החוג למתמטיקה (530) - מסלול תכנית תלפיות- מתמטיקה מדעי המחשב עם חטיבה בפיסיקה
קורסי המסלול
תואר בוגר
תכנית תלפיות- מתמטיקה מדעי המחשב עם חטיבה בפיסיקה (2059)
שנה ב'
לימודי חובה . קורסי חובה בחוג למתמטיקה
80315
חשבון אינפיניטסימלי מתקדם (1)
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 6 ש"ש: 84 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' או ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 10:00 11:45 כימיה 7 א' פרופ שחר מוזס, פרופ שחר מוזס
שעור א ד 10:00 11:45 מתמטיקה 2 א' פרופ שחר מוזס, פרופ שחר מוזס
שעור ב ב 16:00 17:45 שפרינצק 215 ב' ד"ר שיא מאור, ד"ר שיא מאור
שעור ב ג 14:00 15:45 שפרינצק 217 ב' ד"ר שיא מאור, ד"ר שיא מאור
תרגיל א ד 14:00 15:45 שפרינצק 26 א' מר נתנאל לוי
תרגיל ב ג 12:00 13:45 שפרינצק 217 א' מר נתנאל לוי
תרגיל ג ה 12:00 13:45 שפרינצק 117 ב' מר משה וויט
תרגיל ד ד 14:00 15:45 שפרינצק 215 ב' מר משה וויט
80445
מבנים אלגבריים (1)
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 6 ש"ש: 84 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' או ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 12:00 13:45 אודיטוריום הנדסה א' פרופ ענר שלו, פרופ ענר שלו
שעור א א 12:00 13:45 אודיטוריום הנדסה א' פרופ ענר שלו, פרופ ענר שלו
שעור א ג 16:00 17:45 פלדמן א א' פרופ ענר שלו, פרופ ענר שלו
שעור ב א 10:00 11:45 שפרינצק 215 ב' פרופ אלכסנדר לובוצקי, פרופ אלכסנדר לובוצקי
שעור ב ב 10:00 11:45 לוי 06 ב' פרופ אלכסנדר לובוצקי, פרופ אלכסנדר לובוצקי
תרגיל א ג 9:00 10:45 שפרינצק 215 א' מר מיכאל צ'פמן
תרגיל ב א 14:00 15:45 שפרינצק 117 א' מר מיכאל צ'פמן
תרגיל ג א 12:00 13:45 שפרינצק 117 ב' מר מוחמד אבו-ראדי
ביום 3/12 יתקיים תרגול א' בשעות 9-10 בכיתה סילברמן 504, חד פעמי.
לימודי חובה .
67125
מבוא לתכנות מונחה עצמים
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור, תרגיל ומעבדה סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ג 12:00 13:45 א' מר יואב קן-תור
תרגיל א ד 18:00 18:45 B220 א' מר אלעד גרשון
תרגיל א ד 18:00 18:45 B220 א' מר אלעד גרשון
תרגיל ב ה 16:00 16:45 קפלן א' מר אלעד גרשון
תרגיל ג ג 14:00 14:45 רוטברג א' מר ג'ונה הריס
תרגיל ד ד 11:00 11:45 C500 א' מר ג'ונה הריס
תרגיל ד ד 11:00 11:45 C500 א' מר ג'ונה הריס
מעבדה א א'
שעור א' מומלץ להנדסה ואחרים. שעור א' ותרגיל ב', ג' או ד' מומלץ לביולוגיה חישובית, תלפיות ואחרים. קב' תרג' ג' מומלץ לתלפיות ואחרים. תרגיל ד' מיועד לתלמידי מדמ"ח קוגניציה ואחרים ההמלצה היא בגלל אילוצי מערכת שעות, אין שוני בין הנלמד בשיעורים/תרגילים.
