החוג למתמטיקה (530) - מסלול מתמטיקה קוגניציה במסלול דו-חוגי
קורסי המסלול
תואר בוגר
מתמטיקה קוגניציה במסלול דו-חוגי (1023)
שנה א'
לימודי חובה מתמטיקה
76411
הכרת משאבי הספרייה לתלמידי החוג למתמטיקה - קורס מתוקשב
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 0 ש"ש: 0 סוג: הדרכה סמסטר: א' או ב'

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
הדרכה א א' גב יפעת אלבכרי, גב רונית מושל
הדרכה ב ב' גב רונית מושל, גב יפעת אלבכרי
קורס זה הינו תנאי מוקדם להשתתפות בסמינריון בוגר.
80131
חשבון אינפיניטסימלי (1)
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 7 ש"ש: 98 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' או ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 10:00 11:45 כימיה 7 א' פרופ קלואי פרין, פרופ קלואי פרין, פרופ קלואי פרין
שעור א ג 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה א' פרופ קלואי פרין, פרופ קלואי פרין, פרופ קלואי פרין
שעור א ג 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה א' פרופ קלואי פרין, פרופ קלואי פרין, פרופ קלואי פרין
שעור א ה 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה א' פרופ קלואי פרין, פרופ קלואי פרין, פרופ קלואי פרין
שעור א ה 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה א' פרופ קלואי פרין, פרופ קלואי פרין, פרופ קלואי פרין
שעור ב א 10:00 11:45 רוטברג א' פרופ מיכאל הוכמן, פרופ מיכאל הוכמן, פרופ מיכאל הוכמן
שעור ב ד 10:00 11:45 פלדמן ב א' פרופ מיכאל הוכמן, פרופ מיכאל הוכמן, פרופ מיכאל הוכמן
שעור ב ה 10:00 11:45 קנדה א' פרופ מיכאל הוכמן, פרופ מיכאל הוכמן, פרופ מיכאל הוכמן
שעור ג ב 14:00 15:45 פלדמן ב א' ד"ר איב גודין, ד"ר איב גודין, ד"ר איב גודין
שעור ג ג 14:00 15:45 קפלן א' ד"ר איב גודין, ד"ר איב גודין, ד"ר איב גודין
שעור ג ה 10:00 11:45 קפלן א' ד"ר איב גודין, ד"ר איב גודין, ד"ר איב גודין
שעור ד א 10:00 11:45 קפלן ב' פרופ רז קופרמן, פרופ רז קופרמן, פרופ רז קופרמן
שעור ד ג 14:00 15:45 כימיה 7 ב' פרופ רז קופרמן, פרופ רז קופרמן, פרופ רז קופרמן
שעור ד ה 10:00 11:45 קפלן ב' פרופ רז קופרמן, פרופ רז קופרמן, פרופ רז קופרמן
תרגיל א ג 16:00 17:45 קנדה א' מר דוד זיסלמן
תרגיל ב ב 12:00 13:45 שפרינצק 115 א' מר איתי אלפרן
תרגיל ג ג 14:00 15:45 רוטברג א' מר אייל זליג
תרגיל ד ב 14:00 15:45 מתמטיקה 2 א' מר איתי אלפרן
תרגיל ה א 12:00 13:45 פלדמן ב ב'
תרגיל ו א 16:00 17:45 מתמטיקה 2 ב'
תרגיל ז ב 16:00 17:45 קפלן א' מר אייל זליג
תרגיל ח ב 14:00 15:45 B220 ב'
תרגיל ח ב 14:00 15:45 B220 ב'
בימי ה' בשעה 10-11 יתקיימו בחנים (חובה) והשלמות שאינן מקנות נ"ז, על פי הצורך ובתיאום מול צוות הקורס. שעה זו משותפת עם קורס 80134 והשימוש בה ע"י שני הקורסים יהיה מתואם. ציונים בקורס זה יתפרסמו לאחר 10 ימי עבודה, לפי החלטת וועדת הוראה. שעור ב' מומלץ לתלמידי המסלול מדעי המחשב-קוגניציה ולתלמידי המסלול מתמטיקה-קוגניציה. שיעור ב' תרגיל ו' מומלץ לתלמידי תלפיות ואחרים. תלמידים הלומדים ביחד עם תלמידי תלפיות יהיו כפופים לאילוצי תכנית תלפיות. שיעור ג' מומלץ לתלמידי ביולוגיה חישובית. רק תלמידים שיתחילו את לימודיהם בסמסטר ב' רשאים להירשם לקבוצת שיעור ד' וקבוצות תרגול י"ג, י"ד, ט"ו
