החוג לאמירים - תכנית מצטיינים - חקלאות (755) - מסלול ביוכימיה ומדעי המזון - אמירים
קורסי המסלול
תואר בוגר
ביוכימיה ומדעי המזון - אמירים (2255)
שנה א'
לימודי חובה להלן טבלת קורסי חובה המדגימה מהלך אופטימאלי של לימודים בחוג. חריגה מרצף לימודים מומלץ המתפרס על פני שישה סמסטרים, עלולה לשבש את מהלך הלימודים הסדיר ואף להיות כרוכה בהוצאות נוספות .
65016 סדנה- פרס הנובל שלי MY NOBEL PRIZE- WORKSHOP
החוג הנותן: אמירים - תכנית מצטיינים - חקלאות 2 נ"ז 28 ש"ש סדנה קורס שנתי סוג הבחינה: פרויקט
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
סדנה א א 9:15 10:00 חדר 5 ב' ד"ר שרון שלזינגר
סדנה א ב 17:15 18:00 חדר 6 א' ד"ר שרון שלזינגר
71007 חדו"א I CALCULUS I
החוג הנותן: אמירים - תכנית מצטיינים - חקלאות 7 נ"ז 98 ש"ש שעור ותרגיל סמסטר א' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 12:15 15:00 אולם 15 א' ד"ר אנה גורביץ, ד"ר אנה גורביץ
שעור א ג 15:15 17:00 אולם 15 א' ד"ר אנה גורביץ, ד"ר אנה גורביץ
שעור ב ב 12:15 15:00 חדר 10 א' ד"ר יבסיי קוסמן, ד"ר יבסיי קוסמן
שעור ב ג 15:15 17:00 חדר 10 א' ד"ר יבסיי קוסמן, ד"ר יבסיי קוסמן
תרגיל א ג 17:15 19:00 אולם 11 א' מר אילן אלחנן
תרגיל ב ג 17:15 19:00 אולם 15 א' ד"ר אנה גורביץ
תרגיל ג ה 14:15 16:00 חדר 106 א' מר אילן אלחנן
תרגיל ד ה 14:15 16:00 חדר 8 א' ד"ר אנה גורביץ
שעור א לחוג ‎716‏,‎717‏,‎722‏,‎729‏,‎793‏,‎795‏. תרג א לחוג ‎716‏,‎717‏,‎722‏,‎729‏,‎795‏. תרג ד לחוג ‎716‏,‎722‏. תרג ב לחוג ‎716‏,‎717‏,‎722‏,‎729‏,‎793‏,‎795‏ ולמסלול ‎2510‏,‎2512‏,‎2515‏,‎2516‏,‎2517‏,‎2518‏,‎2522‏. שעור ב לחוג ‎716‏,‎717‏,‎722‏,‎729‏,‎793‏ ולמסלול ‎2510‏,‎2512‏,‎2515‏,‎2516‏,‎2517‏,‎2518‏,‎2522‏. תרג ג לחוג ‎716‏,‎722‏.
71013 מבוא לסטטיסטיקה ותכנון ניסויים INTRODUCTION TO STATISTICS AND EXPERIMENTAL DESIGN
החוג הנותן: אמירים - תכנית מצטיינים - חקלאות 6 נ"ז 84 ש"ש שעור ותרגיל סמסטר ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 13:15 15:00 אולם אריוביץ 20 ב' ד"ר הדס דון-יחיא, ד"ר הדס דון-יחיא
שעור א ג 14:15 16:00 אולם אריוביץ 20 ב' ד"ר הדס דון-יחיא, ד"ר הדס דון-יחיא
תרגיל א ב 9:15 11:00 חדר 106 ב' גב רונה קרני
תרגיל ב ב 11:15 13:00 יק"א 20 ב' גב רונה קרני
תרגיל ג ג 11:15 13:00 חדר 106 ב' מר אלישע הנדל
תרגיל ד ב 15:15 17:00 חדר 3114 ב' גב רונה קרני
תרגיל ה ב 17:15 19:00 חדר 2 ב' גב רונה קרני
תרגיל ו ד 15:15 17:00 חדר 2 ב' מר שירן בן-זאב
תרגולים יחלו מהשבוע השני, מבחן אמצע יתקיים ב 12.6.20 בשעה 8:30 בכיתות מחשב 16+17+18 תרג א לחוג ‎712‏,‎793‏. תרג ב לחוג ‎712‏. תרג ג לחוג ‎712‏. תרג ד לחוג ‎722‏ ולמסלול ‎2522‏. תרג ה לחוג ‎722‏. תרג ו לחוג ‎729‏ ולמסלול ‎2512‏. שעור א לחוג ‎712‏,‎722‏,‎729‏,‎793‏ ולמסלול ‎2512‏,‎2522‏.
