Studies for Bachelor's Degree   -   Department of Earth Sciences (595)   -   teachers
Senior faculty
Degree Last name First name Speciality
Professor Avigad Dov טקטוניקה, תהליכים מטמורפיים.
Courses  
Dr Adam Uri
Courses  
Professor Aharonov Einat פיסיקה ומודלים של תהליכים גאולוגיים: מכניקה של סלעים, פיסיקה של רעידות אדמה, גלישות, אינטראקציות מים וסלע.
Courses  
Professor Angert Alon האינטראקציה בין שינויי אקלים והביוספירה היבשתית, ביוגאוכימיה, איזוטופים יציבים, חישה מרחוק.
Courses  
Professor Enzel Yehouda פליאוהידרולוגיה של נחלים ואגמים, פליאואקלים, גאומורפולוגיה, גיאולוגיה רביעונית, שטפונות, לס
Courses  
Professor Hagit Affek גיאוכימיה איזוטופית
Courses  
Professor Erel Yigal גאוכימיה איזוטופית, גאוכימיה סביבתית, גאוכימיה של מים.
Courses  
Professor Erez Jonathan אוקיאנוגרפיה כימית, מיחזור הפחמן הימי.
Courses  
Mr Erez Moran
Professor Bardossy Andras
Professor Gvirtzman Haim הידרולוגיה של מי תהום, משאבי המים בישראל.
Courses  
Dr Goldsmith Yoni פפלאואקלים יבשתי וימי, גיאוכימיה איזוטופית אורגנית ואנאורגנית, גיאומורפולוגיה אגמית, המחזור ההידרולוגי, קשר בין אקלים ואדם.
Courses  
Professor Goldstein Steven
Courses  
Professor Gildor Hezi אוקיאנוגרפיה פיסקלים, דינמיקה של מערכת האקלים, אינטראקציה בין האקלים לביוספרה.
Courses  
Professor Garfinkel Chaim דינמיקה בסקלה גדולה של האטמוספירה ושל האקלים
Courses  
Professor Haspel Carynelisa מעברי קרינה, פיזור של קרינה אלקטרומגנטי, קיטוב האור בים, אילוץ קרינתי של אקלים, חשמל אטמוספירי
Courses  
Dr Weiss Yakov
Courses  
Dr Toledo Yaron
Courses  
Professor Torfstein Adi גיאוכימיה, אוקינוגרפיה, פליאו-אקלים, פליאוקיינוגרפיה, גיאוכרונולוגיה. Isotope geochemistry, paleoceanography, paleoclimate, geochronology, provenance studies
Courses  
Professor Yogev David
Courses  
Professor פיסיקה ואופטיקה של האטמוספרה, חישה מרחוק (בהדגשת לייזר רדאר) אסטרונומיה פלנטרית והיסטורה של האסטרונומיה.
Mrs Cochen Hadar
Professor Luz Boaz גאוכימיה איזוטופית , ביוגאוכימיה, פליאואקלים.
Professor Lazar Boaz אוקיאנוגרפיה כימית, גאוכימיה של מים, איזוטופים של רדיום ותוריום בים ובאגנים, קלציפיקציה ויצרנות של שוניות אלמוגים, תהליכי ספיחה ושחרור במים עיליים ובמי תהום.
Professor Liberzon Dan
Courses  
Mr Lifshitz Amir
Professor Morin Efrat הידרומטאורולוגיה, חישה מרחוק של משקעים, שטפונות, שינויי אקלים והשפעתם על מערכות סביבתיות, אירועים קיצוניים, הידרולוגיה של אגני היקוות
Courses  
Professor Matmon Ari גאומורפולוגיה ריבעונית , גאולוגיה כמותית.
Courses  
Dr Steiger Nathan דינמקה של האקלים ופלאו-אקלים
Courses  
Professor Agnon Amotz דינמיקה של כדור הארץ, רעידות אדמה, הרי געש. שינויי מפלס; אגמים, ימים, אוקיינוס; מבנים גיאולוגיים: ביטויים בפני השטח והדמיות מתת הקרקע.
Courses  
Professor Emmanuel Simon הידרולוגיה גאולוגיה וגאוכימיה
Courses  
Professor Amrani Alon גיאוכימיה אורגנית , ביוגיאוכימיה, איזוטופים יציבים,מחזור הגופרית, יחסי גומלין בין חומרים אורגניים ואי אורגניים , דלקים פוסיליים. Interests : Organic geochemistry and biogeochemistry, stable isotopes, sulfur cycle, organic-inorganic interactions גיאוכימיה אורגנית , ביוגיאוכימיה, איזוטופים יציבים,מחזור הגופרית, יחסי גומלין בין חומרים אורגניים ואי אורגניים.
Courses  
Dr Pinsky Mark תהליכי דיפוזיה באטמוספירה טורבולנטית.
Professor Frumkin Amos חקר מערות, תופעות קרסטיות, גאולוגיה רביעונית, שינוי אקלים בעבר, גאוארכאולוגיה, מערות בשימוש האדם. מערכות מים קדומות
Courses  
Professor Kessel Ronit גיאוכימיה ופטרולוגיה מאגמתית, נוזלים במעטפת, פטרוגנזה של מטאוריטים.
Courses  
Professor Rabinovich Rivka פליאוטולוגיה של חולייתנים, טאפונומיה, ארכיאוזולוגיה
Courses  
Dr Riv Uri יחסי טקטוניקה, אקלים ותהליכי פני שטח, שחזור הרכב וטמפרטורת האוקיינוס בעבר הגיאולוגי, רישום ושינוי סיגנלים גיאוכימיים באגנים סדימנטריים ומטמורפיזם. Interactions among tectonic activity, Earth surface process and climate Reconstruction of the Ocean temperature and oxygen isotope composition in deep time Geochemical signal recording and alteration in diagentic and metamorphic environments
Courses  
Mrs Shanell Yafit
Professor Shaar Ron גיאופיסיקה, פלאומגנטיות וגיאומגנטיות.
Courses  
Professor Shaked Yeala ביאוגיאוכימיה ימית של מתכות.
Courses  

