החוג למתמטיקה (530) - מסלול מתמטיקה חד- חוגי רגיל
קורסי המסלול
תואר בוגר
מתמטיקה חד- חוגי רגיל (1012)
שנה א'
לימודי חובה
76411
הכרת משאבי הספרייה לתלמידי החוג למתמטיקה - קורס מתוקשב
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 0 ש"ש: 0 סוג: הדרכה סמסטר: א' או ב'

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
הדרכה א א' גב יפעת אלבכרי, גב רונית מושל
הדרכה ב ב' גב רונית מושל, גב יפעת אלבכרי
קורס זה הינו תנאי מוקדם להשתתפות בסמינריון בוגר.
80116
אנליזה אלמנטרית רב-מימדית
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: שעור סמסטר: א' או ב' סוג הבחינה: עבודה בכתב


סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 14:00 14:45 C220 א' מר איתמר צביק, מר איתמר צביק
שעור א א 14:00 14:45 C220 א' מר איתמר צביק, מר איתמר צביק
שעור א ב 16:00 17:45 מתמטיקה 110 א' מר איתמר צביק, מר איתמר צביק
שעור ב ד 9:00 9:45 שפרינצק 217 ב' ד"ר נועה ניצן, ד"ר נועה ניצן
שעור ב ה 12:00 13:45 מתמטיקה 110 ב' ד"ר נועה ניצן, ד"ר נועה ניצן
הקורס הוא בחירה לתלמידים במסלול חד חוגי שהתחילו ללמוד בסמסטר ב' תשפ"א. לתלמידים שיתחילו ללמוד בסמסטר א' תשפ"ב ואילך במסלול החד חוגי, הקורס הוא חובה. יש ללמוד במקביל או לפני את הקורס 80132 או 80142 . תלמידים הלומדים 80142 יכולים לבקש פטור מהחובה ללמוד קורס זה בכפוף לאישור יועץ. הקורס מקנה נ"ז רק אם נלמד בשנה א'. לא יינתנו נ"ז על קורס זה אם התלמיד למד את אחד מהקורסים 80112 80114.
80131
חשבון אינפיניטסימלי (1)
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 7 ש"ש: 98 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' או ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 10:00 11:45 כימיה 7 א' פרופ קלואי פרין, פרופ קלואי פרין, פרופ קלואי פרין
שעור א ג 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה א' פרופ קלואי פרין, פרופ קלואי פרין, פרופ קלואי פרין
שעור א ג 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה א' פרופ קלואי פרין, פרופ קלואי פרין, פרופ קלואי פרין
שעור א ה 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה א' פרופ קלואי פרין, פרופ קלואי פרין, פרופ קלואי פרין
שעור א ה 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה א' פרופ קלואי פרין, פרופ קלואי פרין, פרופ קלואי פרין
שעור ב א 10:00 11:45 רוטברג א' פרופ מיכאל הוכמן, פרופ מיכאל הוכמן, פרופ מיכאל הוכמן
שעור ב ד 10:00 11:45 פלדמן ב א' פרופ מיכאל הוכמן, פרופ מיכאל הוכמן, פרופ מיכאל הוכמן
שעור ב ה 10:00 11:45 קנדה א' פרופ מיכאל הוכמן, פרופ מיכאל הוכמן, פרופ מיכאל הוכמן
שעור ג ב 14:00 15:45 פלדמן ב א' ד"ר איב גודין, ד"ר איב גודין, ד"ר איב גודין
שעור ג ג 14:00 15:45 קפלן א' ד"ר איב גודין, ד"ר איב גודין, ד"ר איב גודין
שעור ג ה 10:00 11:45 קפלן א' ד"ר איב גודין, ד"ר איב גודין, ד"ר איב גודין