67504
אלגוריתמים
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' או ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 12:00 13:45 קפלן א' פרופ אלכס סמורודניצקי, פרופ אלכס סמורודניצקי
שעור א ב 14:00 14:45 קנדה א' פרופ אלכס סמורודניצקי, פרופ אלכס סמורודניצקי
שעור ב ב 12:00 13:45 אודיטוריום הנדסה א' פרופ אלכס סמורודניצקי, פרופ אלכס סמורודניצקי
שעור ב ב 12:00 13:45 אודיטוריום הנדסה א' פרופ אלכס סמורודניצקי, פרופ אלכס סמורודניצקי
שעור ב ד 17:00 17:45 קנדה א' פרופ אלכס סמורודניצקי, פרופ אלכס סמורודניצקי
שעור ג א 15:00 15:45 אודיטוריום הנדסה ב' פרופ יובל רבני, פרופ יובל רבני
שעור ג א 15:00 15:45 אודיטוריום הנדסה ב' פרופ יובל רבני, פרופ יובל רבני
שעור ג ג 12:00 13:45 אודיטוריום הנדסה ב' פרופ יובל רבני, פרופ יובל רבני
שעור ג ג 12:00 13:45 אודיטוריום הנדסה ב' פרופ יובל רבני, פרופ יובל רבני
תרגיל א ב 16:00 17:45 אולם לוין א' מר רע חוברס
תרגיל ב ב 10:00 11:45 B221 א' מר גלעד שטרן
תרגיל ב ב 10:00 11:45 B221 א' מר גלעד שטרן
תרגיל ג ד 14:00 15:45 שפרינצק 117 א' מר אליסף לויפר
תרגיל ד ג 12:00 13:45 B220 א' מר אמיר דהרי
תרגיל ד ג 12:00 13:45 B220 א' מר אמיר דהרי
תרגיל ה ה 12:00 13:45 B221 א' מר אליסף לויפר
תרגיל ה ה 12:00 13:45 B221 א' מר אליסף לויפר
תרגיל ו ה 10:00 11:45 שפרינצק 201 א' מר אמיר דהרי
תרגיל ז ג 14:00 15:45 אודיטוריום הנדסה א' מר גלעד שטרן
תרגיל ז ג 14:00 15:45 אודיטוריום הנדסה א' מר גלעד שטרן
תרגיל ח א 10:00 11:45 לוי 06 ב' מר גיא הכהן
תרגיל ט ד 14:00 15:45 מתמטיקה 110 ב' מר גיא הכהן
תרגיל י א 16:00 17:45 שפרינצק 214 א' מר רע חוברס
תרגיל יא ג 16:00 17:45 C320 ב' גב גילי בילואוס
תרגיל יא ג 16:00 17:45 C320 ב' גב גילי בילואוס
תרגיל יב ג 14:00 15:45 שפרינצק 115 ב' גב גילי בילואוס
שיעור א', תרגיל א' או ז' לביולוגיה חישובית ואחרים. שיעור א' להנדסה ואחרים. תרגיל ח' מיועד לתלמידי מדמ"ח קוגניציה ואחרים שיעור ג' ביום שלישי 5/5/20 יתקיים חד פעמי באודיטוריום בקר (בניין מדעי המוח)
67521
מודלים חישוביים, חישוביות וסיבוכיות
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 10:00 11:45 קנדה ב' פרופ אורנה קופרמן, פרופ אורנה קופרמן
שעור א ד 10:00 10:45 קנדה ב' פרופ אורנה קופרמן, פרופ אורנה קופרמן
שעור ב א 15:00 15:45 קנדה ב' פרופ עודד שוורץ, פרופ עודד שוורץ
שעור ב א 16:00 17:45 קנדה ב' פרופ עודד שוורץ, פרופ עודד שוורץ
תרגיל א ג 12:00 13:45 ב' מר בדר אבו ראדי
תרגיל ב ה 13:00 14:45 שפרינצק 217 ב' גב מאיה דותן
תרגיל ג ה 10:00 11:45 C221 ב' גב מאיה דותן
תרגיל ג ה 10:00 11:45 C221 ב' גב מאיה דותן
תרגיל ד ד 11:00 12:45 שפרינצק 117 ב' מר אלון נצר
תרגיל ה ג 10:00 11:45 ב' מר בדר אבו ראדי
תרגיל ו ב 12:00 13:45 פלדמן ב ב' מר יהונתן מזרחי
תרגיל ז ג 14:00 15:45 ב' מר יהונתן מזרחי
תרגיל ח ד 14:00 15:45 C221 ב' מר אלון נצר
תרגיל ח ד 14:00 15:45 C221 ב' מר אלון נצר
שיעור א' ותרגיל ז' מיועדים בין היתר לתלמידי ביולוגיה חישובית. תרגיל א' גם לתלמידי תלפיות.קבוצת שיעור א' מיועדת לתלמידי קוגניציה. במהלך הסמסטר יתקיימו שני בחנים בנוסף לבחינה הסופית.