80132
חשבון אינפיניטסימלי (2)
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 7 ש"ש: 98 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' או ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 10:00 11:45 כימיה 7 ב' ד"ר איב גודין, ד"ר איב גודין, ד"ר איב גודין
שעור א ב 8:00 9:45 קנדה ב' ד"ר איב גודין, ד"ר איב גודין, ד"ר איב גודין
שעור א ה 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה ב' ד"ר איב גודין, ד"ר איב גודין, ד"ר איב גודין
שעור א ה 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה ב' ד"ר איב גודין, ד"ר איב גודין, ד"ר איב גודין
שעור ב א 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה ב' פרופ אורי גוראל-גורביץ, פרופ אורי גוראל-גורביץ, פרופ אורי גוראל-גורביץ
שעור ב א 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה ב' פרופ אורי גוראל-גורביץ, פרופ אורי גוראל-גורביץ, פרופ אורי גוראל-גורביץ
שעור ב ג 12:00 13:45 קפלן ב' פרופ אורי גוראל-גורביץ, פרופ אורי גוראל-גורביץ, פרופ אורי גוראל-גורביץ
שעור ב ה 10:00 11:45 קנדה ב' פרופ אורי גוראל-גורביץ, פרופ אורי גוראל-גורביץ, פרופ אורי גוראל-גורביץ
שעור ג ב 12:00 13:45 פלדמן ב א' פרופ יורם לסט, פרופ יורם לסט, פרופ יורם לסט
שעור ג ג 10:00 11:45 כימיה 7 א' פרופ יורם לסט, פרופ יורם לסט, פרופ יורם לסט
שעור ג ה 10:00 11:45 כימיה 7 א' פרופ יורם לסט, פרופ יורם לסט, פרופ יורם לסט
תרגיל א ב 16:00 17:45 רוטברג ב' מר דניאל אופנר
תרגיל ב ב 12:00 13:45 רוטברג ב' מר דניאל אופנר
תרגיל ג ג 12:00 13:45 קנדה ב' מר נתנאל לוי
תרגיל ד ד 13:00 14:45 שפרינצק 215 א' מר אור שלום
תרגיל ה ה 8:00 9:45 C221 א' מר אור שלום
תרגיל ה ה 8:00 9:45 C221 א' מר אור שלום
תרגיל ו ג 16:00 17:45 רוטברג ב' מר נתנאל לוי
בימי חמישי בשעה 10-11 יתקיימו בחנים (חובה) והשלמות שאינן מקנות נ"ז, על פי הצורך ובתיאום מול צוות הקורס. שעה זו משותפת עם קורס 80135 והשימוש בה ע"י שני הקורסים יהיה מתואם. ציונים בקורס זה יתפרסמו לאחר 10 ימי עבודה, לפי החלטת וועדת הוראה. ביום 23/11/21 השיעור יתקיים חד פעמי בפלדמן א' ביום 7/4/22 שיעור א' יום ה' בשעות 10-12 יתקיים באודיטוריום בקר, מדעי המוח
80134
אלגברה ליניארית (1)
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 6 ש"ש: 84 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' או ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 10:00 11:45 קנדה א' פרופ עומר בן-נריה, פרופ עומר בן-נריה, פרופ עומר בן-נריה
שעור א ד 10:00 11:45 קנדה א' פרופ עומר בן-נריה, פרופ עומר בן-נריה, פרופ עומר בן-נריה