שעור ד א 10:00 11:45 קפלן ב' פרופ רז קופרמן, פרופ רז קופרמן, פרופ רז קופרמן
שעור ד ג 14:00 15:45 כימיה 7 ב' פרופ רז קופרמן, פרופ רז קופרמן, פרופ רז קופרמן
שעור ד ה 10:00 11:45 קפלן ב' פרופ רז קופרמן, פרופ רז קופרמן, פרופ רז קופרמן
תרגיל א ג 16:00 17:45 קנדה א' מר דוד זיסלמן
תרגיל ב ב 12:00 13:45 שפרינצק 115 א' מר איתי אלפרן
תרגיל ג ג 14:00 15:45 רוטברג א' מר אייל זליג
תרגיל ד ב 14:00 15:45 מתמטיקה 2 א' מר איתי אלפרן
תרגיל ה א 12:00 13:45 פלדמן ב ב'
תרגיל ו א 16:00 17:45 מתמטיקה 2 ב'
תרגיל ז ב 16:00 17:45 קפלן א' מר אייל זליג
תרגיל ח ב 14:00 15:45 B220 ב'
תרגיל ח ב 14:00 15:45 B220 ב'
בימי ה' בשעה 10-11 יתקיימו בחנים (חובה) והשלמות שאינן מקנות נ"ז, על פי הצורך ובתיאום מול צוות הקורס. שעה זו משותפת עם קורס 80134 והשימוש בה ע"י שני הקורסים יהיה מתואם. ציונים בקורס זה יתפרסמו לאחר 10 ימי עבודה, לפי החלטת וועדת הוראה. שעור ב' מומלץ לתלמידי המסלול מדעי המחשב-קוגניציה ולתלמידי המסלול מתמטיקה-קוגניציה. שיעור ב' תרגיל ו' מומלץ לתלמידי תלפיות ואחרים. תלמידים הלומדים ביחד עם תלמידי תלפיות יהיו כפופים לאילוצי תכנית תלפיות. שיעור ג' מומלץ לתלמידי ביולוגיה חישובית. רק תלמידים שיתחילו את לימודיהם בסמסטר ב' רשאים להירשם לקבוצת שיעור ד' וקבוצות תרגול י"ג, י"ד, ט"ו
80132
חשבון אינפיניטסימלי (2)
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 7 ש"ש: 98 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' או ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 10:00 11:45 כימיה 7 ב' ד"ר איב גודין, ד"ר איב גודין, ד"ר איב גודין
שעור א ב 8:00 9:45 קנדה ב' ד"ר איב גודין, ד"ר איב גודין, ד"ר איב גודין
שעור א ה 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה ב' ד"ר איב גודין, ד"ר איב גודין, ד"ר איב גודין
שעור א ה 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה ב' ד"ר איב גודין, ד"ר איב גודין, ד"ר איב גודין
שעור ב א 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה ב' פרופ אורי גוראל-גורביץ, פרופ אורי גוראל-גורביץ, פרופ אורי גוראל-גורביץ
שעור ב א 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה ב' פרופ אורי גוראל-גורביץ, פרופ אורי גוראל-גורביץ, פרופ אורי גוראל-גורביץ
שעור ב ג 12:00 13:45 קפלן ב' פרופ אורי גוראל-גורביץ, פרופ אורי גוראל-גורביץ, פרופ אורי גוראל-גורביץ
שעור ב ה 10:00 11:45 קנדה ב' פרופ אורי גוראל-גורביץ, פרופ אורי גוראל-גורביץ, פרופ אורי גוראל-גורביץ
שעור ג ב 12:00 13:45 פלדמן ב א' פרופ יורם לסט, פרופ יורם לסט, פרופ יורם לסט
שעור ג ג 10:00 11:45 כימיה 7 א' פרופ יורם לסט, פרופ יורם לסט, פרופ יורם לסט
שעור ג ה 10:00 11:45 כימיה 7 א' פרופ יורם לסט, פרופ יורם לסט, פרופ יורם לסט
תרגיל א ב 16:00 17:45 רוטברג ב' מר דניאל אופנר
תרגיל ב ב 12:00 13:45 רוטברג ב' מר דניאל אופנר