67808
מערכות הפעלה
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 13:00 14:45 אודיטוריום הנדסה ב' פרופ דוד חי, ד"ר נטע רוזן-שיף
שעור א א 13:00 14:45 אודיטוריום הנדסה ב' פרופ דוד חי, ד"ר נטע רוזן-שיף
שעור ב ב 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה ב' ד"ר נטע רוזן-שיף, פרופ דוד חי
שעור ב ב 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה ב' ד"ר נטע רוזן-שיף, פרופ דוד חי
תרגיל א ג 10:00 11:45 שפרינצק 215 ב' מר עידן רפאלי
תרגיל ב ג 16:00 17:45 רוטברג ב' מר עידן רפאלי
תרגיל ג ד 13:00 14:45 רוטברג ב' מר איתן ליפשיץ
תרגיל ד ד 10:00 11:45 לוי 06 ב' מר איתן ליפשיץ
תרגיל ה ה 9:00 10:45 שפרינצק 115 ב' מר איהאב זחאיקה
תרגיל ו ה 12:00 13:45 קפלן ב' מר איהאב זחאיקה
תרגיל ז ג 16:00 17:45 לוי 06 ב' מר יובל יעקבי
תרגיל ח ד 10:00 11:45 לוי 07 ב' מר יובל יעקבי
תרגיל א' לביולוגיה חישובית ואחרים. תרגיל ג לתלפיות ואחרים. דרישת קדם: 67316 או 67321. במהלך הסמסטר יתקיימו ראיונות על תרגילי הבית. תרגיל ה' מיועד לסטודנטים במסלול מדעי המחשב קוגניציה. ביום 4/5/20 שיעור ב' יתקיים באודיטוריום בקר (בניין מדעי המוח) חד פעמי
67925
סדנה במערכות חישוב מ-NAND ל-TETRIS
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור ומעבדה סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ה 16:00 18:45 אודיטוריום הנדסה א' מר אביב יעיש
שעור א ה 16:00 18:45 אודיטוריום הנדסה א' מר אביב יעיש
מעבדה א א'
ביום 19/12 השיעור יתקיים באולם פלדמן ב', חד פעמי
80420
תורת ההסתברות (1)
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ג 15:00 15:45 קפלן א' פרופ אורי גוראל-גורביץ, פרופ אורי גוראל-גורביץ
שעור א ה 10:00 11:45 כימיה 7 א' פרופ אורי גוראל-גורביץ, פרופ אורי גוראל-גורביץ
תרגיל א ג 10:00 10:45 רוטברג א' מר חגי לבנר
תרגיל ב ג 14:00 14:45 קפלן א' מר חגי לבנר
תרגיל ג ה 9:00 9:45 לוי 06 א' מר חגי לבנר
80423
מבוא ללוגיקה
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 14:00 15:45 פלדמן א א' פרופ איתי קפלן, פרופ איתי קפלן
שעור א ג 11:00 11:45 שפרינצק 217 א' פרופ איתי קפלן, פרופ איתי קפלן
תרגיל א ג 9:00 9:45 שפרינצק 217 א' מר שלמה אשל
תרגיל ב ה 9:00 9:45 רוטברג א' מר שלמה אשל
לימודי חובה . קורסי חובה בפיסיקה
77152
פיסיקה תרמית
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 11:00 11:45 קפלן א' ד"ר מיכאל אסף, ד"ר מיכאל אסף
שעור א א 18:00 19:45 קפלן א' ד"ר מיכאל אסף, ד"ר מיכאל אסף
תרגיל א ג 14:00 14:45 סילברמן ראשל א' מר פיני זילבר
תרגיל ב ג 15:00 15:45 קנדה עליון א' מר פיני זילבר
תרגיל ג ה 11:00 11:45 שפרינצק 217 א' מר פיני זילבר
קבוצות תרגיל א' לתלפיות ואחרים.
77303
מכניקה אנליטית
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 6 ש"ש: 84 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 14:00 15:45 פלדמן א א' פרופ ברק קול, פרופ ברק קול
שעור א ה 12:00 13:45 מתמטיקה 2 א' פרופ ברק קול, פרופ ברק קול
תרגיל א א 12:00 13:45 שפרינצק 117 א' מר אליהו אנגלברג
תרגיל ב ג 12:00 13:45 שפרינצק 117 א' מר אליהו אנגלברג
תרגיל ג ד 13:00 14:45 מתמטיקה 110 א' מר גדי מינץ
תרגיל ד ד 10:00 11:45 סילברמן ראשל א' מר גדי מינץ
תרגיל ב לתכנית המשולבת פיסיקה-כימיה ואחרים. קבוצת תרגיל א' לתלפיות ואחרים.
77305
גלים ואופטיקה
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 10:00 10:45 קפלן א' ד"ר ירון ברומברג, ד"ר ירון ברומברג
שעור א ג 8:00 9:45 פלדמן א א' ד"ר ירון ברומברג, ד"ר ירון ברומברג
תרגיל א ב 18:00 19:45 שפרינצק 215 א' מר יואב רומח
תרגיל ב ג 12:00 13:45 שפרינצק 27 א' מר יואב רומח
תרגיל ג ד 15:00 16:45 שפרינצק 201 א' גב אילה גליק מגיד
תרגיל ד א 16:00 17:45 מתמטיקה 110 א' גב אילה גליק מגיד
תרגיל ג' לתכנית המשולבת פיסיקה-כימיה ואחרים. תרגיל א לתלפיות.לא ניתן להירשם לקורס זה ללא תנאי קדם תרג א לחוג ‎520‏. תלפיות.