שעור א ה 10:00 10:45 פלדמן ב א' פרופ עומר בן-נריה, פרופ עומר בן-נריה, פרופ עומר בן-נריה
שעור ב ב 10:00 11:45 קנדה א' ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ
שעור ב ג 10:00 11:45 קפלן א' ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ
שעור ב ה 10:00 10:45 מתמטיקה 2 א' ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ
שעור ג א 16:00 17:45 קנדה א' פרופ מיכאל טיומקין, פרופ מיכאל טיומקין, פרופ מיכאל טיומקין
שעור ג ד 15:00 16:45 מתמטיקה 2 א' פרופ מיכאל טיומקין, פרופ מיכאל טיומקין, פרופ מיכאל טיומקין
שעור ג ה 10:00 10:45 לוי 07 א' פרופ מיכאל טיומקין, פרופ מיכאל טיומקין, פרופ מיכאל טיומקין
שעור ד ג 10:00 11:45 אולם לוין ב' פרופ ערן נבו, פרופ ערן נבו, פרופ ערן נבו
שעור ד ד 10:00 11:45 מתמטיקה 2 ב' פרופ ערן נבו, פרופ ערן נבו, פרופ ערן נבו
שעור ד ה 10:00 10:45 מתמטיקה 2 ב' פרופ ערן נבו, פרופ ערן נבו, פרופ ערן נבו
תרגיל א ג 12:00 13:45 פלדמן א א' מר אור רז
תרגיל ב ד 13:00 14:45 מתמטיקה 2 א' מר אור רז
תרגיל ג ד 15:00 16:45 קנדה א' מר מוחמד אבו-ראדי
תרגיל ד ה 12:00 13:45 אולם לוין א' מר אופק לוי
תרגיל ה ה 12:00 13:45 כימיה 7 ב'
תרגיל ו ג 16:00 17:45 סילברמן ראשל ב'
תרגיל ז ג 16:00 17:45 רוטברג א' מר מוחמד אבו-ראדי
בימי ה' בשעה 10-11 יתקיימו בחנים (חובה) והשלמות שאינן מקנות נ"ז, על פי הצורך ובתיאום מול צוות הקורס. שעה זו משותפת עם קורס 80131 והשימוש בה ע"י שני הקורסים יהיה מתואם. ציונים בקורס זה יתפרסמו לאחר 10 ימי עבודה, לפי החלטת וועדת הוראה. שיעור ב' ותרגיל ה' מומלץ לתלמידי תלפיות ואחרים. תלמידים הלומדים ביחד עם תלמידי תלפיות יהיו כפופים לאילוצי תכנית תלפיות. שעור ג' מומלץ לתלמידי המסלול מדעי המחשב-קוגניציה ולתלמידי המסלול מתמטיקה-קוגניציה. תרגיל י"ב מומלץ לביולוגיה חישובית ואחרים. רק תלמידים שיתחילו את לימודיהם בסמסטר ב' רשאים להירשם לקבוצת שיעור ד' וקבוצות תרגול י"ב ו-י"ג. ביום 7/4/22 תרגול הי יתקיים חד פעמי באולם כימיה 7
80135
אלגברה ליניארית (2)
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 6 ש"ש: 84 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' או ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 14:00 15:45 פלדמן ב ב' ד"ר ארי שנידמן, ד"ר ארי שנידמן, ד"ר ארי שנידמן
שעור א ב 10:00 11:45 קפלן ב' ד"ר ארי שנידמן, ד"ר ארי שנידמן, ד"ר ארי שנידמן
שעור א ה 10:00 10:45 פלדמן א ב' ד"ר ארי שנידמן, ד"ר ארי שנידמן, ד"ר ארי שנידמן
שעור ב ג 10:00 11:45 מתמטיקה 2 ב' ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ
שעור ב ד 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה ב' ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ
שעור ב ד 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה ב' ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ
שעור ב ה 10:00 10:45 מתמטיקה 2 ב' ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ
שעור ג א 10:00 11:45 קפלן א' מר איתמר צביק, מר איתמר צביק, מר איתמר צביק
שעור ג ד 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה א' מר איתמר צביק, מר איתמר צביק, מר איתמר צביק
שעור ג ד 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה א' מר איתמר צביק, מר איתמר צביק, מר איתמר צביק
שעור ג ה 10:00 10:45 מתמטיקה 2 א' מר איתמר צביק, מר איתמר צביק, מר איתמר צביק
שעור ד ג 16:00 17:45 אודיטוריום הנדסה ב' פרופ צליל סלע, פרופ צליל סלע, פרופ צליל סלע
שעור ד ג 16:00 17:45 אודיטוריום הנדסה ב' פרופ צליל סלע, פרופ צליל סלע, פרופ צליל סלע
שעור ד ד 14:00 15:45 כימיה 7 ב' פרופ צליל סלע, פרופ צליל סלע, פרופ צליל סלע
שעור ד ה 10:00 10:45 כימיה 7 ב' פרופ צליל סלע, פרופ צליל סלע, פרופ צליל סלע
תרגיל א ה 12:00 13:45 רוטברג ב'
תרגיל ב ד 13:00 14:45 מתמטיקה 2 ב'
תרגיל ג ד 15:00 16:45 שפרינצק 115 ב'
תרגיל ד ג 16:00 17:45 מתמטיקה 2 ב'
תרגיל ה ד 17:00 18:45 סילברמן ראשל ב'
תרגיל ו ג 14:00 15:45 שפרינצק 115 א' מר צור פלוטניקוב
תרגיל ז ב 14:00 15:45 סילברמן ראשל א' מר נעם קולודנר
תרגיל ח ג 12:00 13:45 אולם לוין א' מר צור פלוטניקוב
בימי חמישי בשעה 10-11 ייתקיימו בחנים (חובה) והשלמות שאינן מקנות נ"ז, על פי הצורך ובתיאום מול צוות הקורס. שעה זו משותפת עם הקורס 80132. השימוש בה ע"י שני הקורסים יהיה מתואם. ציונים בקורס זה יתפרסמו לאחר 10 ימי עבודה, לפי החלטת וועדת הוראה. שיעור ב' ותרגיל ו' מומלץ לתלמידי תלפיות. שיעור יום ד' 29/12/21 יתקיים באופן חד פעמי באודיטוריום בקר, בניין מדעי המוח שעור ב' מומלץ לתלמידי המסלול מדעי המחשב-קוגניציה ולתלמידי המסלול מתמטיקה-קוגניציה. לתלמידי ביולוגיה חישובית מומלץ להירשם לשעור א' ותרגיל ג'.
80181
מתמטיקה דיסקרטית
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' או ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 12:00 13:45 קנדה א' ד"ר אורית רז, ד"ר אורית רז
שעור א ג 12:00 13:45 כימיה 7 א' ד"ר אורית רז, ד"ר אורית רז
שעור ב א 12:00 13:45 קנדה א' ד"ר נועה ניצן, ד"ר נועה ניצן
שעור ב ג 8:00 9:45 קנדה א' ד"ר נועה ניצן, ד"ר נועה ניצן
שעור ג ג 16:00 17:45 קפלן א' ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ
שעור ג ד 13:00 14:45 כימיה 7 א' ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ
שעור ד ב 10:00 11:45 פלדמן ב ב' ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ
שעור ד ג 16:00 17:45 קנדה ב' ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ
תרגיל א ד 14:00 14:45 מתמטיקה 110 א' מר שלמה אשל
תרגיל ב ד 15:00 15:45 שפרינצק 215 א' מר שלמה אשל
תרגיל ג ד 13:00 13:45 שפרינצק 217 א' מר שלמה אשל
תרגיל ד ד 9:00 9:45 רוטברג א' מר יונתן קוגן
תרגיל ה ה 12:00 12:45 שפרינצק 215 א' גב נעם צמחוני
תרגיל ו ה 13:00 13:45 C221 א' ד"ר דניאל קלמנוביץ
תרגיל ו ה 13:00 13:45 C221 א' ד"ר דניאל קלמנוביץ
תרגיל ז ד 16:00 16:45 B220 א' מר שלמה אשל