תרגיל ג ג 12:00 13:45 קנדה ב' מר נתנאל לוי
תרגיל ד ד 13:00 14:45 שפרינצק 215 א' מר אור שלום
תרגיל ה ה 8:00 9:45 C221 א' מר אור שלום
תרגיל ה ה 8:00 9:45 C221 א' מר אור שלום
תרגיל ו ג 16:00 17:45 רוטברג ב' מר נתנאל לוי
בימי חמישי בשעה 10-11 יתקיימו בחנים (חובה) והשלמות שאינן מקנות נ"ז, על פי הצורך ובתיאום מול צוות הקורס. שעה זו משותפת עם קורס 80135 והשימוש בה ע"י שני הקורסים יהיה מתואם. ציונים בקורס זה יתפרסמו לאחר 10 ימי עבודה, לפי החלטת וועדת הוראה. ביום 23/11/21 השיעור יתקיים חד פעמי בפלדמן א' ביום 7/4/22 שיעור א' יום ה' בשעות 10-12 יתקיים באודיטוריום בקר, מדעי המוח
80134
אלגברה ליניארית (1)
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 6 ש"ש: 84 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' או ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 10:00 11:45 קנדה א' פרופ עומר בן-נריה, פרופ עומר בן-נריה, פרופ עומר בן-נריה
שעור א ד 10:00 11:45 קנדה א' פרופ עומר בן-נריה, פרופ עומר בן-נריה, פרופ עומר בן-נריה
שעור א ה 10:00 10:45 פלדמן ב א' פרופ עומר בן-נריה, פרופ עומר בן-נריה, פרופ עומר בן-נריה
שעור ב ב 10:00 11:45 קנדה א' ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ
שעור ב ג 10:00 11:45 קפלן א' ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ
שעור ב ה 10:00 10:45 מתמטיקה 2 א' ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ
שעור ג א 16:00 17:45 קנדה א' פרופ מיכאל טיומקין, פרופ מיכאל טיומקין, פרופ מיכאל טיומקין
שעור ג ד 15:00 16:45 מתמטיקה 2 א' פרופ מיכאל טיומקין, פרופ מיכאל טיומקין, פרופ מיכאל טיומקין
שעור ג ה 10:00 10:45 לוי 07 א' פרופ מיכאל טיומקין, פרופ מיכאל טיומקין, פרופ מיכאל טיומקין
שעור ד ג 10:00 11:45 אולם לוין ב' פרופ ערן נבו, פרופ ערן נבו, פרופ ערן נבו
שעור ד ד 10:00 11:45 מתמטיקה 2 ב' פרופ ערן נבו, פרופ ערן נבו, פרופ ערן נבו
שעור ד ה 10:00 10:45 מתמטיקה 2 ב' פרופ ערן נבו, פרופ ערן נבו, פרופ ערן נבו
תרגיל א ג 12:00 13:45 פלדמן א א' מר אור רז
תרגיל ב ד 13:00 14:45 מתמטיקה 2 א' מר אור רז
תרגיל ג ד 15:00 16:45 קנדה א' מר מוחמד אבו-ראדי
תרגיל ד ה 12:00 13:45 אולם לוין א' מר אופק לוי
תרגיל ה ה 12:00 13:45 כימיה 7 ב'
תרגיל ו ג 16:00 17:45 סילברמן ראשל ב'
תרגיל ז ג 16:00 17:45 רוטברג א' מר מוחמד אבו-ראדי
בימי ה' בשעה 10-11 יתקיימו בחנים (חובה) והשלמות שאינן מקנות נ"ז, על פי הצורך ובתיאום מול צוות הקורס. שעה זו משותפת עם קורס 80131 והשימוש בה ע"י שני הקורסים יהיה מתואם. ציונים בקורס זה יתפרסמו לאחר 10 ימי עבודה, לפי החלטת וועדת הוראה. שיעור ב' ותרגיל ה' מומלץ לתלמידי תלפיות ואחרים. תלמידים הלומדים ביחד עם תלמידי תלפיות יהיו כפופים לאילוצי תכנית תלפיות. שעור ג' מומלץ לתלמידי המסלול מדעי המחשב-קוגניציה ולתלמידי המסלול מתמטיקה-קוגניציה. תרגיל י"ב מומלץ לביולוגיה חישובית ואחרים. רק תלמידים שיתחילו את לימודיהם בסמסטר ב' רשאים להירשם לקבוצת שיעור ד' וקבוצות תרגול י"ב ו-י"ג. ביום 7/4/22 תרגול הי יתקיים חד פעמי באולם כימיה 7