71014 חדו"א II למדעים הניסויים CALCULUS II FOR EXPERIMENTAL STUDIES
החוג הנותן: אמירים - תכנית מצטיינים - חקלאות 4 נ"ז 56 ש"ש שעור ותרגיל סמסטר ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ג 10:15 13:00 חדר 10 ב' ד"ר יבסיי קוסמן
תרגיל א ה 14:15 15:00 חדר 8 ב' מר אילן אלחנן
תרגיל ב ג 13:15 14:00 חדר 3 ב' מר אילן אלחנן
תרגיל ג ה 15:15 16:00 חדר 102 ב' מר אילן אלחנן
שעור א לחוג ‎716‏,‎722‏,‎793‏ ולמסלול ‎2510‏,‎2512‏,‎2515‏,‎2516‏,‎2517‏,‎2518‏,‎2522‏. תרג א לחוג ‎722‏,‎793‏ ולמסלול ‎2522‏. תרג ב לחוג ‎716‏ ולמסלול ‎2510‏,‎2512‏,‎2515‏,‎2516‏,‎2522‏. תרג ג לחוג ‎722‏ ולמסלול ‎2518‏.
71031 פיזיקה א' (מורחב) PHYSICS (A) (EXTENDED)
החוג הנותן: אמירים - תכנית מצטיינים - חקלאות 6 נ"ז 84 ש"ש שעור ותרגיל סמסטר א' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 14:15 16:00 חדר 10 א' ד"ר יאיר מאו, ד"ר יאיר מאו
שעור א ד 13:15 15:00 חדר 10 א' ד"ר יאיר מאו, ד"ר יאיר מאו
תרגיל א ה 12:15 14:00 חדר 3114 א' ד"ר יאיר מאו, מר עפרי זוסמן
תרגיל ב ה 10:15 12:00 חדר 10 א' מר עפרי זוסמן
תרגיל ג ה 12:15 14:00 יק"א 19 א' מר דורון קם
שעור לחוג 793,722,716. תרג א לחוג 716. תרג ב לחוג 793,722. תרג ג לחוג ‎722‏. שעור א לחוג ‎716‏,‎722‏,‎793‏ ולמסלול ‎2516‏,‎2522‏. תרג א לחוג ‎716‏,‎793‏. תרג ב לחוג ‎722‏ ולמסלול ‎2516‏,‎2522‏.
71032 פיזיקה ב (מורחב) PHYSICS (B) (EXTENDED))
החוג הנותן: אמירים - תכנית מצטיינים - חקלאות 6 נ"ז 84 ש"ש שעור ותרגיל סמסטר ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ג 8:15 10:00 חדר 10 ב' ד"ר אביגיל קנר, ד"ר אביגיל קנר
שעור א ה 11:15 13:00 חדר 10 ב' ד"ר אביגיל קנר, ד"ר אביגיל קנר
תרגיל א ד 14:15 16:00 חדר 104 ב'
תרגיל ב ד 10:15 12:00 אולם זימן ב'
תרגיל ג ד 14:15 16:00 חדר 9 ב'
שעור לחוג 722,716. תרג א לחוג 722. תרג ב לחוג 716. תרג ג לחוג ‎722‏. שעור א לחוג ‎716‏,‎722‏,‎793‏ ולמסלול ‎2516‏,‎2522‏. תרג א לחוג ‎722‏,‎793‏ ולמסלול ‎2522‏. תרג ב לחוג ‎716‏ ולמסלול ‎2516‏.