תרגיל ז ד 16:00 16:45 B220 א' מר שלמה אשל
תרגיל ח ה 9:00 9:45 מתמטיקה 110 א' גב נעם צמחוני
תרגיל ט ה 13:00 13:45 לוי 07 א' גב נעם צמחוני
תרגיל י ד 17:00 17:45 מתמטיקה 110 א' מר יונתן קוגן
תרגיל יא ד 18:00 18:45 לוי 06 א' מר יונתן קוגן
תרגיל יב ה 8:00 8:45 מתמטיקה 110 א' גב נעם צמחוני
תרגיל יג ג 15:00 15:45 לוי 06 ב' מר סובחי מסאלחה
תרגיל יד ג 12:00 12:45 שפרינצק 115 ב' מר סובחי מסאלחה
ציונים בקורס זה יתפרסמו לאחר 10 ימי עבודה, לפי החלטת וועדת הוראה. שיעור ב' מומלץ לתלמידי המסלול מדעי המחשב-קוגניציה וגם לתלמידי המסלול מתמטיקה-קוגניציה. שיעור ב' מיועד לתלמידי החוג להנדסה (583). תרגיל ט' מומלץ לתלמידי תיכון ליד"ה. ביום 20/10/21 תרגיל י"א יתקיים באופן חד פעמי באולם כימיה 7 מומלץ ללמוד את הקורס בסמסטר א'. תלמידי ביולוגיה חישובית לומדים את הקורס בסמסטר א'.
לימודי חובה מדעי הקוגניציה
6110
היסודות הפילוסופיים של מדעי הקוגניציה
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: שעור סמסטר: א' סוג הבחינה: מבחן בית

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ד 12:00 14:45 לוי 07 א' ד"ר ארנון כהן
קורס חובה בשנה א' או ב'. לתלמידי המסלולים פסיכולוגיה ומדעי המחשב- יש ללמוד קורס זה בשנה א'. לתלמידי המסלולים פיסיקה, מדעי החיים, מתמטיקה- יש ללמוד קורס זה בשנה ב'.
6112
מבוא לחקר השפה
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: מבחן בית

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ה 10:00 11:45 2713 רוח א' פרופ עמרי אבנד, פרופ ענבל ארנון
תרגיל ג א 11:00 11:45 שפרינצק 29 א' מר אמיר אפרתי
תרגיל ד ה 12:00 12:45 2103 רוח א' מר תומר נבות
תרגיל ה ב 16:00 16:45 2305 רוח א' מר אמיר אפרתי
השיעור מתקיים בקמפוס הר הצופים. קבוצות א-ג מתקיימות בקמפוס ספרא. קבוצות ד-ה מתקיימות בקמפוס הר הצופים. קבוצה ד ' מיועדת לתלמידי פסיכולוגיה בלבד. תלמידי המסלולים פיסיקה, מדעי החיים ומתמטיקה ילמדו קורס זה בשנה א'. תלמידי המסלולים פסיכולוגיה ומדעי המחשב ילמדו קורס זה בשנה ב'.
6115
תהליכים קוגניטיביים למדעי הקוגניציה
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: עבודה שוטפת

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור ותרגיל א ג 14:00 16:45 2716 רוח ב' פרופ ענת מריל
*הקורס מקביל לקורס מס' 51539. על התלמידים להיבחן בקורס אליו הם רשומים. בשנת תשפ"ב יתקיים הקורס בהר הצופים. במהלך הסמסטר ינתנו בחנים ותרגילים.
6130
פייתון הלכה למעשה
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 2 ש"ש: 28 סוג: שעור סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 14:00 15:45 כיתה 9 -חוות חברה ב' מר ניצן גיא
תרגולים יתקיימו בחוות המחשבים, קמפוס הר הצופים (בתאום מול המרצה). דרישה מוקדמת לקורס: קורס מספר 06141 "תכנות מונחה עצמים". קורס 6130 מחליף את הקורס 6136 בשנת תשפ"ב. קורס זה ילמד כקורס בחירה לתלמידי המסלול קוגניציה-מדעי המחשב.