77318
תורת הקוונטים (1)
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 6 ש"ש: 84 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 10:00 11:45 פלדמן א ב' פרופ חגי איזנברג, פרופ חגי איזנברג
שעור א ג 16:00 17:45 פלדמן א ב' פרופ חגי איזנברג, פרופ חגי איזנברג
תרגיל א א 14:00 15:45 שפרינצק 217 ב' מר טוביה גפן
תרגיל ב ב 16:00 17:45 שפרינצק 29 ב' מר טוביה גפן
תרגיל ג ד 13:00 14:45 שפרינצק 117 ב' מר נועם חי
תרגיל ד ה 11:00 12:45 שפרינצק 26 ב' מר נועם חי
תרגיל א לפיסיקה-קוגניציה ואחרים, תרגיל ב לתלפיות ואחרים, תרגיל ג לתכנית המשולבת פיסיקה-כימיה ואחרים.
לימודי חובה .
79317
פרוייקטון תלפיות
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: עבודה מעשית סמסטר: א' סוג הבחינה: פרויקט

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
עבודה מעשית א ד 9:00 11:45 א'
לימודי חובת בחירה . יש ללמוד בשנה ב' ו- ג' 4 קורסים מרשימה זו.
80446
מבנים אלגבריים (2)
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 10:00 11:45 רוטברג ב' פרופ מיכאל טיומקין, פרופ מיכאל טיומקין
שעור א ג 9:00 9:45 מתמטיקה 2 ב' פרופ מיכאל טיומקין, פרופ מיכאל טיומקין
תרגיל א ד 13:00 13:45 שפרינצק 215 ב' מר אמיר בכר
תרגיל ב ה 10:00 10:45 שפרינצק 215 ב' מר אמיר בכר
80516
מבוא לטופולוגיה
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 14:00 15:45 אולם לוין ב' פרופ צליל סלע, פרופ צליל סלע
שעור א ג 11:00 11:45 מתמטיקה 2 ב' פרופ צליל סלע, פרופ צליל סלע
תרגיל א ג 16:00 16:45 שפרינצק 117 ב' מר עמית אופיר
תרגיל ב ג 14:00 14:45 פלדמן ב ב' מר עמית אופיר
מומלץ כקורס רקע: הקורס תורת הקבוצות (80200).
80517
תורת המידה
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 12:00 12:45 מתמטיקה 2 א' פרופ מיכאל הוכמן, פרופ מיכאל הוכמן
שעור א ג 12:00 13:45 מתמטיקה 2 א' פרופ מיכאל הוכמן, פרופ מיכאל הוכמן
תרגיל א ג 14:00 14:45 שפרינצק 117 א' מר עמיחי למפרט
תרגיל ב ד 10:00 10:45 שפרינצק 115 א' מר עמיחי למפרט
מומלץ כקורס רקע: קורס מס' 80516.
80519
פונקציות מרוכבות
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 10:00 11:45 שפרינצק 115 א' פרופ יבגני סטרחוב, פרופ יבגני סטרחוב
שעור א ד 15:00 15:45 אודיטוריום הנדסה א' פרופ יבגני סטרחוב, פרופ יבגני סטרחוב
שעור א ד 15:00 15:45 אודיטוריום הנדסה א' פרופ יבגני סטרחוב, פרופ יבגני סטרחוב
תרגיל א ב 9:00 9:45 שפרינצק 215 א' מר מתן טל
תרגיל ב ב 14:00 14:45 שפרינצק 26 א' מר מתן טל
דרישה מקבילה: חשבון אינפיניטסימלי מתקדם (1) (80315). ביום 13/11/19 השיעור יתקיים בכיתה B220 במקום באודיטוריום הנדסה, חד פעמי
וגם יש לבחור לפחות 2 קורסים מרשימה זו במהלך התואר. . בשנים ב-ג.
67200
מבנה המחשב
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 10:00 12:45 אודיטוריום הנדסה ב' מר אוהד פאליק, מר רון גבור
שעור א א 10:00 12:45 אודיטוריום הנדסה ב' מר אוהד פאליק, מר רון גבור
תרגיל א ב 16:00 17:45 אולם לוין ב' מר דוד פרויד
תרגיל ב ב 18:00 19:45 מתמטיקה 2 ב' מר דוד פרויד
תרגיל ב לתלפיות.