71044 ביולוגיה של הצמח PLANT BIOLOGY
החוג הנותן: אמירים - תכנית מצטיינים - חקלאות 2 נ"ז 28 ש"ש שעור סמסטר ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ד 10:15 12:00 אולם אריוביץ 20 ב' פרופ נעמי אורי
שעור א לחוג ‎712‏,‎717‏,‎718‏,‎722‏,‎793‏,‎794‏,‎795‏ ולמסלול ‎2512‏,‎2517‏,‎2518‏,‎2522‏,‎2618‏.
71066 עקרונות בכימיה אורגנית א' PRINCIPLES IN ORGANIC CHEMISTRY A
החוג הנותן: אמירים - תכנית מצטיינים - חקלאות 3 נ"ז 42 ש"ש שעור ותרגיל סמסטר א' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ג 13:15 15:00 אולם 11 א' ד"ר אלי רוכלין, ד"ר אלי רוכלין
שעור א ד 16:15 18:00 אולם 11 א' ד"ר אלי רוכלין, ד"ר אלי רוכלין
שעור ב ג 15:15 17:00 אולם 11 א' ד"ר אלי רוכלין, ד"ר אלי רוכלין
שעור ב ד 8:15 10:00 אולם זימן א' ד"ר אלי רוכלין, ד"ר אלי רוכלין
תרגיל א ג 17:15 19:00 חדר 8 א'
תרגיל ב ב 13:15 15:00 חדר 101 א'
תרגיל ג ג 11:15 13:00 9 א א'
תרגיל ד ג 11:15 13:00 חדר 1 א'
תרגיל ה ג 11:15 13:00 חדר 10 א'
תרגיל ו ה 10:15 12:00 אולם 15 א'
תרגיל ז א 11:15 13:00 חדר 101 א'
תרגיל ח א 11:15 13:00 חדר 2 א'
תרגיל ט ג 13:15 15:00 יק"א 20 א'
תרגיל י ב 13:15 15:00 חדר 5 א'
תרגיל יא ג 13:15 15:00 חדר 9 א'
תרגיל יב א 11:15 13:00 אתרוג א'
הקורס ינתן החל מהשבוע השביעי לסמסטר. תרג ו לחוג ‎716‏. שעור ב לחוג ‎712‏,‎718‏,‎794‏. תרג יב לחוג ‎712‏. תרג ז לחוג ‎712‏. תרג ח לחוג ‎712‏,‎794‏. תרג ט לחוג ‎718‏,‎794‏. תרג י לחוג ‎715‏,‎791‏,‎792‏ ולמסלול ‎2515‏. תרג יא לחוג ‎718‏ ולמסלול ‎2518‏. שעור א לחוג ‎710‏,‎715‏,‎716‏,‎722‏,‎791‏,‎792‏,‎793‏,‎795‏ ולמסלול ‎2510‏,‎2512‏,‎2515‏,‎2516‏,‎2517‏,‎2518‏,‎2522‏. תרג א לחוג ‎710‏. תרג ב לחוג ‎710‏ ולמסלול ‎2510‏,‎2516‏,‎2522‏. תרג ג לחוג ‎722‏. תרג ד לחוג ‎722‏,‎793‏ ולמסלול ‎2512‏. תרג ה לחוג ‎722‏.
