Studies for Master's Degree   -   Department of Applied Physics (511)   -   teachers
Senior faculty
Degree Last name First name Speciality
Professor Agranat Aharon הולוגרפיה, רשתות נוירונים, מיחשוב אופטואלקטרוני, תקשורת אופטית, חומרים פרואלקטריים, סוליטונים מרחביים.
Courses  
Professor Bar-Gill Nir אינפורמציה ומחשוב קוונטי, סימולציות קוונטיות, מערכות קוונטיות מרובות חלקיקים ומערכות קוונטיות פתוחות, חישה מגנטית. Quantum information and quantum computing, quantum simulations, many-body quantum systems and open quantum systems, magnetic field sensing
Courses  
Mrs Naama Goren
Courses  
Mr Talker Eliran
Courses  
Dr Katz Ori Wave control and unconventional optical imaging in complex media דימות אופטי מתקדם ושליטה בהתקדמות גלים בתווך מורכב
Courses  
Professor Levy Uriel ננופוטוניקה, optofluidics, התקנים אופטים ואלקטרואופטים, מוליכי גל, אופטיקה דיפרקטיבית, הנדסת חשמל, מערכות ננו-אלקטרוניות
Courses  
Professor Marom Dan התקני MEMS, אופטיקה לא ליניארית ומונחי גלים.
Courses  
Dr Marcus Gilad חקר דינמיקות סופר מהירות באטומים ומולקולות שיטות הדמיה ברזולציות מרחבית וזמנית גבוהות יצירה ושימוש של פולסי לייזר סופר קצרים בתחומים הספקטראלים מאינפרא-אדום ועד קרני רנטגן רכות מגברים פרמטריים ואופטיקה לא-לינארית.
Courses  
Professor Feldman Yuri תכונות דיאלקטריות של חומרים.
Courses  
Professor Paltiel Yossi התקנים ננו קוונטים
Courses  
Dr Amir Capua
Courses  
Professor Rapaport Ronen פיסיקה של אקסיטונים, התקנים ננו פוטוניים.
Courses  

Emeritus
Degree Last name First name Speciality
Professor Ben-Yosef Nissim מערכות אלקטרואופטיות. עיבוד תמונות.
Professor Lewis Aaron אופטיקה של השדה הקרוב. ביופיסיקה. מנגנוני העברת מידע מוחי, פיסיקה רפואית.
Professor Roth Michael פיסיקה של גבישים, הכנה ואפיון חמרים אלקטרוניים.
Professor מיקרואלקטרוניקה, התקנים של מצב מוצק.

Junior faculty
Degree Last name First name Speciality
Mr Aharon Yoad
Courses  
Mr Albustami Hammam
Courses  
Mr Boger-Lomba Jeremy
Courses  
Mrs Betzalel Noa
Courses  
Mr Bernstein Nirel
Mr Goldfriend Nir
Courses  
Mr Gelkop Yehonatan
Mrs Gherabli Rivka
Courses  
Mr Ziv Amir
Courses  
Mr Hermon Kobi
Mr Lior Yedidya
Courses  
Mrs Kahn Merav
Courses  
Mr Or Katz
Courses  
Mr Ninio Yoav
Courses  
Mr Sebbag Yoel
Courses  
Mr slobodkin yevgeny
Courses  
Mr Panfil Efraim
Courses  
Mr Kabessa Yossi
Mr Komm Pavel
Mr Klein Regev
Courses  

External lecturers
Degree Last name First name Speciality
Professor AHARONI HERZEL
Courses  
Mr gad ori
Courses  
Mr Gantz Refael
Courses  
Dr harats moshe
Courses  
Dr Ariel Cohen
Courses  
Mr fisher oren
Courses  
Mr Razveg Meir מעגלים משולבים
Courses