב'
סדנה מח ג 18:00 19:45 שפרינצק 29 ב'
סדנה מט ה 12:00 13:45 שפרינצק 101 א' מר חנן רבינוביץ
סדנה נ ה 12:00 13:45 שפרינצק 116 א'
יש ללמוד במקביל את הקורס 80131. יש להשתתף רק בקבוצה בה רשומים, אלא באישור פרטני מצוות הקורס. פתיחת הקבוצות מותנית במספר משתתפים ובהתכנות. ביום 20/1/021 יום ד', סדנאות כיתות שפרינצק החל מהשעה 17:00 ואילך יתקיימו באופן חד פעמי באולם קנדה.
80032
סדנת למידה פעילה נלווית לקורס חשבון אינפיניטסימלי 2
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 0 ש"ש: 0 סוג: סדנה סמסטר: א' או ב' סוג הבחינה: השתתפות פעילה


סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
סדנה א ה 12:00 13:45 שפרינצק 201 א' מר זיו מעין
סדנה ב ה 12:00 13:45 שפרינצק 114 א' מר אלישע קליין
סדנה ג ה 14:00 15:45 שפרינצק 213 א' מר אלישע קליין
סדנה ד ה 14:00 15:45 שפרינצק 202 א' מר גיל ליבנה
סדנה ה ה 16:00 17:45 שפרינצק 213 א' מר גיל ליבנה
סדנה ו ה 16:00 17:45 א'
סדנה ז ה 16:00 17:45 א'
סדנה ח ה 18:00 19:45 שפרינצק 201 א' מר אלישע קליין
סדנה ט ה 18:00 19:45 א'
סדנה טו ד 17:00 18:45 שפרינצק 214 א' מר גיל ליבנה
סדנה טז ד 8:00 9:45 שפרינצק 28 ב'
סדנה י ה 12:00 13:45 כימיה 7 א' מר יובל להב
סדנה יא ד 15:00 16:45 שפרינצק 27 א' מר זיו מעין
סדנה יב ד 15:00 16:45 שפרינצק 203 א' מר נתנאל לוי
סדנה יג ד 17:00 18:45 שפרינצק 203 א' מר זיו מעין
סדנה יד ד 17:00 18:45 שפרינצק 202 א' מר יובל להב
סדנה יז ג 8:00 9:45 שפרינצק 28 ב'
סדנה יח ד 8:00 9:45 שפרינצק 203 ב'
סדנה יט ד 13:00 14:45 שפרינצק 214 ב'
סדנה כ ד 13:00 14:45 שפרינצק 27 ב'
סדנה כא ד 15:00 16:45 שפרינצק 203 ב'
סדנה כב ד 15:00 16:45 שפרינצק 201 ב'
סדנה כג ד 15:00 16:45 שפרינצק 214 ב'
סדנה כד ד 15:00 16:45 שפרינצק 102 ב'
סדנה כה ד 17:00 18:45 שפרינצק 201 ב'
סדנה כו ד 17:00 18:45 שפרינצק 203 ב'
סדנה כז ד 17:00 18:45 שפרינצק 26 ב'
סדנה כח ה 8:00 9:45 שפרינצק 201 ב'
סדנה כט ה 8:00 9:45 שפרינצק 28 ב'
סדנה ל ה 8:00 9:45 שפרינצק 203 ב'
סדנה לא ה 12:00 13:45 שפרינצק 202 ב'
סדנה לב ה 12:00 13:45 שפרינצק 28 ב'
סדנה לג ה 12:00 13:45 שפרינצק 29 ב'
סדנה לד ה 14:00 15:45 שפרינצק 213 ב'
סדנה לה ה 14:00 15:45 שפרינצק 203 ב'
סדנה לו ה 16:00 17:45 שפרינצק 201 ב'
סדנה לז ה 16:00 17:45 שפרינצק 213 ב'
סדנה לח ה 16:00 17:45 שפרינצק 27 ב'
סדנה לט ה 16:00 17:45 שפרינצק 102 ב'
סדנה מ ה 18:00 19:45 שפרינצק 201 ב'
סדנה מא ה 18:00 19:45 שפרינצק 28 ב'
סדנה מב ה 18:00 19:45 שפרינצק 27 ב'
סדנה מג ה 18:00 19:45 שפרינצק 213 ב'
יש ללמוד במקביל את הקורס 80132. יש להשתתף רק בקבוצה בה רשומים, אלא באישור פרטני מצוות הקורס. פתיחת הקבוצות מותנית במספר משתתפים ובהתכנות. ביום ד' 20/10/21 סדנאות המשובצות בכיתות שפרינצק בשעות 17:00 ואילך יתקיימו עד השעה 18:00
80034
סדנת למידה פעילה נלווית לקורס אלגברה ליניארית 1
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 0 ש"ש: 0 סוג: סדנה סמסטר: א' או ב' סוג הבחינה: השתתפות פעילה


סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
סדנה א ב 8:00 9:45 שפרינצק 213 א' מר ברק אוחנה
סדנה ב ב 8:00 9:45 שפרינצק 28 א' גב מאי סלע
סדנה ג ב 8:00 9:45 שפרינצק 29 א' מר גל וינוגרד
סדנה ד ב 12:00 13:45 שפרינצק 203 א' מר אפק ארין
סדנה ה ב 12:00 13:45 שפרינצק 201 א' מר ברק אוחנה
סדנה ו ב 12:00 13:45 שפרינצק 202 א' מר דניאל רוזנבלט
סדנה ז ב 14:00 15:45 שפרינצק 203 א' מר ברק אוחנה
סדנה ח ב 14:00 15:45 שפרינצק 24 א' גב מאי סלע
סדנה ט ב 14:00 15:45 שפרינצק 201 א' מר דניאל רוזנבלט
סדנה טו ב 18:00 19:45 שפרינצק 203 א' גב ליאל מרואני
סדנה טז ב 18:00 19:45 שפרינצק 201 א' מר רועי כרובי
סדנה י ב 16:00 17:45 שפרינצק 201 א' מר ברק אוחנה
סדנה יא ב 16:00 17:45 שפרינצק 29 א' מר אלעד דהן
סדנה יב ב 16:00 17:45 שפרינצק 27 א' גב ליאל מרואני
סדנה יג ב 16:00 17:45 שפרינצק 28 א' מר רועי כרובי
סדנה יד ב 18:00 19:45 שפרינצק 29 א' מר אלעד דהן
סדנה יז ג 8:00 9:45 שפרינצק 29 א' מר גל וינוגרד
סדנה יח ג 8:00 9:45 שפרינצק 27 א' גב חיה זילברמן
סדנה יט ג 8:00 9:45 שפרינצק 201 א' מר אריאל דייויס
סדנה כ ג 8:00 9:45 שפרינצק 203 א' מר יהונתן שאולקר
סדנה כא ג 12:00 13:45 שפרינצק 201 א' מר אפק ארין
סדנה כב ג 12:00 13:45 שפרינצק 29 א' גב מאי סלע
סדנה כג ג 12:00 13:45 שפרינצק 203 א' מר אריאל דייויס
סדנה כד ג 14:00 15:45 כדור הארץ 125 א' מר דניאל רוזנבלט
סדנה כה ג 14:00 15:45 שפרינצק 28 א' גב חיה זילברמן
סדנה כו ג 14:00 15:45 שפרינצק 213 א' מר אור קופרמן
סדנה כז ג 16:00 17:45 שפרינצק 26 א' גב חיה זילברמן
סדנה כח ג 16:00 17:45 שפרינצק 201 א' מר אפק ארין
סדנה כט ג 16:00 17:45 שפרינצק 203 א' מר יהונתן שאולקר
סדנה ל ג 16:00 17:45 שפרינצק 29 א' מר אור קופרמן
סדנה לא ג 18:00 19:45 שפרינצק 201 א' גב ליאל מרואני
סדנה לב ג 18:00 19:45 שפרינצק 28 א' מר רועי כרובי
סדנה לג ג 18:00 19:45 שפרינצק 27 א' מר יהונתן שאולקר
סדנה לד ג 18:00 19:45 א'
סדנה לה ד 8:00 9:45 שפרינצק 201 ב'
סדנה לו ד 8:00 9:45 שפרינצק 27 ב'
סדנה לז ד 10:00 11:45 שפרינצק 203 ב'
סדנה לח ד 10:00 11:45 שפרינצק 202 ב'
סדנה לט ד 13:00 14:45 שפרינצק 203 ב'
סדנה מ ד 13:00 14:45 כדור הארץ 103 ב'
סדנה מא ד 15:00 16:45 מתמטיקה 2 ב'
סדנה מב ד 17:00 18:45 שפרינצק 202 ב'
סדנה מג ד 17:00 18:45 שפרינצק 29 ב'
סדנה מד ה 8:00 9:45 שפרינצק 27 ב'
סדנה מה ה 8:00 9:45 שפרינצק 213 ב'
יש ללמוד במקביל את הקורס 80134. יש להשתתף רק בקבוצה בה רשומים, אלא באישור פרטני מצוות הקורס. פתיחת הקבוצות מותנית במספר משתתפים ובהתכנות.
80035
סדנת למידה פעילה נלווית לקורס אלגברה ליניארית 2
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 0 ש"ש: 0 סוג: סדנה סמסטר: א' או ב' סוג הבחינה: השתתפות פעילה


סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
סדנה א ב 8:00 9:45 שפרינצק 202 א' מר שגב כהן
סדנה ב ב 8:00 9:45 שפרינצק 102 א' מר יותם מוצפי
סדנה ג ב 16:00 17:45 שפרינצק 203 א' מר שגב כהן
סדנה ד ב 16:00 17:45 שפרינצק 102 א' מר נדב שובל
סדנה ה ב 18:00 19:45 שפרינצק 27 א' מר יותם מוצפי
סדנה ו ב 18:00 19:45 א'
סדנה ז ב 18:00 19:45 א'
סדנה ח ג 8:00 9:45 שפרינצק 28 א' מר נדב שובל
סדנה ט ג 8:00 9:45 שפרינצק 213 א' מר אלכס מוצקין
סדנה טו א 10:00 11:45 שפרינצק 203 ב'
סדנה טז