71067 עקרונות בכימיה אורגנית ב' PRINCIPLES IN ORGANIC CHEMISTRY B
החוג הנותן: אמירים - תכנית מצטיינים - חקלאות 4 נ"ז 56 ש"ש שעור, תרגיל ומעבדה סמסטר ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 8:15 10:00 אולם אריוביץ 20 ב' ד"ר צבי חיוקה
שעור ב ג 8:15 10:00 אולם אריוביץ 20 ב' ד"ר צבי חיוקה
תרגיל א ה 12:15 13:00 חדר 101 ב' ד"ר צבי חיוקה
תרגיל ב ה 12:15 13:00 חדר 106 ב'
תרגיל ג ה 11:15 12:00 חדר 106 ב'
תרגיל ד ד 11:15 12:00 אתרוג ב'
תרגיל ה ג 13:15 14:00 חדר 1 ב'
תרגיל ו ג 10:15 11:00 חדר 108 ב'
תרגיל ז ג 10:15 11:00 אתרוג ב'
תרגיל ח ד 13:15 14:00 חדר 3 ב'
תרגיל ט ד 13:15 14:00 חדר 6 ב'
תרגיל י ג 14:15 15:00 חדר 102 ב'
תרגיל יא ג 15:15 16:00 חדר 106 ב'
תרגיל יב ב 17:15 18:00 חדר 106 ב'
תרגיל יג ד 13:15 14:00 אתרוג ב'
תרגיל יד ה 13:15 14:00 חדר 3 ב'
מעבדה א א 9:15 12:00 מע' 21 ב'
מעבדה ב א 9:15 12:00 מע' 22 ב'
מעבדה ג א 9:15 12:00 מע' 21 ב'
מעבדה ד ג 8:15 11:00 מע' 21 ב'
מעבדה ה ג 8:15 11:00 מע' 22 ב'
מעבדה ו ג 8:15 11:00 מע' 21 ב'
מעבדה ז ג 8:15 11:00 מע' 22 ב'
מעבדה ח ה 8:15 11:00 מע' 21 ב'
מעבדה ט ה 8:15 11:00 מע' 22 ב'
מעבדה י ה 8:15 11:00 מע' 21 ב'
מעבדה יא ה 8:15 11:00 מע' 22 ב'
מעבדה יב ה 16:15 19:00 מע' 21 ב'
מעבדה יג ה 16:15 19:00 מע' 22 ב' ד"ר צבי חיוקה
מעבדה יד ה 16:15 19:00 מע' 22 ב' ד"ר צבי חיוקה
המעבדות יחלו בשבוע שני מעב א לחוג ‎712‏ ולמסלול ‎2512‏. מעב ב לחוג ‎712‏. מעב ג לחוג ‎712‏. מעב ד לחוג ‎710‏. מעב ה לחוג ‎710‏. מעב ו לחוג ‎715‏,‎792‏. מעב ז לחוג ‎710‏,‎791‏. שעור ב לחוג ‎712‏,‎718‏,‎794‏,‎795‏ ולמסלול ‎2518‏. תרג ז לחוג ‎712‏. תרג ח לחוג ‎722‏,‎793‏. תרג ט לחוג ‎722‏,‎793‏ ולמסלול ‎2512‏,‎2522‏. תרג י לחוג ‎718‏. תרג יא לחוג ‎718‏. תרג יב לחוג ‎718‏,‎794‏. מעב יד לחוג ‎718‏. מעב ח לחוג ‎722‏. מעב ט לחוג ‎722‏,‎793‏ ולמסלול ‎2522‏. מעב י לחוג ‎715‏,‎722‏,‎795‏ ולמסלול ‎2515‏. מעב יא לחוג ‎716‏,‎795‏ ולמסלול ‎2516‏. מעב יב לחוג ‎718‏ ולמסלול ‎2510‏,‎2518‏. מעב יג לחוג ‎718‏,‎794‏ ולמסלול ‎2518‏. שעור א לחוג ‎710‏,‎715‏,‎716‏,‎722‏,‎791‏,‎792‏,‎793‏ ולמסלול ‎2510‏,‎2515‏,‎2516‏,‎2522‏. תרג א לחוג ‎710‏. תרג ב לחוג ‎710‏,‎791‏. תרג ג לחוג ‎715‏ ולמסלול ‎2510‏,‎2515‏. תרג ד לחוג ‎715‏,‎795‏ ולמסלול ‎2518‏. תרג ה לחוג ‎712‏. תרג ו לחוג ‎712‏. תרג יד לחוג ‎715‏,‎722‏,‎792‏. תרג יג לחוג ‎716‏.
