החוג למדעי הקרקע והמים (716) - מסלול מדעי הקרקע והמים - חטיבת איכות הסביבה
קורסי המסלול
תואר בוגר
מדעי הקרקע והמים - חטיבת איכות הסביבה (1601)
שנה ב'
לימודי חובה להלן טבלת קורסי חובה המדגימה מהלך אופטימאלי של לימודים בחוג. חריגה מרצף לימודים מומלץ המתפרס על פני שישה סמסטרים, עלולה לשבש את מהלך הלימודים הסדיר ואף להיות כרוכה בהוצאות נוספות
71015
פיזיולוגיה של הצמח
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 7 ש"ש: 98 סוג: שעור ומעבדה סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 10:15 12:00 אולם זימן א' פרופ דוד וייס, פרופ דוד וייס, פרופ מנחם מושליון, פרופ מנחם מושליון, ד"ר שילה רוזנווסר, ד"ר שילה רוזנווסר
שעור א ג 10:15 12:00 אולם זימן א' פרופ דוד וייס, פרופ דוד וייס, פרופ מנחם מושליון, פרופ מנחם מושליון, ד"ר שילה רוזנווסר, ד"ר שילה רוזנווסר
מעבדה א ה 9:15 13:00 מע' 21 א' ד"ר שילה רוזנווסר, גב עדי יערן, מר איתי עוז, מר חגי שוחט, גב נגה גלנץ, מר רועי שדה, מר עומרי חסון, גב דפנה אוני, מר מתנאל היפש
מעבדה ב ד 12:15 16:00 מע' 21 א' פרופ מנחם מושליון, גב עדי יערן, מר איתי עוז, מר חגי שוחט, גב נגה גלנץ, מר עומרי חסון, גב דפנה אוני, גב גל גלעד, מר מתנאל היפש
מעבדה ג ה 14:15 18:00 מע' 21 א' פרופ דוד וייס, גב עדי יערן, מר חגי שוחט, גב נגה גלנץ, מר רועי שדה
שימו לב ! ינתנו שני שיעורים נוספים בתאריכים 27.1.20+28.1.20 למשך שעתיים .כל קבוצה תצטרך רק מועד אחד והחלוקה תתבצע בתאום מול המרצה שעור א לחוג ‎710‏,‎715‏,‎716‏,‎791‏,‎792‏ ולמסלול ‎2510‏,‎2515‏,‎2516‏. מעב א לחוג ‎710‏,‎715‏,‎716‏ ולמסלול ‎2516‏. מעב ב לחוג ‎710‏,‎715‏,‎791‏,‎792‏ ולמסלול ‎2510‏,‎2515‏. מעב ג לחוג ‎710‏,‎715‏,‎791‏,‎792‏ ולמסלול ‎2510‏,‎2515‏.
71018
יסודות מדע הקרקע
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 10:15 13:00 אולם אריוביץ 20 א' פרופ בנימין חפץ
תרגיל א ב 8:15 10:00 מי תהום א' פרופ בנימין חפץ, מר מעוז דור
תרגיל ב ב 8:15 10:00 חדר 10 א' מר אביתר בן מרדכי
תרגיל ג ב 8:15 10:00 חדר 8 א' מר יוני אלישר
תרגיל ד ב 12:15 14:00 מי תהום א' מר מעוז דור
תרגיל ה ב 8:15 10:00 חדר 109 א' מר עידו מאור
תרגיל ו ג 15:15 17:00 מי תהום א' מר איתמר מנדלב
ינתנו מעבדות לסרוגין במקביל לשעות התרגילים , מבחן אמצע יתקיים בתאריך , תרג ו לחוג ‎716‏. שעור א לחוג ‎710‏,‎715‏,‎716‏,‎791‏,‎792‏. תרג א לחוג ‎710‏,‎791‏. תרג ב לחוג ‎710‏,‎791‏. תרג ג לחוג ‎710‏,‎791‏. תרג ד לחוג ‎715‏,‎792‏. תרג ה לחוג ‎715‏.
71024
כימיה פיזיקלית
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 13:15 15:00 חדר 8 א' פרופ יעל מישאל
תרגיל א ג 10:15 12:00 מי תהום א' פרופ יעל מישאל, גב חן דיין
תרגיל ב ב 15:15 17:00 חדר 8 א' מר אור ליטיג
תרגיל ג ג 15:15 17:00 חדר 8 א' מר אור ליטיג
שעור לחוג 793,722,716. תרג א לחוג 793,722. תרג ב לחוג 716. תרג ג לחוג ‎722‏. שעור א לחוג ‎716‏,‎722‏,‎793‏. תרג א לחוג ‎722‏,‎793‏. תרג ב לחוג ‎716‏.
71026
הסקה סטטיסטית ותכנון ניסויים
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: מבחן ממוחשב בבית

