Studies for Bachelor's Degree   -   Department of Mathematics (530)   -   teachers
Senior faculty
Degree Last name First name Speciality
Dr Shai Evra
Courses  
Professor Adiprasito Karim
Courses  
Professor Ben-Neria Omer
Courses  
Professor Breuer Jonathan תורה ספקטרלית, פיזיקה מתמטית
Courses  
Professor Gurel-Gurevich Ori תורת ההסתברות
Courses  
Dr Groman Yoel
Courses  
Professor Deshalit Ehud תורת המספרים.
Courses  
Professor Hochman Michael התורה הארגודית ודינמיקה.
Courses  
Dr Hershkovits Or
Courses  
Professor Varshavsky Yakov תורת המספרים.
Courses  
Dr Zemel Shaul
Courses  
Dr Yair Hayut
Courses  
Professor Temkin Michael גיאומטריה אלגברית, גיאומטריה לא ארכימדית
Courses  
Dr Alexander Yom Din
Courses  
Professor Lubotzky Alex חבורות אלגבריות, חבורות לי, תורת ההצגות.
Courses  
Professor Levin Genady מערכות דינמיות ,פונקציות מרוכבות.
Courses  
Professor Lawrence-Naimark Ruth תורת הקשרים וטופולוגיה.
Courses  
Professor Livne Ron גיאומטריה אלגברית, תבניות מודולריות ומשוואות דיאופנטיות.
Courses  
Professor Lindenstrauss Elon תורה ארגודית, מערכות דינמיות ושימושיהן לתורת המספרים.
Courses  
Dr Lifshitz Noam
Courses  
Professor Last Yoram פיסיקה מתמטית קלאסית, התורה הספקטרלית של אופרטור שרדינגר,  דינמיקה קוונטית.
Courses  
Dr Maor Cy
Courses  
Professor Mozes Shahar חבורות לי, תורה ארגודית.
Courses  
Professor Mangoubi Dan גיאומטריה של פונקציות הרמוניות ופונקציות עצמיות של הלפלסיאן, גיאומטריה ספקטרלית, גיאומטריה דיפרנציאלית
Courses  
Dr Mensch Jeffrey
Courses  
Professor Nevo Eran
Courses  
Professor Solomon Jake גיאומטריה ופיסיקה.
Courses  
Professor Strahov Evgeny מטריצות אקראיות, מערכות אינטגרביליות, פיסיקה מתמטית.
Courses  
Professor Sela Zlil טופולוגיה בממד נמוך ותורת החבורות.
Courses  
Dr Peled Yuval
Courses  
Dr Ohad Feldheim
Courses  
Professor Parzan Ori Group Theory, Combinatorics
Courses  
Professor Perin Chloe
Courses  
Professor Ziegler-Lehavi Tamar תורה ארגודית, תורת מספרים אדיטיבית Ergodic Theory; Additive number theory
Courses  
Professor Kosloff Zemer
Courses  
Professor Kupferman Raz מתמטיקה שימושית, דינמיקה של זרימה ומערבולות, פיסיקה של פולימרים וויסקו-אלסטיים.
Courses  
Professor Kaplan Itay לוגיקה מתמטית, תורת המודלים
Courses  
Dr Kraisler Eli
Courses  
Professor Ron Guy
Courses  
Dr Raz Orit
Courses  
Professor Shalev Aner אלגברה, תורת החוגים.
Courses  
Professor Schlank Tomer
Courses  
Dr Ari Schneidman
Courses  

Emeritus
Degree Last name First name Speciality
Professor Aumann Israel סטטיסטיקה יישומית, רגרסיה וכיול, ניתוח נתונים מרחביים,תורת המשחקים, כלכלה מתמטית.
Professor Ben-Artzi Matania משוואות דיפרנציאליות חלקיות, מתמטיקה שימושית.
Courses  
Professor Hart Sergiu תורת המשחקים, כלכלה מתמטית. בפטמ"ה - החל 1/10/2016 - 30/9/2017
Professor Weiss Benjamin התורה הארגודית, דינמיקה טופולוגית, תורת ההסתברות.