Emeritus
Degree Last name First name Speciality
Professor Garfunkel Zvi טקטוניקה, גאולוגיה כללית , גאולוגיה של המזרח התיכון.
Professor Khain Alexander מטאורולוגיה טרופית וציקלונים טרופיים, פיסיקה של העננים ומודלים נומריים, תהליכים של שכבת הגבול וטורבולנציה באטמוספרה.
Professor Luria Menachem כימיה אטמוספירית, בקרה ומניעת זיהום אוויר. מודלים דינמיים אטמוספריים, תאוריה של איייציבות, כאוס במערכות אטמוספיריות, וגלים לא לינאריים.
Professor Matthews Alan פטרולוגיה מטמורפית ומאגמתית, גאוכימיה איזוטופית.
Courses  
Professor Navon Oded גאוכימיה ופטרולוגיה מאגמתית, התפרצויות געשיות, יצירת יהלומים.
Courses  
Professor Paldor Nathan תיאוריה של אי-יציבות, גלים ליניאריים לא-הרמוניים, זרימה גיאופיזית, כימות קצבי התאדות באוקיאנוס.
Courses  
Professor Kolodny Yehoshua גאוכימיה איזוטופית וכללית.

Junior faculty
Degree Last name First name Speciality
Mr Ariel Ofir
Courses  
Mr Haggai Eyal
Courses  
Mrs elbaum eilat
Courses  
Mrs Amitai Yael
Mr Efraim Avichay
Courses  
Mr Armon Moshe
Courses  
Mrs Inga boianjui
Mr Langford Boaz
Courses  
Mr Elad Ben Zur
Mrs Ben-Israel Michal
Mrs Bar-Tov Maya
Mrs Berman Hadar
Mrs Barnea Osnat
Mr Givon Yonatan
Mrs Gazit Noam
Courses  
Mr Dawood Rawi
Courses  
Mr Davidson Chen
Courses  
Mr Dente Elad
Mr Darvasi Yaniv
Courses  
Mrs Hauzer Hagar
Mr Vainer Shlomy
Mr Winberger Israel
Mrs
Mr Hefets Ynon
Courses  
Mr Uscu Daniel
Mr Yacoby Itamar
Courses  
Mrs Yael Levenson
Mrs Musan Israela
Courses  
Mr Amit Melzer
Courses  
Mrs Moshe Naomi
Courses  
Mr Nadav Navon
Mrs Neagu Nathalie
Courses  
Mrs Saba Ortal
Mr Sirota Ido
Mr Sela Maor
Mr Abbo Avishai
Mr Pulik Guy
Mrs Faershtein Galina
Mr Asi Fishman
Mr Palchan Daniel
Mrs Tzabari Masada
Mr Zipori Assaf
Mr Zemach Yakov
Courses  
Mr kutuzov ilya
Mr Keinan jonthan
Professor Rosenfeld Daniel פיסיקת העננים והגשם, מכ"מ מטאורולוגי, חישה מרחוק מלווינים שינויים אקלימיים.
Courses  
Mr Rinat Yair
Mr Chen Schwartz
Mrs Shalev Netta
Mr Ohad Shalom
Courses  
Mr smilovitz Yuval
Courses  
Mr Shamir Ofer
Mr Shemesh Ran

External lecturers
Degree Last name First name Speciality
Dr gavze ehud זרימה ופיזור בשכבת הגבול. דינמיקה של האוירוסולים.
Dr Grodek Tamir גאומורפולוגיה והידרולוגיה של מים עיליים.
Courses  
Dr Krovi One
Dr Lansky Nadav
Courses  
Dr Matmon Dorit
Dr Feliks Yizhakf
Dr Kesler Avner
Dr Stanislavsky Eyal הידרולוגיה

Visiting lecturers
Degree Last name First name Speciality
Professor Gertler Alan
Dr Antlar Gilad
Courses  
Professor Bardossy Andras
Courses  
Professor Holbrook John
Courses  
Professor Tague Naomi Christina
Professor Fine Maoz
Courses  
Dr Tchernov Dan ביולוגיה של האלמוגים
Courses  
Professor Rosenthal Yair
Courses  
Professor Stein Mordechai גיאוכימיה איזוטופית, פטרולוגיה מגמתית, גיאולוגיה של הרביעון, מחקר אקלימי העבר, שינויים במפלס הים ,שחזור הרכב האוקיינוסים בעבר הגיאולוגי 
Courses  

Volunteer lecturers
Degree Last name First name Speciality
Professor Orion Nir הוראת המדעים - הכנת תכניות לימודים בגאולוגיה לבתי -הספר.
Courses  
Professor Gvirtzman Zohar טקטוניקה אגנים סדימנטריים , סיכונים סייסמיים.
Courses  
Dr Gelmann Faina כימיה אורגנית איזסוטופית אנליטית.
Dr גאוכרונולוגיה, וולקניזם.
Courses  
Dr
Courses  
Dr Navot Morag
Dr
Courses  
Dr

Clinical lecturers
Degree Last name First name Speciality
Dr Zick Aviad
Courses  

Teaching fellow
Degree Last name First name Speciality
Mr Wurgaft Eyal
Dr Leen Israel
Courses