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ג 8:15 11:00 אולם זימן ב' ד"ר הדס דון-יחיא
תרגיל א ה 15:15 16:00 יק"א 20 ב' מר אלישע הנדל
תרגיל ב ה 16:15 17:00 חדר 108 ב' מר אלישע הנדל
תרגיל ג א 12:15 13:00 חדר 108 ב'
תרגיל ד ד 16:15 17:00 חדר 104 ב' מר אלישע הנדל
תרג ב לחוג ‎710‏,‎791‏. תרג ג לחוג ‎715‏,‎792‏. תרג ד לחוג ‎716‏. תרג ה לחוג ‎718‏,‎794‏. תרג ו לחוג ‎718‏. שעור א לחוג ‎710‏,‎715‏,‎716‏,‎718‏,‎791‏,‎792‏,‎794‏. תרג א לחוג ‎710‏.
71028
גנטיקה בסיסית
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 13:15 15:00 אולם אריוביץ 20 א' ד"ר עידן עפרוני, ד"ר עידן עפרוני, פרופ נעמי אורי, פרופ נעמי אורי
שעור א ג 8:15 10:00 אולם אריוביץ 20 א' ד"ר עידן עפרוני, ד"ר עידן עפרוני, פרופ נעמי אורי, פרופ נעמי אורי
תרגיל א ג 14:15 15:00 חדר 3114 א' ד"ר עידן עפרוני, פרופ נעמי אורי
הקורס ילמד יחד עם קורס יסודות הגנטיקה 71012 המיועד לתלמידי יתר החוגים בשנה ב'. הקורס ילמד במחצית הראשונה של הסימסטר למשך 8 שבועות. השיעור יינתן במעגל סגור ויועבר מאולם איריוביץ לחדר 9 בניין קנדי לי
71056
מיקרוביולוגיה כללית
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ומעבדה סמסטר: ב' סוג הבחינה: מבחן ממוחשב בבית

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 12:15 14:00 אולם אריוביץ 20 ב' פרופ אדוארד יורקביץ, ד"ר יונתן פרידמן, ד"ר יעל הלמן
שעור ב ב 12:15 14:00 אולם זימן ב' ד"ר יונתן פרידמן, פרופ אדוארד יורקביץ, ד"ר יעל הלמן
מעבדה א ד 10:15 14:00 מע' 3 ב' ד"ר יעל הלמן, גב שירי טופמן, גב ענבל פולין, גב יעל בלו, מר נתאי מרוז
מעבדה ב ד 15:15 19:00 מע' 3 ב' ד"ר יונתן פרידמן, גב גל ששון, גב נעמה שטרצר, גב יאנה בייזמן מגן, מר נמרוד נחמיאס
מעבדה ג ה 10:15 14:00 מע' 3 ב' פרופ אדוארד יורקביץ, גב שירי טופמן, גב נעמה שטרצר, מר נתאי מרוז, מר נמרוד נחמיאס
מעבדה ד ד 10:15 14:00 מע' 3 ב' ד"ר יעל הלמן, גב נעמה שטרצר, גב יאנה בייזמן מגן, גב ענבל פולין, גב יעל בלו
מעבדה ה ד 15:15 19:00 מע' 3 ב' ד"ר יונתן פרידמן, גב גל ששון, גב ענבל פולין, גב יעל בלו, מר נתאי מרוז
מעבדה ו ה 10:15 14:00 מע' 3 ב' פרופ אדוארד יורקביץ, גב שירי טופמן, גב גל ששון, גב יאנה בייזמן מגן, מר נמרוד נחמיאס
יתכנו שינויים בקבוצות מעבדה הרישום הסופי יקבע על ידי מזכירות הוראה בהתאם להתאמה בין מספר התלמידים לתפוסת המעבדה ( הודעה על כך תצא בנפרד). קבוצה א,ב,ג, מחזור א' ישתתפו במעבדה בשבעת השבועות הראשונים לסמסטר קבוצות , ד' ה' ו' מחזור ב' יתקיים בשבעת השבועות האחרונים של הסמסטר . שעור ב לחוג ‎712‏,‎715‏,‎716‏. שעור א לחוג ‎710‏,‎718‏,‎722‏,‎791‏,‎792‏,‎793‏,‎794‏,‎795‏. מעב א לחוג ‎715‏,‎716‏,‎718‏,‎792‏. מעב ב לחוג ‎710‏,‎712‏. מעב ג לחוג ‎722‏. מעב ד לחוג ‎718‏,‎793‏,‎794‏. מעב ה לחוג ‎710‏,‎791‏. מעב ו לחוג ‎712‏,‎793‏.
71251
מבוא להיסטוריה ולפילוסופיה של המדע
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 2 ש"ש: 28 סוג: שעור סמסטר: ב' סוג הבחינה: מבחן ממוחשב בבית