71073 מעבדה בעקרונות הכימיה CHEMICAL PRINCIPLES - LAB
החוג הנותן: אמירים - תכנית מצטיינים - חקלאות 2 נ"ז 28 ש"ש מעבדה סמסטר א' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
מעבדה א א 9:15 12:00 מע' 201 א' ד"ר מרב סטי, גב לירון נלגס, גב ליאור פרי, גב דיאנה אבו חלקה, גב רוני סידס
מעבדה ב א 16:15 19:00 מע' 201 א' ד"ר מרב סטי, גב ליאור פרי, גב אופל חתם, גב נטלי בן עבו, גב דיאנה אבו חלקה
מעבדה ג ב 16:15 19:00 מע' 201 א' ד"ר מרב סטי, מר ירון בן שושן, גב אופל חתם, גב דיאנה אבו חלקה, גב ליאור פרי
מעבדה ד ג 8:15 11:00 מע' 201 א' גב איה בריל, גב ליאור פרי, גב נטלי בן עבו, גב רוני סידס
מעבדה ה ג 12:15 15:00 מע' 201 א' גב לירון נלגס, גב איה בריל, גב אופל חתם, גב נטלי בן עבו
מעבדה ו ג 16:15 19:00 מע' 201 א' גב ליאור פרי, גב דיאנה אבו חלקה, גב רוני סידס, גב אופל חתם
מעבדה ז ד 12:15 15:00 מע' 201 א' ד"ר מרב סטי, גב לירון נלגס, גב איה בריל, גב ליאור פרי, גב נטלי בן עבו
מעבדה ח ד 16:15 19:00 מע' 201 א' ד"ר מרב סטי, גב לירון נלגס, גב איה בריל, גב ליאור פרי, גב רוני סידס
.המעבדה תחל בשבוע חמישי של הסמסטר לו"ז יתפרסם במודל. מעב ז לחוג ‎712‏,‎715‏,‎792‏,‎795‏ ולמסלול ‎2512‏,‎2518‏. מעב א לחוג ‎716‏,‎722‏,‎793‏ ולמסלול ‎2516‏,‎2522‏. מעב ב לחוג ‎710‏,‎718‏,‎794‏ ולמסלול ‎2510‏,‎2515‏,‎2518‏. מעב ג לחוג ‎722‏,‎793‏ ולמסלול ‎2522‏. מעב ד לחוג ‎710‏ ולמסלול ‎2510‏. מעב ה לחוג ‎712‏. מעב ו לחוג ‎715‏,‎792‏. מעב ח לחוג ‎718‏.
71074 עקרונות הכימיה CHEMICAL PRINCIPLES
החוג הנותן: אמירים - תכנית מצטיינים - חקלאות 7 נ"ז 98 ש"ש שעור ותרגיל סמסטר א' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 14:15 16:00 אולם 11 א' ד"ר מרב סטי, ד"ר מרב סטי
שעור א ג 8:15 11:00 אולם 11 א' ד"ר מרב סטי, ד"ר מרב סטי
שעור ב א 12:15 14:00 אולם 11 א' ד"ר מרב סטי, ד"ר מרב סטי
שעור ב ד 9:15 12:00 אולם אריוביץ 20 א' ד"ר מרב סטי, ד"ר מרב סטי
תרגיל א ה 12:15 14:00 חדר 10 א' ד"ר מרב סטי, מר אורן לוינגר
תרגיל ב ה 12:15 14:00 מקלט א' גב יעל טל
תרגיל ג ה 12:15 14:00 אולם 15 א' גב מריה מרטיננקו
תרגיל ד ג 11:15 13:00 חדר 8 א' ד"ר מרב סטי, גב הדר קליין
תרגיל ה ג 11:15 13:00 חדר 9 א' מר ירון בן שושן
תרגיל ז ה 14:15 16:00 יק"א 19 א' גב יעל טל
תרגיל ח ה 14:15 16:00 יק"א 19 א' גב יעל טל
תרגיל ט ה 8:15 10:00 חדר 108 א' ד"ר מרב סטי, גב יעל טל
תרגיל י ה 10:15 12:00 חדר 9 א' מר אורן לוינגר