67392
מבוא לקריפטוגרפיה ואבטחת תוכנה
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 15:00 17:45 כימיה 7 ב' פרופ גיל שגב
תרגיל א ג 10:00 10:45 C221 ב' מר ליאור רותם
תרגיל א ג 10:00 10:45 C221 ב' מר ליאור רותם
תרגיל ב ג 11:00 11:45 C221 ב' מר ליאור רותם
תרגיל ב ג 11:00 11:45 C221 ב' מר ליאור רותם
תרגיל ג ג 14:00 14:45 C320 ב' מר ליאור רותם
תרגיל ג ג 14:00 14:45 C320 ב' מר ליאור רותם
תרגיל ד ג 15:00 15:45 C320 ב' מר ליאור רותם
תרגיל ד ג 15:00 15:45 C320 ב' מר ליאור רותם
הקורס אלגוריתמים (67504) הינה דרישת קדם/ מקבילה לקורס זה. במידה והנהלת האוניברסיטה תקבע כי לא ניתן לקיים את הבחינות בקורס במתכונת הרגילה בקמפוס, או במתכונת אחרת שעשויה להיקבע בהמשך, תתקיים בחינת בית. הבחינה תהיה זמינה באתר הקורס החל מהתאריך בו אמור להתקיים מועד א׳, וניתן יהיה להגישה תוך 72 (הגשה על-ידי העלאת קובץ PDF לאתר הקורס בדומה לתרגילי הבית).
67506
מסדי נתונים
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור, תרגיל ומעבדה סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 12:00 13:45 פלדמן ב א' פרופ שרה כהן, פרופ שרה כהן
שעור א ה 11:00 11:45 פלדמן א א' פרופ שרה כהן, פרופ שרה כהן
תרגיל א ה 10:00 10:45 שפרינצק 217 א' גב רחל בכר
תרגיל ב ד 10:00 10:45 מתמטיקה 110 א' גב רחל בכר
תרגיל ג ד 11:00 11:45 מתמטיקה 110 א' גב רחל בכר
מעבדה א א'
קבוצת תרגיל ג לתלפיות ואחרים. השיעור ביום שני 2/12/20 יתקיים באופן חד פעמי באודיטוריום בקר בניין מדעי המח
67528
הנדסת תוכנה
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 12:00 13:45 שפרינצק 115 א' פרופ דרור פייטלסון
שעור א ג 14:00 14:45 אולם לוין א' פרופ דרור פייטלסון
תרגיל א ג 15:00 15:45 אולם לוין א' מר יגאל כהן
67577
מבוא למערכות לומדות
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: מבחן ממוחשב בקמפוס

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ד 13:00 15:45 אודיטוריום הנדסה ב' ד"ר מתן גביש
שעור א ד 13:00 15:45 אודיטוריום הנדסה ב' ד"ר מתן גביש
שעור ב ד 16:00 18:45 אודיטוריום הנדסה ב' ד"ר מתן גביש
שעור ב ד 16:00 18:45 אודיטוריום הנדסה ב' ד"ר מתן גביש
תרגיל א ב 12:00 13:45 C320 ב' מר גדי מינץ
תרגיל א ב 12:00 13:45 C320 ב' מר גדי מינץ
תרגיל ב ג 16:00 17:45 ב' מר גלעד גרין
תרגיל ג ג 10:00 11:45 לוי 06 ב' מר אלעד גרנות
תרגיל ד ג 12:00 13:45 קפלן ב' מר אלעד גרנות
תרגיל ה ב 16:00 17:45 מתמטיקה 2 ב' מר אסף יהודאי
תרגיל ו ב 14:00 15:45 שפרינצק 115 ב' מר אסף יהודאי
תרגיל ז ג 14:00 15:45 ב' מר גלעד גרין
תרגיל ח ב 10:00 11:45 שפרינצק 214 ב' מר גדי מינץ
שיעור ב' ותרגילים ד' או ה' מיועדים לביולוגיה חישובית ביום 10/6/20 שיעור א' ושיעור ב' יתקיימו באולם כימיה 7, חד פעמי
67594
מבוא לרשתות תקשורת
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה א' פרופ מיכאל שפירא
שעור א א 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה א' פרופ מיכאל שפירא
תרגיל א ד 14:00 15:45 קפלן א' מר ירין פרי
תרגיל ב ד 12:00 13:45 קפלן א' מר ירין פרי
67609
גרפיקה ממוחשבת
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור, תרגיל ומעבדה סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור ותרגיל א ג 18:00 19:45 C320 ב' מר יונתן שמיר, פרופ דני לישצ'ינסקי
שעור ותרגיל א ג 18:00 19:45 C320 ב' מר יונתן שמיר, פרופ דני לישצ'ינסקי
שעור ותרגיל א ד 14:00 15:45 ב' מר יונתן שמיר, פרופ דני לישצ'ינסקי
מעבדה א ב'
פתוח לתלמידי מוסמך ומחקר. הקורס שייך לאשכול "מערכות נבונות ומדע המידע"
67829
עיבוד ספרתי של תמונות
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 16:00 17:45 אודיטוריום הנדסה א' פרופ שמואל פלג
שעור א א 16:00 17:45 אודיטוריום הנדסה א' פרופ שמואל פלג
תרגיל א ד 13:00 14:45 אודיטוריום הנדסה א' גב אביטל שפרן
תרגיל א ד 13:00 14:45 אודיטוריום הנדסה א' גב אביטל שפרן
תרגיל ב ד 10:00 11:45 רוטברג א' גב אביטל שפרן
67842
מבוא לבינה מלאכותית
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור, תרגיל ומעבדה סמסטר: ב' סוג הבחינה: פרויקט

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ג 10:00 11:45 כימיה 7 ב' פרופ ג'פרי רוזנשיין
תרגיל א ג 16:00 17:45 אולם לוין ב' מר יוני שר
תרגיל ב ד 17:00 18:45 ב' מר רשף מינץ
תרגיל ג ד 15:00 16:45 ב' מר יוני שר
תרגיל ד ד 13:00 14:45 ב' מר רשף מינץ
מעבדה א ב'
ההרצאות ינתנו בשפה האנגלית.