80135
אלגברה ליניארית (2)
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 6 ש"ש: 84 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' או ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 14:00 15:45 פלדמן ב ב' ד"ר ארי שנידמן, ד"ר ארי שנידמן, ד"ר ארי שנידמן
שעור א ב 10:00 11:45 קפלן ב' ד"ר ארי שנידמן, ד"ר ארי שנידמן, ד"ר ארי שנידמן
שעור א ה 10:00 10:45 פלדמן א ב' ד"ר ארי שנידמן, ד"ר ארי שנידמן, ד"ר ארי שנידמן
שעור ב ג 10:00 11:45 מתמטיקה 2 ב' ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ
שעור ב ד 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה ב' ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ
שעור ב ד 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה ב' ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ
שעור ב ה 10:00 10:45 מתמטיקה 2 ב' ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ
שעור ג א 10:00 11:45 קפלן א' מר איתמר צביק, מר איתמר צביק, מר איתמר צביק
שעור ג ד 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה א' מר איתמר צביק, מר איתמר צביק, מר איתמר צביק
שעור ג ד 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה א' מר איתמר צביק, מר איתמר צביק, מר איתמר צביק
שעור ג ה 10:00 10:45 מתמטיקה 2 א' מר איתמר צביק, מר איתמר צביק, מר איתמר צביק
שעור ד ג 16:00 17:45 אודיטוריום הנדסה ב' פרופ צליל סלע, פרופ צליל סלע, פרופ צליל סלע
שעור ד ג 16:00 17:45 אודיטוריום הנדסה ב' פרופ צליל סלע, פרופ צליל סלע, פרופ צליל סלע
שעור ד ד 14:00 15:45 כימיה 7 ב' פרופ צליל סלע, פרופ צליל סלע, פרופ צליל סלע
שעור ד ה 10:00 10:45 כימיה 7 ב' פרופ צליל סלע, פרופ צליל סלע, פרופ צליל סלע
תרגיל א ה 12:00 13:45 רוטברג ב'
תרגיל ב ד 13:00 14:45 מתמטיקה 2 ב'
תרגיל ג ד 15:00 16:45 שפרינצק 115 ב'
תרגיל ד ג 16:00 17:45 מתמטיקה 2 ב'
תרגיל ה ד 17:00 18:45 סילברמן ראשל ב'
תרגיל ו ג 14:00 15:45 שפרינצק 115 א' מר צור פלוטניקוב
תרגיל ז ב 14:00 15:45 סילברמן ראשל א' מר נעם קולודנר
תרגיל ח ג 12:00 13:45 אולם לוין א' מר צור פלוטניקוב
בימי חמישי בשעה 10-11 ייתקיימו בחנים (חובה) והשלמות שאינן מקנות נ"ז, על פי הצורך ובתיאום מול צוות הקורס. שעה זו משותפת עם הקורס 80132. השימוש בה ע"י שני הקורסים יהיה מתואם. ציונים בקורס זה יתפרסמו לאחר 10 ימי עבודה, לפי החלטת וועדת הוראה. שיעור ב' ותרגיל ו' מומלץ לתלמידי תלפיות. שיעור יום ד' 29/12/21 יתקיים באופן חד פעמי באודיטוריום בקר, בניין מדעי המוח שעור ב' מומלץ לתלמידי המסלול מדעי המחשב-קוגניציה ולתלמידי המסלול מתמטיקה-קוגניציה. לתלמידי ביולוגיה חישובית מומלץ להירשם לשעור א' ותרגיל ג'.