תרגיל יא ה 8:15 10:00 יק"א 19 א' גב הדר קליין
תרגיל יב ה 8:15 10:00 אתרוג א' גב מריה מרטיננקו
תרגיל יג ד 13:15 15:00 חדר 104 א' מר ירון בן שושן
תיגבור עקרונות הכימיה - החל מהשבוע השני - אולם 11 תרג יב לחוג ‎722‏,‎793‏. שעור א לחוג ‎712‏,‎718‏,‎794‏ ולמסלול ‎2512‏,‎2518‏. תרג א לחוג ‎712‏,‎795‏ ולמסלול ‎2512‏. תרג ב לחוג ‎712‏ ולמסלול ‎2518‏. תרג ג לחוג ‎712‏. תרג ד לחוג ‎718‏,‎794‏. תרג ה לחוג ‎718‏. שעור ב לחוג ‎710‏,‎715‏,‎716‏,‎717‏,‎722‏,‎791‏,‎792‏,‎793‏,‎795‏ ולמסלול ‎2510‏,‎2515‏,‎2516‏,‎2517‏,‎2522‏. תרג ז לחוג ‎710‏. תרג ח לחוג ‎710‏,‎791‏ ולמסלול ‎2510‏. תרג ט לחוג ‎716‏ ולמסלול ‎2516‏. תרג י לחוג ‎710‏,‎715‏,‎792‏ ולמסלול ‎2515‏. תרג יא לחוג ‎722‏ ולמסלול ‎2522‏. תרג יג לחוג ‎718‏.
71078 ביולוגיה של התא CELL BIOLOGY
החוג הנותן: אמירים - תכנית מצטיינים - חקלאות 3.5 נ"ז 49 ש"ש שעור ותרגיל סמסטר א' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 8:15 11:00 אולם אריוביץ 20 א' ד"ר אסף מוסקונה, פרופ מנחם מושליון
שעור ב ה 8:15 11:00 אולם אריוביץ 20 א' פרופ מנחם מושליון, ד"ר אסף מוסקונה
תרגיל א ה 16:15 17:00 אולם אריוביץ 20 א' ד"ר אסף מוסקונה, מר טל בן שלום, גב עדי יערן, גב יעל גרונוולד, מר עודד פרי טל
תרגיל ב ה 17:15 18:00 אולם אריוביץ 20 א' פרופ מנחם מושליון, מר טל בן שלום, גב עדי יערן, גב יעל גרונוולד, מר עודד פרי טל
תרגיל ינתן אחת לשבועיים החל מהשבוע השני לסמסטר. תרג ב לחוג ‎710‏,‎715‏,‎716‏,‎717‏,‎722‏,‎791‏,‎792‏,‎795‏. תרג א לחוג ‎712‏,‎717‏,‎718‏,‎722‏,‎791‏,‎794‏,‎795‏ ולמסלול ‎2512‏,‎2515‏,‎2516‏,‎2522‏. שעור א לחוג ‎710‏,‎715‏,‎716‏,‎717‏,‎722‏,‎791‏,‎792‏,‎793‏ ולמסלול ‎2510‏,‎2515‏,‎2516‏,‎2522‏. שעור ב לחוג ‎712‏,‎717‏,‎718‏,‎794‏,‎795‏ ולמסלול ‎2512‏,‎2517‏,‎2518‏.
71445 מבוא למדעי המזון - עקרונות ותהליכים INT. TO FOOD SCIENCE - PRINCIPLES & PROCESSES
החוג הנותן: אמירים - תכנית מצטיינים - חקלאות 2 נ"ז 28 ש"ש שעור סמסטר ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 11:15 13:00 אולם אריוביץ 20 ב' פרופ עידו ברסלבסקי
שעור א לחוג ‎712‏,‎722‏,‎793‏ ולמסלול ‎2522‏.
שנה ג'
לימודי חובה
65011 תכנית אמירים SPECIAL HONORS PROGRAM
החוג הנותן: אמירים - תכנית מצטיינים - חקלאות 37 נ"ז 518 ש"ש הדרכה קורס שנתי סוג הבחינה: עבודה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
הדרכה א שנתי
לרישום קורס זה עליך לפנות למזכירות