6141
תכנות מונחה עצמים ב-Python
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 2 ש"ש: 28 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: מבחן ממוחשב בבית

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 13:00 14:45 כיתה 9 -חוות חברה א' ד"ר אריה שלזינגר
תרגיל א ב 15:00 15:45 כיתה 9 -חוות חברה א' ד"ר אריה שלזינגר
השיעור והתרגיל יתקיימו בכיתה 9, חות המחשבים חברה . *** תרגיל רשות ללא נזי"ם יינתן במעבדה. קיימת חובת הגשת תרגילים. הקורס אינו פתוח לתלמידי ביה"ס להנדסה. הקורס מתחיל בשעה 13:30
6164
ממולקולה לתא עצב
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: שעור סמסטר: א' סוג הבחינה: מבחן ממוחשב בבית


סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 8:00 10:45 אודיטוריום בקר, בניין גודמן א' ד"ר יואב אדם, ד"ר נעמי חביב
שעור א ב 8:00 10:45 אודיטוריום בקר, בניין גודמן א' ד"ר יואב אדם, ד"ר נעמי חביב
3 שעות הוראה, ללא תרגיל. הקורס יתקיים באודיטוריום בקר, בניין מדעי המוח, קמפוס אדמונד ספרא. בתאריכים 25/10 + 13/12, השיעור יתקיים באולם לוין - בניין פיסיקה.
6166
מתא עצב להתנהגות- לתלמידי שנה א
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב


סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 13:00 14:45 שפרינצק 115 ב' פרופ אילת לנדאו, ד"ר ערן לוטם
תרגיל א ב 16:00 17:45 2306 רוח ב' גב רוני שטיין
תרגיל ג ג 8:00 9:45 שפרינצק 217 ב'
תרגיל ד ה 12:00 13:45 2203 רוח ב' גב רוני שטיין
תרגיל ה ה 12:00 13:45 2103 רוח ב'
השיעור יתקיים לסירוגין בקמפוס א.ספרא ובקמפוס הר הצופים. תאריכי השיעור בהר הצופים, אולם 2713, הר הצופים: 6/3, 1/5, 8/5, 15/5, 12/6, 19/6. תאריכי השיעור בקמפוס א.ספרא: 13/3, 20/3, 27/3, 10/4, 24/4 תרגיל ג' מיועד לתלמידי המסלול מדעי המחשב ויתקיים בקמפוס ספרא.
לימודי חובה . מדעי הקוגניציה בשנים א-ב יש ללמוד את הקורסים הבאים:
6110
היסודות הפילוסופיים של מדעי הקוגניציה
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: שעור סמסטר: א' סוג הבחינה: מבחן בית

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ד 12:00 14:45 לוי 07 א' ד"ר ארנון כהן
קורס חובה בשנה א' או ב'. לתלמידי המסלולים פסיכולוגיה ומדעי המחשב- יש ללמוד קורס זה בשנה א'. לתלמידי המסלולים פיסיקה, מדעי החיים, מתמטיקה- יש ללמוד קורס זה בשנה ב'.
6112
מבוא לחקר השפה
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: מבחן בית

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ה 10:00 11:45 2713 רוח א' פרופ עמרי אבנד, פרופ ענבל ארנון
תרגיל ג א 11:00 11:45 שפרינצק 29 א' מר אמיר אפרתי
תרגיל ד ה 12:00 12:45 2103 רוח א' מר תומר נבות
תרגיל ה ב 16:00 16:45 2305 רוח א' מר אמיר אפרתי
השיעור מתקיים בקמפוס הר הצופים. קבוצות א-ג מתקיימות בקמפוס ספרא. קבוצות ד-ה מתקיימות בקמפוס הר הצופים. קבוצה ד ' מיועדת לתלמידי פסיכולוגיה בלבד. תלמידי המסלולים פיסיקה, מדעי החיים ומתמטיקה ילמדו קורס זה בשנה א'. תלמידי המסלולים פסיכולוגיה ומדעי המחשב ילמדו קורס זה בשנה ב'.