80181
מתמטיקה דיסקרטית
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' או ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 12:00 13:45 קנדה א' ד"ר אורית רז, ד"ר אורית רז
שעור א ג 12:00 13:45 כימיה 7 א' ד"ר אורית רז, ד"ר אורית רז
שעור ב א 12:00 13:45 קנדה א' ד"ר נועה ניצן, ד"ר נועה ניצן
שעור ב ג 8:00 9:45 קנדה א' ד"ר נועה ניצן, ד"ר נועה ניצן
שעור ג ג 16:00 17:45 קפלן א' ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ
שעור ג ד 13:00 14:45 כימיה 7 א' ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ
שעור ד ב 10:00 11:45 פלדמן ב ב' ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ
שעור ד ג 16:00 17:45 קנדה ב' ד"ר אלכס גורביץ, ד"ר אלכס גורביץ
תרגיל א ד 14:00 14:45 מתמטיקה 110 א' מר שלמה אשל
תרגיל ב ד 15:00 15:45 שפרינצק 215 א' מר שלמה אשל
תרגיל ג ד 13:00 13:45 שפרינצק 217 א' מר שלמה אשל
תרגיל ד ד 9:00 9:45 רוטברג א' מר יונתן קוגן
תרגיל ה ה 12:00 12:45 שפרינצק 215 א' גב נעם צמחוני
תרגיל ו ה 13:00 13:45 C221 א' ד"ר דניאל קלמנוביץ
תרגיל ו ה 13:00 13:45 C221 א' ד"ר דניאל קלמנוביץ
תרגיל ז ד 16:00 16:45 B220 א' מר שלמה אשל
תרגיל ז ד 16:00 16:45 B220 א' מר שלמה אשל
תרגיל ח ה 9:00 9:45 מתמטיקה 110 א' גב נעם צמחוני
תרגיל ט ה 13:00 13:45 לוי 07 א' גב נעם צמחוני
תרגיל י ד 17:00 17:45 מתמטיקה 110 א' מר יונתן קוגן
תרגיל יא ד 18:00 18:45 לוי 06 א' מר יונתן קוגן
תרגיל יב ה 8:00 8:45 מתמטיקה 110 א' גב נעם צמחוני
תרגיל יג ג 15:00 15:45 לוי 06 ב' מר סובחי מסאלחה
תרגיל יד ג 12:00 12:45 שפרינצק 115 ב' מר סובחי מסאלחה
ציונים בקורס זה יתפרסמו לאחר 10 ימי עבודה, לפי החלטת וועדת הוראה. שיעור ב' מומלץ לתלמידי המסלול מדעי המחשב-קוגניציה וגם לתלמידי המסלול מתמטיקה-קוגניציה. שיעור ב' מיועד לתלמידי החוג להנדסה (583). תרגיל ט' מומלץ לתלמידי תיכון ליד"ה. ביום 20/10/21 תרגיל י"א יתקיים באופן חד פעמי באולם כימיה 7 מומלץ ללמוד את הקורס בסמסטר א'. תלמידי ביולוגיה חישובית לומדים את הקורס בסמסטר א'.
לימודי חובת בחירה .
80200
תורת הקבוצות
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ד 16:00 17:45 קפלן ב' פרופ איתי קפלן
תרגיל א ה 9:00 9:45 שפרינצק 117 ב'
תרגיל ב ה 10:00 10:45 שפרינצק 116 ב'
תרגיל ג ה 14:00 14:45 שפרינצק 117 ב'
ניתן ללמוד קורס זה בשנה א' היות והוא לא מסתמך על רקע קודם, אולם הקורס דורש חשיבה מתמטית מופשטת יותר מקורסי שנה א' האחרים. לפיכך, בשנה א' הוא מומלץ לתלמידים אוהבי אתגרים.
קורסי בחירה . סדנאות למידה נלוות לקורסי חובה בשנה א'. ההשתתפות בסדנאות הינה רשות.
80031
סדנת למידה פעילה נלווית לקורס חשבון אינפיניטסימלי 1
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 0 ש"ש: 0 סוג: סדנה סמסטר: א' או ב' סוג הבחינה: השתתפות פעילה


סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
סדנה א ד 8:00 9:45 שפרינצק 28 א' מר עודד דישי
סדנה ב ד 8:00 9:45 שפרינצק 29 א' מר מיכאל אילן
סדנה ג ד 8:00 9:45 שפרינצק 201 א' גב יפעת חדד
סדנה ד ד 13:00 14:45 שפרינצק 26 א' גב מייק וזאן
סדנה ה ד 13:00 14:45 שפרינצק 201 א' מר רועי ינאי
סדנה ו ד 13:00 14:45 שפרינצק 203 א' גב יפעת חדד
סדנה ז ד 15:00 16:45 שפרינצק 26 א' מר שי קידר
סדנה ח ד 15:00 16:45 שפרינצק 29 א' גב טל מילין
סדנה ט ד 15:00 16:45 שפרינצק 201 א' מר מיכאל אילן
סדנה טו ד 17:00 18:45 שפרינצק 27 א' מר עדו גולדברג
סדנה טז ה 8:00 9:45 שפרינצק 26 א' גב יעל וויא
סדנה י ד 17:00 18:45 שפרינצק 28 א' מר שי קידר
סדנה יא ד 17:00 18:45 שפרינצק 201 א' גב טל מילין
סדנה יב ד 17:00 18:45 שפרינצק 29 א' מר מיכאל אילן
סדנה יג ד 17:00 18:45 שפרינצק 213 א' מר אמיר בכר
סדנה יד ה 8:00 9:45 שפרינצק 29 א' מר אורי סגל
סדנה יז ה 8:00 9:45 א'
סדנה יח ה 8:00 9:45 שפרינצק 201 א' מר מיכאל אילן
סדנה יט ה 12:00 13:45 שפרינצק 24 א' גב יעל וויא
סדנה כ ה 12:00 13:45 שפרינצק 26 א' מר רועי ינאי
סדנה כא ה 12:00 13:45 שפרינצק 27 א' מר עודד דישי
סדנה כב ה 14:00 15:45 שפרינצק 203 א' גב מייק וזאן
סדנה כג ה 14:00 15:45 שפרינצק 201 א' מר רועי ינאי
סדנה כד ה 14:00 15:45 שפרינצק 101 א' גב יעל וויא
סדנה כה ה 16:00 17:45 שפרינצק 27 א' גב מייק וזאן
סדנה כו ה 16:00 17:45 שפרינצק 203 א' מר עודד דישי
סדנה כז ה 16:00 17:45 שפרינצק 29 א' גב טל מילין
סדנה כח ד 15:00 16:45 שפרינצק 28 א' מר אמיר בכר
סדנה כט ה 16:00 17:45 שפרינצק 201 א' מר אורי סגל
סדנה ל ה 14:00 15:45 מתמטיקה 110 א' מר חנן רבינוביץ
סדנה לא ה 18:00 19:45 שפרינצק 28 א' מר אורי סגל
סדנה לב ד 8:00 9:45 שפרינצק 203 א' מר אמיר בכר
סדנה לג ד 8:00 9:45 שפרינצק 27 א' מר עדו גולדברג
סדנה לד ד 18:00 19:45 שפרינצק 25 א' גב מייק וזאן
סדנה לה ב 16:00 17:45 שפרינצק 28 ב'
סדנה לו ב 16:00 17:45 שפרינצק 214 ב'
סדנה לז ב 18:00 19:45 שפרינצק 201 ב'
סדנה לח ב 18:00 19:45 שפרינצק 28 ב'
סדנה לט ג 8:00 9:45 שפרינצק 201 ב'
סדנה מ ג 8:00 9:45 שפרינצק 213 ב'
סדנה מא ג 12:00 13:45 שפרינצק 203 ב'
סדנה מב ג 12:00 13:45 שפרינצק 101 ב'
סדנה מג ג 14:00 15:45 שפרינצק 101 ב'
סדנה מד ג 14:00 15:45 שפרינצק 24 ב'
סדנה מה ג 16:00 17:45 שפרינצק 203 ב'
סדנה מו ג 16:00 17:45 שפרינצק 28 ב'
סדנה מז ג 18:00 19:45 שפרינצק 28 ב'
סדנה מח ג 18:00 19:45 שפרינצק 29 ב'
סדנה מט ה 12:00 13:45 שפרינצק 101 א' מר חנן רבינוביץ
סדנה נ ה 12:00 13:45 שפרינצק 116 א'
יש ללמוד במקביל את הקורס 80131. יש להשתתף רק בקבוצה בה רשומים, אלא באישור פרטני מצוות הקורס. פתיחת הקבוצות מותנית במספר משתתפים ובהתכנות. ביום 20/1/021 יום ד', סדנאות כיתות שפרינצק החל מהשעה 17:00 ואילך יתקיימו באופן חד פעמי באולם קנדה.