שנה ג'
לימודי חובה . קורסי חובה בפיסיקה
77152
פיסיקה תרמית
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 11:00 11:45 קפלן א' ד"ר מיכאל אסף, ד"ר מיכאל אסף
שעור א א 18:00 19:45 קפלן א' ד"ר מיכאל אסף, ד"ר מיכאל אסף
תרגיל א ג 14:00 14:45 סילברמן ראשל א' מר פיני זילבר
תרגיל ב ג 15:00 15:45 קנדה עליון א' מר פיני זילבר
תרגיל ג ה 11:00 11:45 שפרינצק 217 א' מר פיני זילבר
קבוצות תרגיל א' לתלפיות ואחרים.
77303
מכניקה אנליטית
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 6 ש"ש: 84 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 14:00 15:45 פלדמן א א' פרופ ברק קול, פרופ ברק קול
שעור א ה 12:00 13:45 מתמטיקה 2 א' פרופ ברק קול, פרופ ברק קול
תרגיל א א 12:00 13:45 שפרינצק 117 א' מר אליהו אנגלברג
תרגיל ב ג 12:00 13:45 שפרינצק 117 א' מר אליהו אנגלברג
תרגיל ג ד 13:00 14:45 מתמטיקה 110 א' מר גדי מינץ
תרגיל ד ד 10:00 11:45 סילברמן ראשל א' מר גדי מינץ
תרגיל ב לתכנית המשולבת פיסיקה-כימיה ואחרים. קבוצת תרגיל א' לתלפיות ואחרים.
77305
גלים ואופטיקה
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 10:00 10:45 קפלן א' ד"ר ירון ברומברג, ד"ר ירון ברומברג
שעור א ג 8:00 9:45 פלדמן א א' ד"ר ירון ברומברג, ד"ר ירון ברומברג
תרגיל א ב 18:00 19:45 שפרינצק 215 א' מר יואב רומח
תרגיל ב ג 12:00 13:45 שפרינצק 27 א' מר יואב רומח
תרגיל ג ד 15:00 16:45 שפרינצק 201 א' גב אילה גליק מגיד
תרגיל ד א 16:00 17:45 מתמטיקה 110 א' גב אילה גליק מגיד
תרגיל ג' לתכנית המשולבת פיסיקה-כימיה ואחרים. תרגיל א לתלפיות.לא ניתן להירשם לקורס זה ללא תנאי קדם תרג א לחוג ‎520‏. תלפיות.
77318
תורת הקוונטים (1)
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 6 ש"ש: 84 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 10:00 11:45 פלדמן א ב' פרופ חגי איזנברג, פרופ חגי איזנברג
שעור א ג 16:00 17:45 פלדמן א ב' פרופ חגי איזנברג, פרופ חגי איזנברג
תרגיל א א 14:00 15:45 שפרינצק 217 ב' מר טוביה גפן
תרגיל ב ב 16:00 17:45 שפרינצק 29 ב' מר טוביה גפן
תרגיל ג ד 13:00 14:45 שפרינצק 117 ב' מר נועם חי
תרגיל ד ה 11:00 12:45 שפרינצק 26 ב' מר נועם חי
תרגיל א לפיסיקה-קוגניציה ואחרים, תרגיל ב לתלפיות ואחרים, תרגיל ג לתכנית המשולבת פיסיקה-כימיה ואחרים.
לימודי חובת בחירה . יש ללמוד בשנה ב' ו- ג' 4 קורסים מרשימה זו.