לימודי חובת בחירה ניתן לבחור את הקורס 80200 בשנה א' או ב' במסגרת קורסי חובת הבחירה.
80200
תורת הקבוצות
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ד 16:00 17:45 קפלן ב' פרופ איתי קפלן
תרגיל א ה 9:00 9:45 שפרינצק 117 ב'
תרגיל ב ה 10:00 10:45 שפרינצק 116 ב'
תרגיל ג ה 14:00 14:45 שפרינצק 117 ב'
ניתן ללמוד קורס זה בשנה א' היות והוא לא מסתמך על רקע קודם, אולם הקורס דורש חשיבה מתמטית מופשטת יותר מקורסי שנה א' האחרים. לפיכך, בשנה א' הוא מומלץ לתלמידים אוהבי אתגרים.
קורסי בחירה . סדנאות למידה נלוות לקורסי חובה בשנה א'. ההשתתפות בסדנאות הינה רשות.
80031
סדנת למידה פעילה נלווית לקורס חשבון אינפיניטסימלי 1
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 0 ש"ש: 0 סוג: סדנה סמסטר: א' או ב' סוג הבחינה: השתתפות פעילה


סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
סדנה א ד 8:00 9:45 שפרינצק 28 א' מר עודד דישי
סדנה ב ד 8:00 9:45 שפרינצק 29 א' מר מיכאל אילן
סדנה ג ד 8:00 9:45 שפרינצק 201 א' גב יפעת חדד
סדנה ד ד 13:00 14:45 שפרינצק 26 א' גב מייק וזאן
סדנה ה ד 13:00 14:45 שפרינצק 201 א' מר רועי ינאי
סדנה ו ד 13:00 14:45 שפרינצק 203 א' גב יפעת חדד
סדנה ז ד 15:00 16:45 שפרינצק 26 א' מר שי קידר
סדנה ח ד 15:00 16:45 שפרינצק 29 א' גב טל מילין
סדנה ט ד 15:00 16:45 שפרינצק 201 א' מר מיכאל אילן
סדנה טו ד 17:00 18:45 שפרינצק 27 א' מר עדו גולדברג
סדנה טז ה 8:00 9:45 שפרינצק 26 א' גב יעל וויא
סדנה י ד 17:00 18:45 שפרינצק 28 א' מר שי קידר
סדנה יא ד 17:00 18:45 שפרינצק 201 א' גב טל מילין
סדנה יב ד 17:00 18:45 שפרינצק 29 א' מר מיכאל אילן
סדנה יג ד 17:00 18:45 שפרינצק 213 א' מר אמיר בכר
סדנה יד ה 8:00 9:45 שפרינצק 29 א' מר אורי סגל
סדנה יז ה 8:00 9:45 א'
סדנה יח ה 8:00 9:45 שפרינצק 201 א' מר מיכאל אילן
סדנה יט ה 12:00 13:45 שפרינצק 24 א' גב יעל וויא
סדנה כ ה 12:00 13:45 שפרינצק 26 א' מר רועי ינאי
סדנה כא ה 12:00 13:45 שפרינצק 27 א' מר עודד דישי
סדנה כב ה 14:00 15:45 שפרינצק 203 א' גב מייק וזאן
סדנה כג ה 14:00 15:45 שפרינצק 201 א' מר רועי ינאי
סדנה כד ה 14:00 15:45 שפרינצק 101 א' גב יעל וויא
סדנה כה ה 16:00 17:45 שפרינצק 27 א' גב מייק וזאן
סדנה כו ה 16:00 17:45 שפרינצק 203 א' מר עודד דישי
סדנה כז ה 16:00 17:45 שפרינצק 29 א' גב טל מילין
סדנה כח ד 15:00 16:45 שפרינצק 28 א' מר אמיר בכר
סדנה כט ה 16:00 17:45 שפרינצק 201 א' מר אורי סגל