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 17:15 19:00 אולם 11 ב' מר נתנאל קופפר
שעור ב ג 17:15 19:00 אולם 11 ב' מר נתנאל קופפר
שעור א לחוג ‎710‏,‎712‏,‎715‏,‎716‏,‎718‏,‎729‏,‎791‏,‎792‏,‎794‏,‎795‏ ולמסלול ‎2515‏,‎2516‏. שעור ב לחוג ‎716‏,‎722‏,‎793‏ ולמסלול ‎2512‏,‎2516‏.
71530
אקולוגיה כללית
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 2 ש"ש: 28 סוג: שעור סמסטר: ב' סוג הבחינה: מבחן ממוחשב בבית

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 17:15 19:00 אולם אריוביץ 20 ב' ד"ר יעל מנדליק
החל משנת תשפ"א קורס זה יינתן באנגלית
71615
תהליכי התהוות הקרקע
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 2 ש"ש: 28 סוג: שעור סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ד 14:15 16:00 ח"ס קרקע ב' פרופ יעל מישאל
כולל סיור.
71616
שיטות לבדיקת קרקעות
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: שעור ומעבדה סמסטר: ב' סוג הבחינה: מבחן ממוחשב בבית

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 14:15 15:00 מי תהום ב' פרופ משה שנקר
מעבדה א ב 15:15 17:00 מי תהום ב' פרופ משה שנקר, מר איתמר מנדלב, מר אביתר בן מרדכי
השיעור והמעבדה יתקיימו גם במעבדה 4 בניין לובל
71619
יסודות המטאורולוגיה החקלאית
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ג 11:15 13:00 אתרוג ב' ד"ר ערן טס
תרגיל א ה 15:15 16:00 חדר 108 ב' ד"ר ערן טס, גב מאור גבאי
71622
פיזיקה של המים בקרקע
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: מבחן ממוחשב בבית

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 9:15 12:00 מי תהום ב' ד"ר נמרוד שוורץ
תרגיל א ב 11:15 12:00 מי תהום ב' ד"ר נמרוד שוורץ, מר אילן בן נח
71744
מתמטיקה שימושית לתלמידי קרקע ומים
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 8:15 10:00 יק"א 20 א' ד"ר אנה גורביץ
תרגיל א ג 13:15 14:00 חדר 10 א' ד"ר אנה גורביץ
שעור לחוג 716. תרג לחוג 716.
לימודי חובה ניתן לקחת את הקורס בשנה ב' או בשנה ג'
71137
תכנות בסיסי בפייתון
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' או ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור ותרגיל א א 17:15 21:00 כתת מחשב 16 א' ד"ר לאה בורובוי, גב עיינה נטע
שעור ותרגיל ב ב 17:15 21:00 כתת מחשב 16 א' ד"ר לאה בורובוי, גב עיינה נטע
שעור ותרגיל ג א 17:15 21:00 כתת מחשב 16 ב' ד"ר לאה בורובוי, גב עיינה נטע
שעור ותרגיל ד ב 17:15 21:00 כתת מחשב 16 ב' ד"ר לאה בורובוי, גב עיינה נטע
שעור ותרגיל ה ב' ד"ר לאה בורובוי, גב עיינה נטע
קבוצה ה' 2.9-15.9 נלמד בכיתת מחשב 16 שות א לחוג ‎710‏,‎715‏,‎716‏,‎717‏,‎722‏,‎791‏,‎792‏,‎793‏,‎794‏,‎795‏ ולמסלול ‎2510‏,‎2512‏,‎2515‏,‎2516‏,‎2517‏,‎2518‏,‎2522‏. שות ב לחוג ‎710‏,‎715‏,‎716‏,‎717‏,‎722‏ ולמסלול ‎2510‏,‎2512‏,‎2515‏,‎2516‏,‎2517‏,‎2518‏,‎2522‏. שות ג לחוג ‎710‏,‎715‏,‎716‏,‎717‏,‎722‏ ולמסלול ‎2510‏,‎2512‏,‎2515‏,‎2516‏,‎2517‏,‎2518‏,‎2522‏. שות ד לחוג ‎710‏,‎715‏,‎716‏,‎717‏,‎718‏,‎722‏ ולמסלול ‎2510‏,‎2512‏,‎2515‏,‎2517‏,‎2518‏.
לימודי חובת בחירה יש לבחור לפחות 20 נ"ז מרשימה זו במהלך התואר. מקורסי החטיבה (על פי דרישות קדם)
49601
דיני סביבה
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 2 ש"ש: 28 סוג: שעור סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב


סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב' עו"ד עמית ברכה, עו"ד עמית ברכה, עו"ד עמית ברכה, עו"ד עמית ברכה
שעור א ד 16:15 18:00 ב' עו"ד עמית ברכה, עו"ד עמית ברכה, עו"ד עמית ברכה, עו"ד עמית ברכה
שעור א ד 16:15 18:00 סילברמן 502 ב' עו"ד עמית ברכה, עו"ד עמית ברכה, עו"ד עמית ברכה, עו"ד עמית ברכה
שעור א ד 16:15 18:00 3401 חבר ב' עו"ד עמית ברכה, עו"ד עמית ברכה, עו"ד עמית ברכה, עו"ד עמית ברכה
הקורס אינו מיועד למשפטנים. הקורס יערך בהר הצופים בחדר 3401 בחברה . הקורס יועבר בוידאו-קונפרנס לפקולטה לחקלאות לחדר 9א. שעת התחלת השיעור היא 16:30. הקורס הינו באחריות ביה"ס המתקדם ללימודי סביבה. הקורס הינו לתואר שני וחלים עליו נהליהוראה בהתאם.
71084
חקלאות ואיכות הסביבה - פרקים נבחרים
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 1 ש"ש: 14 סוג: שעור סמסטר: ב' סוג הבחינה: השתתפות פעילה

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 14:15 15:00 אולם אריוביץ 20 ב' ד"ר יעל הלמן
קורס מיועד למעוניינים בתחומים המשיקים בין חקלאות לבין איכות הסביבה. שעור לחוג 722,718,717,716,715,710. שעור א לחוג ‎710‏,‎715‏,‎716‏,‎717‏,‎718‏,‎722‏.
71145
ניהול יער בישראל
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 2 ש"ש: 28 סוג: שעור סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ד 10:15 12:00 חדר 1 ב' ד"ר יגיל אסם
הקורס כולל סיור ומוגבל ל-50 סטודנטים. פתוח לתלמידי שנה ג' באישור מרצה
71303
עשבים רעים והדברתם
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ומעבדה סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ד 8:15 10:00 חדר 3114 ב' פרופ צבי פלג
מעבדה א ד 10:15 13:00 מע' 101 ב' פרופ צבי פלג, מר ירון גדרי, מר רום תרשיש
71342
מבוא למערכות מידע גאוגרפיות (GIS)
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 3.5 ש"ש: 49 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ג 10:15 12:00 חדר 8 א' ד"ר יפית כהן
תרגיל א ג 12:15 14:00 כתת מחשב 16 א' ד"ר יפית כהן, מר ניצן גרף
תרגיל ב ג 15:15 17:00 כתת מחשב 16 א' מר ניצן גרף
71344
אקולוגיה של שמירת טבע
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 3.5 ש"ש: 49 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ד 16:15 18:00 חדר 109 ב' ד"ר יהושע שקדי
תרגיל א ד 18:15 19:00 כתת מחשב 17 ב' ד"ר יהושע שקדי
בנוסף יום סיור. מספר משתתפים מוגבל ל 50. עדיפות לתלמידי תוכנית שמירת טבע ושטחים פתוחים וחטיבת איכות הסביבה
71345
סדנת מבוא לשמירת טבע ושטחים פתוחים
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 1 ש"ש: 14 סוג: שעור סמסטר: א' סוג הבחינה: עבודה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 16:15 18:00 חדר 1 א' פרופ ז'וזה גרינצוויג
71473
היבטים של קיימות במזון
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 2 ש"ש: 28 סוג: שעור סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ג 14:15 16:00 יק"א 19 א' גב גליה צוקרמן
71512
יישום שיטות ואמצעים להדברת פגעים בצמחים
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: שעור סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ד 15:15 18:00 יק"א 19 א' פרופ אברהם גמליאל, פרופ דני שטיינברג
71515
מבוא לניהול אוכלוסיות מזיקים
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 2 ש"ש: 28 סוג: שעור סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 16:15 18:00 חדר 10 א' פרופ שי מורין
. חובת בחירה לכל תלמידי חטיבה 7101.
71815
היבטים של איכות הסביבה בגידול בעלי-חיים
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 2 ש"ש: 28 סוג: שעור סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 17:15 19:00 חדר 108 ב' פרופ יאפ ואן-ריין, ד"ר אילן צדיקוב
מיועד לתלמידי שנה ג'. חובת בחירה לתלמידי חוגים 717,ו-718 הלומדים בחטיבה 7101.
71838
זואוגאוגרפיה של חולייתנים בישראל
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: שעור סמסטר: ב' סוג הבחינה: עבודה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ג 10:15 13:00 ח"ס בע"ח ב' פרופ גילה כחילה-ברגל
מספר משתתפים מוגבל ל-50. מיועד לתלמידי שנה ג'. עדיפות לתלמידי חוג 726 וחוג 716 בחטיבת איכות הסביבה. כולל סיורים
71947
עקרונות אקולוגיים בתכנון מרחבי לשמירת טבע
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 2 ש"ש: 28 סוג: שעור סמסטר: ב' סוג הבחינה: עבודה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ה 13:15 15:00 חדר 1 ב' ד"ר יעל מנדליק
תלמידי בוגר המעוניינים בקורס, ייפנו למורה לקבלת אישור השתתפות בכתב ויימסורו אותו למזכירות לענייני הוראה
וגם . מרשימת קורסי חובת הבחירה של החוג עליך להשלים את צבירת הנ"ז עד סוף התואר
71260
תרגיל מחקר
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 8 ש"ש: 112 סוג: שעור סמסטר: קורס שנתי סוג הבחינה: עבודה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א שנתי
לרישום קורס זה עליך לפנות למזכירות
71503
ביולוגיה של הקרקע
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: שעור סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה חלקית