80446
מבנים אלגבריים (2)
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 10:00 11:45 רוטברג ב' פרופ מיכאל טיומקין, פרופ מיכאל טיומקין
שעור א ג 9:00 9:45 מתמטיקה 2 ב' פרופ מיכאל טיומקין, פרופ מיכאל טיומקין
תרגיל א ד 13:00 13:45 שפרינצק 215 ב' מר אמיר בכר
תרגיל ב ה 10:00 10:45 שפרינצק 215 ב' מר אמיר בכר
80516
מבוא לטופולוגיה
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 14:00 15:45 אולם לוין ב' פרופ צליל סלע, פרופ צליל סלע
שעור א ג 11:00 11:45 מתמטיקה 2 ב' פרופ צליל סלע, פרופ צליל סלע
תרגיל א ג 16:00 16:45 שפרינצק 117 ב' מר עמית אופיר
תרגיל ב ג 14:00 14:45 פלדמן ב ב' מר עמית אופיר
מומלץ כקורס רקע: הקורס תורת הקבוצות (80200).
80517
תורת המידה
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 12:00 12:45 מתמטיקה 2 א' פרופ מיכאל הוכמן, פרופ מיכאל הוכמן
שעור א ג 12:00 13:45 מתמטיקה 2 א' פרופ מיכאל הוכמן, פרופ מיכאל הוכמן
תרגיל א ג 14:00 14:45 שפרינצק 117 א' מר עמיחי למפרט
תרגיל ב ד 10:00 10:45 שפרינצק 115 א' מר עמיחי למפרט
מומלץ כקורס רקע: קורס מס' 80516.
80519
פונקציות מרוכבות
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 10:00 11:45 שפרינצק 115 א' פרופ יבגני סטרחוב, פרופ יבגני סטרחוב
שעור א ד 15:00 15:45 אודיטוריום הנדסה א' פרופ יבגני סטרחוב, פרופ יבגני סטרחוב
שעור א ד 15:00 15:45 אודיטוריום הנדסה א' פרופ יבגני סטרחוב, פרופ יבגני סטרחוב
תרגיל א ב 9:00 9:45 שפרינצק 215 א' מר מתן טל
תרגיל ב ב 14:00 14:45 שפרינצק 26 א' מר מתן טל
דרישה מקבילה: חשבון אינפיניטסימלי מתקדם (1) (80315). ביום 13/11/19 השיעור יתקיים בכיתה B220 במקום באודיטוריום הנדסה, חד פעמי
וגם יש לבחור לפחות 2 קורסים מרשימה זו במהלך התואר. . בשנים ב-ג.
67200
מבנה המחשב
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 10:00 12:45 אודיטוריום הנדסה ב' מר אוהד פאליק, מר רון גבור
שעור א א 10:00 12:45 אודיטוריום הנדסה ב' מר אוהד פאליק, מר רון גבור
תרגיל א ב 16:00 17:45 אולם לוין ב' מר דוד פרויד
תרגיל ב ב 18:00 19:45 מתמטיקה 2 ב' מר דוד פרויד
תרגיל ב לתלפיות.
67392
מבוא לקריפטוגרפיה ואבטחת תוכנה
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 15:00 17:45 כימיה 7 ב' פרופ גיל שגב
תרגיל א ג 10:00 10:45 C221 ב' מר ליאור רותם
תרגיל א ג 10:00 10:45 C221 ב' מר ליאור רותם
תרגיל ב ג 11:00 11:45 C221 ב' מר ליאור רותם
תרגיל ב ג 11:00 11:45 C221 ב' מר ליאור רותם
תרגיל ג ג 14:00 14:45 C320 ב' מר ליאור רותם
תרגיל ג ג 14:00 14:45 C320 ב' מר ליאור רותם
תרגיל ד ג 15:00 15:45 C320 ב' מר ליאור רותם
תרגיל ד ג 15:00 15:45 C320 ב' מר ליאור רותם
הקורס אלגוריתמים (67504) הינה דרישת קדם/ מקבילה לקורס זה. במידה והנהלת האוניברסיטה תקבע כי לא ניתן לקיים את הבחינות בקורס במתכונת הרגילה בקמפוס, או במתכונת אחרת שעשויה להיקבע בהמשך, תתקיים בחינת בית. הבחינה תהיה זמינה באתר הקורס החל מהתאריך בו אמור להתקיים מועד א׳, וניתן יהיה להגישה תוך 72 (הגשה על-ידי העלאת קובץ PDF לאתר הקורס בדומה לתרגילי הבית).