סדנה ל ה 14:00 15:45 מתמטיקה 110 א' מר חנן רבינוביץ
סדנה לא ה 18:00 19:45 שפרינצק 28 א' מר אורי סגל
סדנה לב ד 8:00 9:45 שפרינצק 203 א' מר אמיר בכר
סדנה לג ד 8:00 9:45 שפרינצק 27 א' מר עדו גולדברג
סדנה לד ד 18:00 19:45 שפרינצק 25 א' גב מייק וזאן
סדנה לה ב 16:00 17:45 שפרינצק 28 ב'
סדנה לו ב 16:00 17:45 שפרינצק 214 ב'
סדנה לז ב 18:00 19:45 שפרינצק 201 ב'
סדנה לח ב 18:00 19:45 שפרינצק 28 ב'
סדנה לט ג 8:00 9:45 שפרינצק 201 ב'
סדנה מ ג 8:00 9:45 שפרינצק 213 ב'
סדנה מא ג 12:00 13:45 שפרינצק 203 ב'
סדנה מב ג 12:00 13:45 שפרינצק 101 ב'
סדנה מג ג 14:00 15:45 שפרינצק 101 ב'
סדנה מד ג 14:00 15:45 שפרינצק 24 ב'
סדנה מה ג 16:00 17:45 שפרינצק 203 ב'
סדנה מו ג 16:00 17:45 שפרינצק 28 ב'
סדנה מז ג 18:00 19:45 שפרינצק 28 ב'
סדנה מח ג 18:00 19:45 שפרינצק 29 ב'
סדנה מט ה 12:00 13:45 שפרינצק 101 א' מר חנן רבינוביץ
סדנה נ ה 12:00 13:45 שפרינצק 116 א'
יש ללמוד במקביל את הקורס 80131. יש להשתתף רק בקבוצה בה רשומים, אלא באישור פרטני מצוות הקורס. פתיחת הקבוצות מותנית במספר משתתפים ובהתכנות. ביום 20/1/021 יום ד', סדנאות כיתות שפרינצק החל מהשעה 17:00 ואילך יתקיימו באופן חד פעמי באולם קנדה.
80032
סדנת למידה פעילה נלווית לקורס חשבון אינפיניטסימלי 2
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 0 ש"ש: 0 סוג: סדנה סמסטר: א' או ב' סוג הבחינה: השתתפות פעילה


סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
סדנה א ה 12:00 13:45 שפרינצק 201 א' מר זיו מעין
סדנה ב ה 12:00 13:45 שפרינצק 114 א' מר אלישע קליין
סדנה ג ה 14:00 15:45 שפרינצק 213 א' מר אלישע קליין
סדנה ד ה 14:00 15:45 שפרינצק 202 א' מר גיל ליבנה
סדנה ה ה 16:00 17:45 שפרינצק 213 א' מר גיל ליבנה
סדנה ו ה 16:00 17:45 א'
סדנה ז ה 16:00 17:45 א'
סדנה ח ה 18:00 19:45 שפרינצק 201 א' מר אלישע קליין
סדנה ט ה 18:00 19:45 א'
סדנה טו ד 17:00 18:45 שפרינצק 214 א' מר גיל ליבנה
סדנה טז ד 8:00 9:45 שפרינצק 28 ב'
סדנה י ה 12:00 13:45 כימיה 7 א' מר יובל להב
סדנה יא ד 15:00 16:45 שפרינצק 27 א' מר זיו מעין
סדנה יב ד 15:00 16:45 שפרינצק 203 א' מר נתנאל לוי
סדנה יג ד 17:00 18:45 שפרינצק 203 א' מר זיו מעין
סדנה יד ד 17:00 18:45 שפרינצק 202 א' מר יובל להב
סדנה יז ג 8:00 9:45 שפרינצק 28 ב'
סדנה יח ד 8:00 9:45 שפרינצק 203 ב'
סדנה יט ד 13:00 14:45 שפרינצק 214 ב'
סדנה כ