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 9:15 12:00 חדר 2 א' פרופ אדוארד יורקביץ, ד"ר דרור מינץ, ד"ר עדי בכר
שעור א ב 9:15 12:00 חדר 2 א' פרופ אדוארד יורקביץ, ד"ר דרור מינץ, ד"ר עדי בכר
מומלץ לתלמידי חוגים 716,715 הלומדים בחטיבה 7101
71602
דישון ופוריות הקרקע
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ומעבדה סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ה 8:15 10:00 חדר 9 א' פרופ משה שנקר
מעבדה א ה 10:15 12:00 מע' 4 א' פרופ משה שנקר, מר דוד ילין
מעבדה ב ה 10:15 12:00 מי תהום א' גב רותם לוין
מעב א לחוג ‎710‏,‎716‏. מעב ב לחוג ‎710‏,‎715‏.
71603
מליחות המים והקרקע
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ומעבדה סמסטר: ב' סוג הבחינה: עבודה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 14:15 16:00 ח"ס קרקע ב' ד"ר נמרוד שוורץ
מעבדה א א 16:15 18:00 כתת מחשב 17 ב' ד"ר נמרוד שוורץ, מר גל מט
יתקיימו סיורים,
71604
בקרת אקלים בבתי-צמיחה
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 2 ש"ש: 28 סוג: שעור סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בע"פ

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 14:15 16:00 אתרוג ב' ד"ר מאיר טייטל
יתקיימו סיורים
71605
שימור הקרקע
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 15:15 17:00 חדר 5 א' ד"ר גיל אשל
תרגיל א א 17:15 18:00 חדר 5 א' ד"ר גיל אשל, מר מארק לייקין
71607
יסודות הנדסת השקייה
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: עבודה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ג 8:15 10:00 מי תהום ב' ד"ר מרדכי כהן
תרגיל א ג 11:15 12:00 מי תהום ב' ד"ר מרדכי כהן
71608
מטאורולוגיה וזיהום אויר
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ד 10:15 12:00 חדר 101 א' ד"ר ערן טס
תרגיל א א 14:15 15:00 חדר 106 א' ד"ר ערן טס, גב מאור גבאי
כולל סיור
71609
כימיה של הסביבה
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 2 ש"ש: 28 סוג: שעור סמסטר: ב' סוג הבחינה: מבחן ממוחשב בבית

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ה 9:15 11:00 מי תהום ב' ד"ר שני אבנרי
71611
טיפול ומיחזור פסולת חקלאית ועירונית
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 2 ש"ש: 28 סוג: שעור סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ג 16:15 18:00 חדר 9 א' מר דני בית-דין, ד"ר צפריר גרינהוט
כולל סיור
71612
איכות מים, השבחה והשבה
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: שעור סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 10:15 13:00 חדר 102 א' גב שרה אלחנני
עדיפות לתלמידי שנה ג'.
71618
מבוא לכימיה של הקרקע
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 2 ש"ש: 28 סוג: שעור סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 10:15 12:00 חדר 106 א' ד"ר תמרה פולובסוב
71623
מעבדה בהידראוליקה של זרימה במובלים ובקרקע
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: שעור ומעבדה סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ד 14:15 15:00 מי תהום א' ד"ר מרדכי כהן
מעבדה א ד 12:15 14:00 מי תהום א' ד"ר מרדכי כהן
71625
משאבי המים של ישראל וניהולם
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 14:15 16:00 חדר 102 א' ד"ר דניאל קורצמן
תרגיל א ב 16:15 17:00 חדר 102 א' ד"ר דניאל קורצמן, מר גיא קפלן
71739
משוואות דפרנציאליות שמושיות
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 2 ש"ש: 28 סוג: שעור סמסטר: ב' סוג הבחינה: מבחן ממוחשב בבית

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 9:15 11:00 יק"א 20 ב' ד"ר יניב דביר
71747
אלגברה ליניארית א'
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 10:15 12:00 9 א א' ד"ר גוני אורשן
תרגיל א א 12:15 13:00 9 א א' ד"ר גוני אורשן
תרג א לחוג ‎717‏,‎795‏. תרג ב לחוג ‎717‏,‎795‏.
71748
אלגברה לינארית ב'
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ג 14:15 16:00 חדר 104 ב' ד"ר גוני אורשן
תרגיל א ג 16:15 17:00 חדר 104 ב' ד"ר גוני אורשן
שנה ג'
לימודי חובה
71019
מבוא לכלכלה
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 2 ש"ש: 28 סוג: שעור סמסטר: א' או ב' סוג הבחינה: מבחן ממוחשב בבית