Courses  
Professor Levy Azriel לוגיקה מתמטית, תורת הקבוצות.
Professor Magidor Menachem לוגיקה מתמטית, תורת הקבוצות.
Professor Mann Avinoam חבורות סופיות, תולדות המתמטיקה.
Courses  
Professor Neyman Abraham תורת המשחקים, כלכלה מתמטית.
Professor Sever Michael משוואות דיפרנציאליות חלקיות, אנליזה נומרית.
Professor Furstenberg Hillel דינמיקה טופולוגית, התורה הארגודית, חבורות לי.
Professor Farjoun Emmanuel טופולוגיה אלגברית, תורת ההומוטופיה.
Courses  
Professor Perles Micha קמירות, קומבינטוריקה, תורת הגרפים.
Professor Farkas Hershel פונקציות מרוכבות, משטחי רימן, פונקציות תיטא.
Professor Zippin אנליזה פונקציונלית, מרחבי בנך.
Professor Kifer Yuri מערכות דינמיות, תורת ההסתברות.
Courses  
Professor Kalai Gil קמירות, קומבינטוריקה.
Courses  
Professor Kazhdan David תורת ההצגות, פיסיקה מתמטית.
Professor Rips Eliyahu תורת החבורות הקומבינטורית.
Courses  
Professor Shelah Shaharan לוגיקה מתמטית, תורת המודלים, תורת הקבוצות.
Professor Szankowski Tomek אנליזה פונקציונלית, מרחבי בנך.

Junior faculty
Degree Last name First name Speciality
Mr Abu-Radi Muhamad
Courses  
Mr Avraham Nachi
Courses  
Mr Barak Ohana
Courses  
Mr Ophir Amit
Mr Ofner Daniel
Courses  
Mr Michael Ilan
Courses  
Mr Itai Alpern
Courses  
Mr Benjamin Ackermann
Courses  
Mr Arian Ofek
Courses  
Mr Eshel Shlomo
Courses  
Mr Benjamin Bachner
Mr Amir Behar
Courses  
Mr Bell Mark
Courses  
Mr Yuval Balshayi
Courses  
Mr Guy Ben Eliezer
Courses  
Mr Nir Gavrielov
Courses  
Mr Goldberg Ido
Courses  
Mr
Courses  
Mr Dahan Elad
Courses  
Mr Arye Deutsch
Courses  
Mr Ziv Dor
Courses  
Mr Davis Ariel
Courses  
Mr Disji Oded
Courses  
Mrs Yael Hacohen
Mrs Via Yael
Courses  
Mr White Moshe
Mrs Vazan Mike
Courses  
Mr Vinograd Gal
Courses  
Mrs
Mrs Chaya Zilberman
Courses  
Mr Zisselman David
Courses  
Mr selig Eyal
Courses  
Mr Alon Zamir
Courses  
Mrs Haddad yifat
Courses  
Mr Tal Matan
Courses  
Mr Semion Trabykin
Mr Goni Yoeli
Mr Josefberg Shahar
Courses  
Mr Yanai Roy
Courses  
Mr Ben-Ari Ur
Courses  
Mr
Courses  
Mr Itamar Israeli
Courses  
Mr Omri Cohen
Courses  
Mr Cohen Segev
Courses  
Mr Kruvi Roy
Courses  
Mr Yair Lavi
Courses  
Mr Hagay Levner
Courses  
Mr Roee Leder
Courses  
Mr LAHAV YUVAL
Courses  
Mr Ofek Levy
Courses  
Mr Levi Nethanel
Courses  
Mr Gil Livne
Courses  
Mr Amichai Lampert
Mr Lakretz Tsvika
Mr Mutzafi Yםאשצ
Courses  
Mr Alex Motzkin
Courses  
Mrs Meilin Tal
Courses  
Mr Sobhi Massalhah
Courses  
Mr Maayan Ziv
Courses  
Mrs Maruani Liel
Courses  
Mr ori Segel
Courses  
Mr Simkin Michael
Mrs Sela May
Courses  
Mr Rotem Ovadia
Courses  
Dr Olami Elihu
Mr Plotnikov Tzoor
Courses