80032
סדנת למידה פעילה נלווית לקורס חשבון אינפיניטסימלי 2
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 0 ש"ש: 0 סוג: סדנה סמסטר: א' או ב' סוג הבחינה: השתתפות פעילה


סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
סדנה א ה 12:00 13:45 שפרינצק 201 א' מר זיו מעין
סדנה ב ה 12:00 13:45 שפרינצק 114 א' מר אלישע קליין
סדנה ג ה 14:00 15:45 שפרינצק 213 א' מר אלישע קליין
סדנה ד ה 14:00 15:45 שפרינצק 202 א' מר גיל ליבנה
סדנה ה ה 16:00 17:45 שפרינצק 213 א' מר גיל ליבנה
סדנה ו ה 16:00 17:45 א'
סדנה ז ה 16:00 17:45 א'
סדנה ח ה 18:00 19:45 שפרינצק 201 א' מר אלישע קליין
סדנה ט ה 18:00 19:45 א'
סדנה טו ד 17:00 18:45 שפרינצק 214 א' מר גיל ליבנה
סדנה טז ד 8:00 9:45 שפרינצק 28 ב'
סדנה י ה 12:00 13:45 כימיה 7 א' מר יובל להב
סדנה יא ד 15:00 16:45 שפרינצק 27 א' מר זיו מעין
סדנה יב ד 15:00 16:45 שפרינצק 203 א' מר נתנאל לוי
סדנה יג ד 17:00 18:45 שפרינצק 203 א' מר זיו מעין
סדנה יד ד 17:00 18:45 שפרינצק 202 א' מר יובל להב
סדנה יז ג 8:00 9:45 שפרינצק 28 ב'
סדנה יח ד 8:00 9:45 שפרינצק 203 ב'
סדנה יט ד 13:00 14:45 שפרינצק 214 ב'
סדנה כ ד 13:00 14:45 שפרינצק 27 ב'
סדנה כא ד 15:00 16:45 שפרינצק 203 ב'
סדנה כב ד 15:00 16:45 שפרינצק 201 ב'
סדנה כג ד 15:00 16:45 שפרינצק 214 ב'
סדנה כד ד 15:00 16:45 שפרינצק 102 ב'
סדנה כה ד 17:00 18:45 שפרינצק 201 ב'
סדנה כו ד 17:00 18:45 שפרינצק 203 ב'
סדנה כז ד 17:00 18:45 שפרינצק 26 ב'
סדנה כח ה 8:00 9:45 שפרינצק 201 ב'
סדנה כט ה 8:00 9:45 שפרינצק 28 ב'
סדנה ל ה 8:00 9:45 שפרינצק 203 ב'
סדנה לא ה 12:00 13:45 שפרינצק 202 ב'
סדנה לב ה 12:00 13:45 שפרינצק 28 ב'
סדנה לג ה 12:00 13:45 שפרינצק 29 ב'
סדנה לד ה 14:00 15:45 שפרינצק 213 ב'
סדנה לה ה 14:00 15:45 שפרינצק 203 ב'
סדנה לו ה 16:00 17:45 שפרינצק 201 ב'
סדנה לז ה 16:00 17:45 שפרינצק 213 ב'
סדנה לח ה 16:00 17:45 שפרינצק 27 ב'
סדנה לט ה 16:00 17:45 שפרינצק 102 ב'
סדנה מ ה 18:00 19:45 שפרינצק 201 ב'
סדנה מא ה 18:00 19:45 שפרינצק 28 ב'
סדנה מב ה 18:00 19:45 שפרינצק 27 ב'
סדנה מג ה 18:00 19:45 שפרינצק 213 ב'
יש ללמוד במקביל את הקורס 80132. יש להשתתף רק בקבוצה בה רשומים, אלא באישור פרטני מצוות הקורס. פתיחת הקבוצות מותנית במספר משתתפים ובהתכנות. ביום ד' 20/10/21 סדנאות המשובצות בכיתות שפרינצק בשעות 17:00 ואילך יתקיימו עד השעה 18:00
80034
סדנת למידה פעילה נלווית לקורס אלגברה ליניארית 1
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 0 ש"ש: 0 סוג: סדנה סמסטר: א' או ב' סוג הבחינה: השתתפות פעילה


סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
סדנה א ב 8:00 9:45 שפרינצק 213 א' מר ברק אוחנה
סדנה ב ב 8:00 9:45 שפרינצק 28 א' גב מאי סלע
סדנה ג ב 8:00 9:45 שפרינצק 29 א' מר גל וינוגרד
סדנה ד ב 12:00 13:45 שפרינצק 203 א' מר אפק ארין