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ג 15:15 17:00 אולם אריוביץ 20 א' מר עפר ברונר
שעור ב ב 17:15 19:00 חדר 8 ב' מר עפר ברונר
תלמידי חוג 717 אינם רשאים ללמוד קורס זה. שעור ב לחוג ‎716‏,‎722‏,‎793‏. שעור א לחוג ‎710‏,‎715‏,‎718‏,‎791‏,‎792‏,‎794‏.
71082
ניהול משולב של שטחים פתוחים
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ה 14:15 16:00 אתרוג א' ד"ר יעל מנדליק
תרגיל א ה 16:15 17:00 אתרוג א' ד"ר יעל מנדליק, מר טהר רוט
מספר משתתפים מוגבל ל-30. יתקיימו שני סיורים בתאום עם המרצה, נוכחות חובה!
71601
יסודות מדע ההשקייה
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ג 12:15 14:00 אולם זימן א' פרופ רוני וולך
תרגיל א ג 14:15 15:00 אולם 15 א' פרופ רוני וולך, גב סוניה אלטזיצ'ר
71609
כימיה של הסביבה
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 2 ש"ש: 28 סוג: שעור סמסטר: ב' סוג הבחינה: מבחן ממוחשב בבית

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ה 9:15 11:00 מי תהום ב' ד"ר שני אבנרי
71611
טיפול ומיחזור פסולת חקלאית ועירונית
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 2 ש"ש: 28 סוג: שעור סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ג 16:15 18:00 חדר 9 א' מר דני בית-דין, ד"ר צפריר גרינהוט
כולל סיור
71614
סמינריון במדעי הקרקע והמים
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 2 ש"ש: 28 סוג: מטלה סמסטר: א' סוג הבחינה: עבודה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
מטלה א א 12:15 14:00 יק"א 19 א' ד"ר ערן טס
הפרוסמינר כולל הדרכה מקוונת על הכרת משאבי הספריה.
71625
משאבי המים של ישראל וניהולם
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 14:15 16:00 חדר 102 א' ד"ר דניאל קורצמן
תרגיל א ב 16:15 17:00 חדר 102 א' ד"ר דניאל קורצמן, מר גיא קפלן
לימודי חובה ניתן לקחת את הקורס בשנה ב' או בשנה ג'
71137
תכנות בסיסי בפייתון
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' או ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור ותרגיל א א 17:15 21:00 כתת מחשב 16 א' ד"ר לאה בורובוי, גב עיינה נטע
שעור ותרגיל ב ב 17:15 21:00 כתת מחשב 16 א' ד"ר לאה בורובוי, גב עיינה נטע
שעור ותרגיל ג א 17:15 21:00 כתת מחשב 16 ב' ד"ר לאה בורובוי, גב עיינה נטע
שעור ותרגיל ד ב 17:15 21:00 כתת מחשב 16 ב' ד"ר לאה בורובוי, גב עיינה נטע
שעור ותרגיל ה ב' ד"ר לאה בורובוי, גב עיינה נטע
קבוצה ה' 2.9-15.9 נלמד בכיתת מחשב 16 שות א לחוג ‎710‏,‎715‏,‎716‏,‎717‏,‎722‏,‎791‏,‎792‏,‎793‏,‎794‏,‎795‏ ולמסלול ‎2510‏,‎2512‏,‎2515‏,‎2516‏,‎2517‏,‎2518‏,‎2522‏. שות ב לחוג ‎710‏,‎715‏,‎716‏,‎717‏,‎722‏ ולמסלול ‎2510‏,‎2512‏,‎2515‏,‎2516‏,‎2517‏,‎2518‏,‎2522‏. שות ג לחוג ‎710‏,‎715‏,‎716‏,‎717‏,‎722‏ ולמסלול ‎2510‏,‎2512‏,‎2515‏,‎2516‏,‎2517‏,‎2518‏,‎2522‏. שות ד לחוג ‎710‏,‎715‏,‎716‏,‎717‏,‎718‏,‎722‏ ולמסלול ‎2510‏,‎2512‏,‎2515‏,‎2517‏,‎2518‏.
לימודי חובת בחירה יש לבחור לפחות 20 נ"ז מרשימה זו במהלך התואר. מקורסי החטיבה (על פי דרישות קדם)
49601
דיני סביבה
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 2 ש"ש: 28 סוג: שעור סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב


סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב' עו"ד עמית ברכה, עו"ד עמית ברכה, עו"ד עמית ברכה, עו"ד עמית ברכה
שעור א ד 16:15 18:00 ב' עו"ד עמית ברכה, עו"ד עמית ברכה, עו"ד עמית ברכה, עו"ד עמית ברכה
שעור א ד 16:15 18:00 סילברמן 502 ב' עו"ד עמית ברכה, עו"ד עמית ברכה, עו"ד עמית ברכה, עו"ד עמית ברכה
שעור א ד 16:15 18:00 3401 חבר ב' עו"ד עמית ברכה, עו"ד עמית ברכה, עו"ד עמית ברכה, עו"ד עמית ברכה
הקורס אינו מיועד למשפטנים. הקורס יערך בהר הצופים בחדר 3401 בחברה . הקורס יועבר בוידאו-קונפרנס לפקולטה לחקלאות לחדר 9א. שעת התחלת השיעור היא 16:30. הקורס הינו באחריות ביה"ס המתקדם ללימודי סביבה. הקורס הינו לתואר שני וחלים עליו נהליהוראה בהתאם.
71084
חקלאות ואיכות הסביבה - פרקים נבחרים
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 1 ש"ש: 14 סוג: שעור סמסטר: ב' סוג הבחינה: השתתפות פעילה

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 14:15 15:00 אולם אריוביץ 20 ב' ד"ר יעל הלמן
קורס מיועד למעוניינים בתחומים המשיקים בין חקלאות לבין איכות הסביבה. שעור לחוג 722,718,717,716,715,710. שעור א לחוג ‎710‏,‎715‏,‎716‏,‎717‏,‎718‏,‎722‏.
71145
ניהול יער בישראל
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 2 ש"ש: 28 סוג: שעור סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ד 10:15 12:00 חדר 1 ב' ד"ר יגיל אסם
הקורס כולל סיור ומוגבל ל-50 סטודנטים. פתוח לתלמידי שנה ג' באישור מרצה
71303
עשבים רעים והדברתם
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ומעבדה סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ד 8:15 10:00 חדר 3114 ב' פרופ צבי פלג
מעבדה א ד 10:15 13:00 מע' 101 ב' פרופ צבי פלג, מר ירון גדרי, מר רום תרשיש
71342
מבוא למערכות מידע גאוגרפיות (GIS)
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 3.5 ש"ש: 49 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ג 10:15 12:00 חדר 8 א' ד"ר יפית כהן
תרגיל א ג 12:15 14:00 כתת מחשב 16 א' ד"ר יפית כהן, מר ניצן גרף
תרגיל ב ג 15:15 17:00 כתת מחשב 16 א' מר ניצן גרף
71344
אקולוגיה של שמירת טבע
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 3.5 ש"ש: 49 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ד 16:15 18:00 חדר 109 ב' ד"ר יהושע שקדי
תרגיל א ד 18:15 19:00 כתת מחשב 17 ב' ד"ר יהושע שקדי
בנוסף יום סיור. מספר משתתפים מוגבל ל 50. עדיפות לתלמידי תוכנית שמירת טבע ושטחים פתוחים וחטיבת איכות הסביבה
71345
סדנת מבוא לשמירת טבע ושטחים פתוחים
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 1 ש"ש: 14 סוג: שעור סמסטר: א' סוג הבחינה: עבודה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 16:15 18:00 חדר 1 א' פרופ ז'וזה גרינצוויג
71473
היבטים של קיימות במזון
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 2 ש"ש: 28 סוג: שעור סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ג 14:15 16:00 יק"א 19 א' גב גליה צוקרמן
71512
יישום שיטות ואמצעים להדברת פגעים בצמחים
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: שעור סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ד 15:15 18:00 יק"א 19 א' פרופ אברהם גמליאל, פרופ דני שטיינברג
71515
מבוא לניהול אוכלוסיות מזיקים
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 2 ש"ש: 28 סוג: שעור סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 16:15 18:00 חדר 10 א' פרופ שי מורין
. חובת בחירה לכל תלמידי חטיבה 7101.
71815
היבטים של איכות הסביבה בגידול בעלי-חיים
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 2 ש"ש: 28 סוג: שעור סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 17:15 19:00 חדר 108 ב' פרופ יאפ ואן-ריין, ד"ר אילן צדיקוב
מיועד לתלמידי שנה ג'. חובת בחירה לתלמידי חוגים 717,ו-718 הלומדים בחטיבה 7101.
71838
זואוגאוגרפיה של חולייתנים בישראל
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: שעור סמסטר: ב' סוג הבחינה: עבודה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ג 10:15 13:00 ח"ס בע"ח ב' פרופ גילה כחילה-ברגל
מספר משתתפים מוגבל ל-50. מיועד לתלמידי שנה ג'. עדיפות לתלמידי חוג 726 וחוג 716 בחטיבת איכות הסביבה. כולל סיורים
71947
עקרונות אקולוגיים בתכנון מרחבי לשמירת טבע
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 2 ש"ש: 28 סוג: שעור סמסטר: ב' סוג הבחינה: עבודה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ה 13:15 15:00 חדר 1 ב' ד"ר יעל מנדליק
תלמידי בוגר המעוניינים בקורס, ייפנו למורה לקבלת אישור השתתפות בכתב ויימסורו אותו למזכירות לענייני הוראה
וגם . מרשימת קורסי חובת הבחירה של החוג עליך להשלים את צבירת הנ"ז עד סוף התואר
71260
תרגיל מחקר
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 8 ש"ש: 112 סוג: שעור סמסטר: קורס שנתי סוג הבחינה: עבודה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א שנתי
לרישום קורס זה עליך לפנות למזכירות
71503
ביולוגיה של הקרקע
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: שעור סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה חלקית