67506
מסדי נתונים
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור, תרגיל ומעבדה סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 12:00 13:45 פלדמן ב א' פרופ שרה כהן, פרופ שרה כהן
שעור א ה 11:00 11:45 פלדמן א א' פרופ שרה כהן, פרופ שרה כהן
תרגיל א ה 10:00 10:45 שפרינצק 217 א' גב רחל בכר
תרגיל ב ד 10:00 10:45 מתמטיקה 110 א' גב רחל בכר
תרגיל ג ד 11:00 11:45 מתמטיקה 110 א' גב רחל בכר
מעבדה א א'
קבוצת תרגיל ג לתלפיות ואחרים. השיעור ביום שני 2/12/20 יתקיים באופן חד פעמי באודיטוריום בקר בניין מדעי המח
67528
הנדסת תוכנה
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 12:00 13:45 שפרינצק 115 א' פרופ דרור פייטלסון
שעור א ג 14:00 14:45 אולם לוין א' פרופ דרור פייטלסון
תרגיל א ג 15:00 15:45 אולם לוין א' מר יגאל כהן
67577
מבוא למערכות לומדות
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: מבחן ממוחשב בקמפוס

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ד 13:00 15:45 אודיטוריום הנדסה ב' ד"ר מתן גביש
שעור א ד 13:00 15:45 אודיטוריום הנדסה ב' ד"ר מתן גביש
שעור ב ד 16:00 18:45 אודיטוריום הנדסה ב' ד"ר מתן גביש
שעור ב ד 16:00 18:45 אודיטוריום הנדסה ב' ד"ר מתן גביש
תרגיל א ב 12:00 13:45 C320 ב' מר גדי מינץ
תרגיל א ב 12:00 13:45 C320 ב' מר גדי מינץ
תרגיל ב ג 16:00 17:45 ב' מר גלעד גרין
תרגיל ג ג 10:00 11:45 לוי 06 ב' מר אלעד גרנות
תרגיל ד ג 12:00 13:45 קפלן ב' מר אלעד גרנות
תרגיל ה ב 16:00 17:45 מתמטיקה 2 ב' מר אסף יהודאי
תרגיל ו ב 14:00 15:45 שפרינצק 115 ב' מר אסף יהודאי
תרגיל ז ג 14:00 15:45 ב' מר גלעד גרין
תרגיל ח ב 10:00 11:45 שפרינצק 214 ב' מר גדי מינץ
שיעור ב' ותרגילים ד' או ה' מיועדים לביולוגיה חישובית ביום 10/6/20 שיעור א' ושיעור ב' יתקיימו באולם כימיה 7, חד פעמי
67594
מבוא לרשתות תקשורת
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה א' פרופ מיכאל שפירא
שעור א א 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה א' פרופ מיכאל שפירא
תרגיל א ד 14:00 15:45 קפלן א' מר ירין פרי
תרגיל ב ד 12:00 13:45 קפלן א' מר ירין פרי
67609
גרפיקה ממוחשבת
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור, תרגיל ומעבדה סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור ותרגיל א ג 18:00 19:45 C320 ב' מר יונתן שמיר, פרופ דני לישצ'ינסקי
שעור ותרגיל א ג 18:00 19:45 C320 ב' מר יונתן שמיר, פרופ דני לישצ'ינסקי
שעור ותרגיל א ד 14:00 15:45 ב' מר יונתן שמיר, פרופ דני לישצ'ינסקי
מעבדה א ב'
פתוח לתלמידי מוסמך ומחקר. הקורס שייך לאשכול "מערכות נבונות ומדע המידע"
67829
עיבוד ספרתי של תמונות
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 16:00 17:45 אודיטוריום הנדסה א' פרופ שמואל פלג
שעור א א 16:00 17:45 אודיטוריום הנדסה א' פרופ שמואל פלג
תרגיל א ד 13:00 14:45 אודיטוריום הנדסה א' גב אביטל שפרן
תרגיל א ד 13:00 14:45 אודיטוריום הנדסה א' גב אביטל שפרן
תרגיל ב ד 10:00 11:45 רוטברג א' גב אביטל שפרן
67842
מבוא לבינה מלאכותית
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור, תרגיל ומעבדה סמסטר: ב' סוג הבחינה: פרויקט

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ג 10:00 11:45 כימיה 7 ב' פרופ ג'פרי רוזנשיין
תרגיל א ג 16:00 17:45 אולם לוין ב' מר יוני שר
תרגיל ב ד 17:00 18:45 ב' מר רשף מינץ
תרגיל ג ד 15:00 16:45 ב' מר יוני שר
תרגיל ד ד 13:00 14:45 ב' מר רשף מינץ
מעבדה א ב'
ההרצאות ינתנו בשפה האנגלית.
קורסי בחירה .
79317
פרוייקטון תלפיות
החוג הנותן: מתמטיקה נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: עבודה מעשית סמסטר: א' סוג הבחינה: פרויקט

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
עבודה מעשית א ד 9:00 11:45 א'