סדנה ה ב 12:00 13:45 שפרינצק 201 א' מר ברק אוחנה
סדנה ו ב 12:00 13:45 שפרינצק 202 א' מר דניאל רוזנבלט
סדנה ז ב 14:00 15:45 שפרינצק 203 א' מר ברק אוחנה
סדנה ח ב 14:00 15:45 שפרינצק 24 א' גב מאי סלע
סדנה ט ב 14:00 15:45 שפרינצק 201 א' מר דניאל רוזנבלט
סדנה טו ב 18:00 19:45 שפרינצק 203 א' גב ליאל מרואני
סדנה טז ב 18:00 19:45 שפרינצק 201 א' מר רועי כרובי
סדנה י ב 16:00 17:45 שפרינצק 201 א' מר ברק אוחנה
סדנה יא ב 16:00 17:45 שפרינצק 29 א' מר אלעד דהן
סדנה יב ב 16:00 17:45 שפרינצק 27 א' גב ליאל מרואני
סדנה יג ב 16:00 17:45 שפרינצק 28 א' מר רועי כרובי
סדנה יד ב 18:00 19:45 שפרינצק 29 א' מר אלעד דהן
סדנה יז ג 8:00 9:45 שפרינצק 29 א' מר גל וינוגרד
סדנה יח ג 8:00 9:45 שפרינצק 27 א' גב חיה זילברמן
סדנה יט ג 8:00 9:45 שפרינצק 201 א' מר אריאל דייויס
סדנה כ ג 8:00 9:45 שפרינצק 203 א' מר יהונתן שאולקר
סדנה כא ג 12:00 13:45 שפרינצק 201 א' מר אפק ארין
סדנה כב ג 12:00 13:45 שפרינצק 29 א' גב מאי סלע
סדנה כג ג 12:00 13:45 שפרינצק 203 א' מר אריאל דייויס
סדנה כד ג 14:00 15:45 כדור הארץ 125 א' מר דניאל רוזנבלט
סדנה כה ג 14:00 15:45 שפרינצק 28 א' גב חיה זילברמן
סדנה כו ג 14:00 15:45 שפרינצק 213 א' מר אור קופרמן
סדנה כז ג 16:00 17:45 שפרינצק 26 א' גב חיה זילברמן
סדנה כח ג 16:00 17:45 שפרינצק 201 א' מר אפק ארין
סדנה כט ג 16:00 17:45 שפרינצק 203 א' מר יהונתן שאולקר
סדנה ל ג 16:00 17:45 שפרינצק 29 א' מר אור קופרמן
סדנה לא ג 18:00 19:45 שפרינצק 201 א' גב ליאל מרואני
סדנה לב ג 18:00 19:45 שפרינצק 28 א' מר רועי כרובי
סדנה לג ג 18:00 19:45 שפרינצק 27 א' מר יהונתן שאולקר
סדנה לד ג 18:00 19:45 א'
סדנה לה ד 8:00 9:45 שפרינצק 201 ב'
סדנה לו ד 8:00 9:45 שפרינצק 27 ב'
סדנה לז ד 10:00 11:45 שפרינצק 203 ב'
סדנה לח ד 10:00 11:45 שפרינצק 202 ב'
סדנה לט ד 13:00 14:45 שפרינצק 203 ב'
סדנה מ ד 13:00 14:45 כדור הארץ 103 ב'
סדנה מא ד 15:00 16:45 מתמטיקה 2 ב'
סדנה מב ד 17:00 18:45 שפרינצק 202 ב'
סדנה מג ד 17:00 18:45 שפרינצק 29 ב'
סדנה מד ה 8:00 9:45 שפרינצק 27 ב'
סדנה מה ה 8:00 9:45 שפרינצק 213 ב'
יש ללמוד במקביל את הקורס 80134. יש להשתתף רק בקבוצה בה רשומים, אלא באישור פרטני מצוות הקורס. פתיחת הקבוצות מותנית במספר משתתפים ובהתכנות.
80035
סדנת למידה פעילה נלווית לקורס אלגברה ליניארית 2
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 0 ש"ש: 0 סוג: סדנה סמסטר: א' או ב' סוג הבחינה: השתתפות פעילה


סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
סדנה א ב 8:00 9:45 שפרינצק 202 א' מר שגב כהן
סדנה ב ב 8:00 9:45 שפרינצק 102 א' מר יותם מוצפי
סדנה ג ב 16:00 17:45 שפרינצק 203 א' מר שגב כהן
סדנה ד ב 16:00 17:45 שפרינצק 102 א' מר נדב שובל
סדנה ה ב 18:00 19:45 שפרינצק 27 א' מר יותם מוצפי
סדנה ו ב 18:00 19:45 א'
סדנה ז ב