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 9:15 12:00 חדר 2 א' פרופ אדוארד יורקביץ, ד"ר דרור מינץ, ד"ר עדי בכר
שעור א ב 9:15 12:00 חדר 2 א' פרופ אדוארד יורקביץ, ד"ר דרור מינץ, ד"ר עדי בכר
מומלץ לתלמידי חוגים 716,715 הלומדים בחטיבה 7101
71602
דישון ופוריות הקרקע
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ומעבדה סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ה 8:15 10:00 חדר 9 א' פרופ משה שנקר
מעבדה א ה 10:15 12:00 מע' 4 א' פרופ משה שנקר, מר דוד ילין
מעבדה ב ה 10:15 12:00 מי תהום א' גב רותם לוין
מעב א לחוג ‎710‏,‎716‏. מעב ב לחוג ‎710‏,‎715‏.
71603
מליחות המים והקרקע
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ומעבדה סמסטר: ב' סוג הבחינה: עבודה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 14:15 16:00 ח"ס קרקע ב' ד"ר נמרוד שוורץ
מעבדה א א 16:15 18:00 כתת מחשב 17 ב' ד"ר נמרוד שוורץ, מר גל מט
יתקיימו סיורים,
71604
בקרת אקלים בבתי-צמיחה
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 2 ש"ש: 28 סוג: שעור סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בע"פ

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 14:15 16:00 אתרוג ב' ד"ר מאיר טייטל
יתקיימו סיורים
71605
שימור הקרקע
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 15:15 17:00 חדר 5 א' ד"ר גיל אשל
תרגיל א א 17:15 18:00 חדר 5 א' ד"ר גיל אשל, מר מארק לייקין
71607
יסודות הנדסת השקייה
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: עבודה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ג 8:15 10:00 מי תהום ב' ד"ר מרדכי כהן
תרגיל א ג 11:15 12:00 מי תהום ב' ד"ר מרדכי כהן
71608
מטאורולוגיה וזיהום אויר
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ד 10:15 12:00 חדר 101 א' ד"ר ערן טס
תרגיל א א 14:15 15:00 חדר 106 א' ד"ר ערן טס, גב מאור גבאי
כולל סיור
71609
כימיה של הסביבה
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 2 ש"ש: 28 סוג: שעור סמסטר: ב' סוג הבחינה: מבחן ממוחשב בבית

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ה 9:15 11:00 מי תהום ב' ד"ר שני אבנרי
71611
טיפול ומיחזור פסולת חקלאית ועירונית
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 2 ש"ש: 28 סוג: שעור סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ג 16:15 18:00 חדר 9 א' מר דני בית-דין, ד"ר צפריר גרינהוט
כולל סיור
71612
איכות מים, השבחה והשבה
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: שעור סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 10:15 13:00 חדר 102 א' גב שרה אלחנני
עדיפות לתלמידי שנה ג'.
71618
מבוא לכימיה של הקרקע
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 2 ש"ש: 28 סוג: שעור סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 10:15 12:00 חדר 106 א' ד"ר תמרה פולובסוב
71623
מעבדה בהידראוליקה של זרימה במובלים ובקרקע
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: שעור ומעבדה סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ד 14:15 15:00 מי תהום א' ד"ר מרדכי כהן
מעבדה א ד 12:15 14:00 מי תהום א' ד"ר מרדכי כהן
71625
משאבי המים של ישראל וניהולם
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 14:15 16:00 חדר 102 א' ד"ר דניאל קורצמן
תרגיל א ב 16:15 17:00 חדר 102 א' ד"ר דניאל קורצמן, מר גיא קפלן
71739
משוואות דפרנציאליות שמושיות
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 2 ש"ש: 28 סוג: שעור סמסטר: ב' סוג הבחינה: מבחן ממוחשב בבית

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 9:15 11:00 יק"א 20 ב' ד"ר יניב דביר
71747
אלגברה ליניארית א'
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 10:15 12:00 9 א א' ד"ר גוני אורשן
תרגיל א א 12:15 13:00 9 א א' ד"ר גוני אורשן
תרג א לחוג ‎717‏,‎795‏. תרג ב לחוג ‎717‏,‎795‏.
71748
אלגברה לינארית ב'
החוג הנותן: מדעי הקרקע והמים נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ג 14:15 16:00 חדר 104 ב' ד"ר גוני אורשן
תרגיל א ג 16:15 17:00 חדר 104 ב' ד"ר גוני אורשן